Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

anna21

2016. július 14.

Számomra kevés a hidratáló hatása, az illata sem tetszik, a tégelyt nehezen lehet kinyitni.Az átlag labelloknál ez sokkal táplálóbb, de nekem ez így is kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

PappPetra

2016. július 3.

Nekem nem jött be....azon kívűl hogy jó az illata és a csomagolása az ami a funkciója az pont nem jó...nem hidratál olyan híresen jól mint reméltem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

gabica26

2016. június 16.

A véleményekkel ellentétben nekem nagyon is bejött! Nagyon sokat rágom a számon a bőrt ha ki van száradva, már már képes vagyok addig szedegetni le róla az elhalt bőrt, amíg néha egy picit el nem kezd vérzeni. Ezután meg ugye jön a seb és folytatódik az ördögi kör. Na ezt megunva vettem meg ezt. Azóta gyönyörűen hidratáltak az ajkaim. Nagyon szépen rendbe hozta. Az illata finom, az ajkaimon alig érzem. Abszolút nem tolakodó. Csak akkor használom ha megint érzem, hogy kezd kiszáradni a szám. Éjszaka lefekvés előtt szoktam bekenni, így annyira nem zavaró, hogy a számon van valami, mivel nem szeretek semmiféle szájkencét sem használni. Most már csak a többire kéne beruháznom az illatuk miatt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

RagdollCat

2016. június 13.

Régen csak labello termékeket használtam, aztán elkezdtem másokat is kipróbálni drágább kategóriában. Hát mit ne mondjak az összes túltette a labellon. Gondoltam ennek azért adok még egy esélyt. Kár volt, csak minimálisan jobb a sima labello termékeknél. Nem hidratál, fura réteg képződik tőle a számon, nem szeretem. Pozitív a pezcukros illata meg a dizájnos dobozka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

kbeata

2016. május 20.

Nagyon száraz a bőröm és a szám is hajlamos a kiszáradásra. Ez a Labello termék ugyanolyan mint a többi, azt leszámítva, hogy több van benne, drágább és jó illata van. A cserepes szájjal nem tud mit kezdeni és nem tudom használni út közben, mert általában nem tudok hol kezet mosni. Mivel nem segített és macerás a felvitele, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

Azziz

2016. május 15.

A klasszikus tekerős ajakápolót utálom, mert mindig elfelejtem meleg időben hűtőbe tenni és szétolvad a táskában, kocsiban, lakásban, bárhol, de ebben a fém dobozkában legalább nem folyik szét. Bár kinyitni néha macerás, főleg ha vizes, krémes a kezem. Na meg ugyi bele kell nyulni, ez annyira nem higénikus, de a gyors, könnyű használat kárpótol. Illata szuper, a macadámiás a kedvencem. Mind a 4 félét muszály volt megvenni, szeretem őket. A hidratálással is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

sziahogyvagy

Korcsoport: < 18
2016. május 14.

Korulbelul egy eve hasznalom es meg mindig maradt.Nem hagy ragacsos erzest,habar a beszivodasa kicsit hosszadalmas folyamat az ajkaimon.Aki szinezesre venne annak nem ajanlom ezt tenyleg az ajkak apolasara talaltak ki.Illata eleg kellemes malnas.Ugy gondolom ennel a carmex tegelyes ajakapoloja hatasosabb viszont az a dizajnjat,illatat,jo allagat kozel sem eri el:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 14.

hnikolett

2016. május 14.

Az illatat imadom, szepen rendbehozza a cserepes ajkakat. Nekem az egyetlen bajom vele, hogyha 2-3 napig hasznalom, akkor a szam ket oldala olyan mintha kifujta volna a szel..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Nymeria94

2016. május 10.

Azután, hogy a tekerős kiszerelésű cseresznyés márkatársában csalódtam, úgy voltam vele, hogy egy életre végeztem a Labello ajakápolókkal. Viszont amikor láttam, hogy mennyi pozitív értékelés érkezett ezekre a tégelyes kiszerelésű ajakírekre, úgy döntöttem, hogy mégis csak teszek egy próbát velük. És milyen jól tettem! Nagyon jól hidratál, eddig mindig sikerült rendbe tennie a kiszáradt ajkaimat, illetve egy-egy kedvenc, de még is szárítóhatású rúzs alatt is szépen végzi a dolgát. A tégelyes kiszerelés, mint olyan valóban nem a legpraktikusabb házon kívül, sőt még itthon használva sem árt időről időre szöszteleníteni, de a hatása engem kárpótol ezért. Az ára valóban nem a legkedvezőbb, de tekintve, hogy több, mint egy éve megvan és látva, hogy még mennyi megvan belőle, azt kell, hogy mondjam, megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

pradamarfa

2016. április 18.

pink mániában szenvedek, tehát nála egyértelműen a csomagolás volta döntő szempont, mert egyenesen szemezett velem a Müllerben, én meg nem tudtam neki ellenállni, és milyen jól tettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside