Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2020. január 21.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Bellarosee

2017. január 20.

Hídratal,finom az illata,és sokáig elég! :)
A bajom nekem is csak a használatával van! :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Hídratal,finom az illata,és sokáig elég! :)
A bajom nekem is csak a használatával van! :/

Adora

2017. január 16.

Eredetileg pont a cuki tégelyes kiszerelés miatt vettem meg, de be kellett látnom, hogy ez nem a leghigiénikusabb megoldás, ráadásul nem is valami praktikus, úgyhogy csak itthon használom (így viszont sose fog elfogyni, olyan rengeteg). Az illata nekem kicsit túlzottan édeskés málna, nem rossz, de idővel rá lehet unni. Elég rendesen hidratál, szerintem jobban, mint a márka rúzs formájú termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

aranyhaaaj

2017. január 15.

Régóta használom, kellemes illata és szép színe van nagyon jól hidratál. Ár-érték arányban nagyon megéri, mert nagyon lassan fogy pedig elég gyakran igénybe veszem. Ugyanakkor pont a kiszerelés miatt kell levonnom egy csillagot, mert csak otthoni használatra ajánlott, "koszos" kézzel nem kenném a számra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Enci76

2017. január 15.

Ajándékba kaptam, és nagyon örültem neki, mert itt olvastam már róla. Illata diszkréten zamatos málna. Puha, és könnyen felvihető az ajkakra. Sokáig puha marad tőle a szám, kellően hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

palvivien0320

2017. január 5.

Az illata szuperfinom! Órákig érzem az ajkaimon, nagyon jól hidratál.
Árát tekintve nagyon megéri, hiszen sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Az illata szuperfinom! Órákig érzem az ajkaimon, nagyon jól hidratál.
Árát tekintve nagyon megéri, hiszen sokáig elég.

gyvivien

2017. január 2.

Megfelelően hidratál, nagyon szép színt ad, viszont az nem igazán tetszik, hogy kézzel kell belenyúlkálni. Azt hiszem maradok az eredeti változatnál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

nezili

2016. december 30.

Eleinte nagyon szerettem. Szuper illata van, szepen hidratalt, epp elegge volt zsiros, tehat nem szivodott be rogton hanem kepezett egy vekony vedoreteget a szamon. Simak es puhak voltak az ajkaim barmilyen hideg is volt kint. Aztan egy ido utan folyamatosan kennem kellett. Ha nem volt rajtam, ugy ereztem menten szetreped az ajkam es elkepeszto enyhulest hozott amint bekenten vele a szamat. Azt hiszem ezt nevezik Labello-effektusnak. Ez csak tobb heti hasznalat utan jott elo nalam, addig minden a legnagyobb rendben volt. Miutan erzekeltem a problemat, nem hasznaltam semmilyen ajakapolot es rendbe is jott a szam, a kiszaradas ellen pedig mas termeket hasznaltam, ot pedig szamuztem a fiokba. Nagyon sajnalom, mert az osszetevoi kozott semmi kulonoset nem latok es van mas paraffinos ajakapolom, aminel nem tapasztaltam ilyet. Kulonben nagyon cuki es kiados mennyiseg, kar erte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

kgyrk

2016. december 29.

Ajándékba kaptam, magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna. :) Utoljára tinikoromban használtam Labellot, de szerencsére pozitív csalódás volt! Brutálisan finom málna illata van, legszívesebben megenném, és meglepően jól hidratál. Külön tetszik benne, hogy ad egy kis fényt a számnak, de mégsem ragad. A tégelyes csomagolása pedig -bár nem túl higiénikus- nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Recsu

2016. december 11.

Finom az illata,es az ize is..hidratal is,bar van ettol jobb is ar ertek aranyban,de itthoninak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

fuufanni

2016. december 5.

Nagyon jol hidratál, finom frisítő íze van! Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Nagyon jol hidratál, finom frisítő íze van! Kedvenc!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside