Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

cigarettamacska

2016. október 19.

Isteni az illata! éjszakára szoktam csak vastagon bekenni vele a szám, de akkor se nyúlok bele,hanem végighúzom a számon a tégelyt. Reggelre mindig felszívódik és piha-puhák lesznek az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

nicolpiper

2016. október 19.

Tegnap vettem meg és milyen jól tettem, ugyanis ma benáthásodtam és legalább van mivel kennem a számat éjszaka mikor kiszárad mert egész este azon veszem a levegőt. Nekem nagyon tetszik a hidratálása, az összetevői tökéletesek és az illata is tökéletes. Lehet hogy most azért nem érzem mert beteg vagyok, vagy tényleg kevesebb benne az illatanyag, mert pl. a barackos labello nagyon túl van illatosítva, folyton azt éreztem mintha a barackos nestea lenne a közelemben. Viszont ez a laballo tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

fruzsi12

2016. október 14.

Szörnyen zavar hogy bele kell nyúlkálnom a tégelyes kiszerelés miatt, ezért csak itthon használom, mikor kezet tudok mosni előtte és utána. Nekem akkor hidratál leginkább jól, mikor éjszaka egy jó vastag réteget felkenek a számra, úgy nagyon szeretem használni. Az illata tetszik, hosszútávon már kicsit zavar, de igazából ez nem az ő hibája, az illatokra nagyon hamar ráunok. A kiszerelése miatt vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Jelizz

2016. október 8.

Jo sz illaza,kicsit ralan tul edes... a kokuszos verzioja jobb! Sajnos megszokta a szam ,ezert mar nem jo :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

tinczu

2016. szeptember 25.

Nekem szemely szerint annyira nem jott be,jo illata van,de nagyjabol ennyi.Neha estenkent elalvas elott beszoktam kenni vele a szam,de valamiert reggelre megduzzad tole,ugyhogy most,hogy megfaztam az orrom alatti reszre hasznalom es oda tokeletes mert egyaltalan nem csip.Szamomra eddig a labello-classicnal semmi sem jobb az ajkaimra.. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 30.

Álomjó! A labello-kból kiindulva gondoltam elég gagyi ez is, minek megvenni? Hát volt értelme megvenni! Finom illata van, íze se utolsó. Az állagát imádom. Kevés is elég belőle, télen pedig nagyon klassz, hogy nehezen szívódik fel, mert így nem fagynak le az ajkaim, ameddig elmegyek a buszmegállóig, a buszpályától meg a suliig. Gazdaságos kiszerelés, december óta megvan és használom rengeteget, de alig fogyott valamennyi. Ez tényleg csodaszer!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

lovecreams

2016. augusztus 17.

Ez egy teljesen más termék, mint a sima labello classic. (ami egyébként egy szemét, mindenféle szempontból!) A kiszerelése sokkal jobb, több ideig elég és ehhez képest az ára is jó! Az illata icipicit mű, de nem visszataszítóan. A hidratálása is másabb, mint a sima stifteseké.. pozitív értelemben:) Kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

sophia86

2016. augusztus 17.

Régóta kerülgettem már a dm-be, mindig lebeszéltem magam róla, amiatt, hogy biztos elég gázos lenne, ha ujjal nyúlkálnék bele aztán a számra és vissza...stb. Aztán végül nem bírtam tovább visszatartani a kíváncsiságomat (amúgy is fogyóba volt az ajakbalzsamom), így hát megvettem. A doboz nagyon tetszik, az illata számomra isteni, tudom sok embernek ez már túl mű, de nekem egész kellemes :) Emlékeztet a gyerekkoromra :) édes málnás cukorka illat :) Az állaga nagyon jó, szép kis fényt ad az szájnak, nagyon jól hidratálja az ajkamat és egész sokáig fenn marad. Engem megfogott, szerintem újra veszem. Kíváncsiságból kipróbáltam a könyökömre is, mert az mostanában nagyon száraz és semmi nem használ rá....látható a változás! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Kardvirág

2016. július 27.

Na szóval ez nem jó. Ne vegyétek meg. Tényleg. Már a vanília&makadámia ízűnél is kiakadtam a mű ízére, illatára, de azzal végül megbékéltem. Ennek is mű illata van, de gondoltam majd ezt is megszokom... Az állaga puhább a vaníliásnál, nekem jobban bejött a kicsit szilárdabb állag, ráadásul ebbe valahogy mindig belekerülnek szöszök, nem tudom honnan, elég undi. Azért vettem meg ezt és nem a vaníliásat, mert az hagy egy fehér réteget az ajkakon, ezért csak estére tudtam használni. Gondoltam ezzel nem lesz ilyen gond, lévén rózsaszín. Hát nem, ez szintén fehér, ici-pici halovány rózsaszín beütéssel, tehát nappalra ez sem használható önmagában. Maximum rúzs alá, de én csak alkalmakra rúzsozok. A hatásáról pedig annyit, hogy nem kellemes használni, mert kellemetlen, irritáló érzést tapasztalok a használatakor. Hidratálni nem hidratál, de legalább nem szárít. Szeretném elhasználni ha már pénzt adtam érte, de nem tudom mi lesz belőle, mert egyszerűen nem szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

F4nn1

2016. július 17.

Nekem csak a Labello-k hidrataljak az ajkaimat. Imadom. Ennel jobb termek nincsen. Az illata Isteni. Es ar-ertek aranyban is megfelelo. Biztosan ujra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside