Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

gyvivien

2017. január 2.

Megfelelően hidratál, nagyon szép színt ad, viszont az nem igazán tetszik, hogy kézzel kell belenyúlkálni. Azt hiszem maradok az eredeti változatnál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

nezili

2016. december 30.

Eleinte nagyon szerettem. Szuper illata van, szepen hidratalt, epp elegge volt zsiros, tehat nem szivodott be rogton hanem kepezett egy vekony vedoreteget a szamon. Simak es puhak voltak az ajkaim barmilyen hideg is volt kint. Aztan egy ido utan folyamatosan kennem kellett. Ha nem volt rajtam, ugy ereztem menten szetreped az ajkam es elkepeszto enyhulest hozott amint bekenten vele a szamat. Azt hiszem ezt nevezik Labello-effektusnak. Ez csak tobb heti hasznalat utan jott elo nalam, addig minden a legnagyobb rendben volt. Miutan erzekeltem a problemat, nem hasznaltam semmilyen ajakapolot es rendbe is jott a szam, a kiszaradas ellen pedig mas termeket hasznaltam, ot pedig szamuztem a fiokba. Nagyon sajnalom, mert az osszetevoi kozott semmi kulonoset nem latok es van mas paraffinos ajakapolom, aminel nem tapasztaltam ilyet. Kulonben nagyon cuki es kiados mennyiseg, kar erte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

kgyrk

2016. december 29.

Ajándékba kaptam, magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna. :) Utoljára tinikoromban használtam Labellot, de szerencsére pozitív csalódás volt! Brutálisan finom málna illata van, legszívesebben megenném, és meglepően jól hidratál. Külön tetszik benne, hogy ad egy kis fényt a számnak, de mégsem ragad. A tégelyes csomagolása pedig -bár nem túl higiénikus- nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Recsu

2016. december 11.

Finom az illata,es az ize is..hidratal is,bar van ettol jobb is ar ertek aranyban,de itthoninak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

fuufanni

2016. december 5.

Nagyon jol hidratál, finom frisítő íze van! Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Nagyon jol hidratál, finom frisítő íze van! Kedvenc!

Cinti94

2016. december 1.

Oszinten szolva nekem "csak" szerelem volt elso latasra a kis fem dobozka a malnacskajaval egyutt, igy kerult a kosaramba, de egy percig nem gondoltam hogy mukodni is fog mivel a tobbi Labello termek azon kivul hogy szaritott nem tett egyebet 😁 Viszont ez egy aldaaaas💗 Imadom az illatat, a szine valami gyonyoruseges, es nem utolso sorban jelenleg ez az egy olyan termek ami a halalbol is visszahozza a szamat egy ejszaka alatt! CSODA😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

nettisreads

2016. november 22.

Hosszas huzavona után vásároltak meg, mert a Labello termékeiben sokszor kellett már csalódnom. A sok pozitív vélemény, a kedvenc málnás íz és a cuki kiszerelés miatt mégis hazajött velem, de sajnos kár volt. Reggelenként induláskor kenem be vele a számat, de a vár hatás elmaradt. Nem hidratál, sőt, inkább szárít. Mindenesetre az legalább kiderült, hogy nem kell nekem erőltetni ezt a márkát, van annyi más, amiből választhatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

nusmanna

2016. november 12.

Borzalom... Eszméletlen édes szaga van, hidratáló hatása nincsen és az egész NAGYON ragacsos. Fuj, fuj összeségében nagyon undi egy termék.
Pozitívum a kiszerelés olyan csjaszis..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 12.

Pozitívum a kiszerelés olyan csjaszis..

iwetna

2016. október 31.

A csomagolásán és az illatán kívül nem találtam benne túl sok pozitívumot. Tartósnak sem mondanám, a vaníliás verziója szerintem jobban hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Lisa011

2016. október 27.

Nagyon megéri az árát. Minden este bekenem vele a számat, és reggelre puha lesz + egész nap hidratál. Sokkal jobb és krémesebb mint a hagyományos testvérei. Arról nem is beszélve, hogy lassan már 1 éve megvan mindennapi használat mellett, és még így is majdnem megvan a fele. Mondjuk ez nem túl pozitív arra nézve hogy 1 évig őrzi meg a minőségét, de akkor is megéri. Az illata nagyon finom, bár idővel veszít az erősségéből. A kézzel belenyúlós dolog nekem sem tetszik, de mindig csak tiszta kézzel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside