Labello

Ár:   849 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   16,7 g
Kategória:   Ajakápolók

Hosszantartó hidratálást nyújt. A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz intenzíven hidratál és hosszantartóan ápol. Gyümölcsös málna illatba burkolja ajkait, melyek érezhetően puhák és rugalmasak lesznek. Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

KlaudiaSzabo

2016. április 17.

Nagyon szeretem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

Nagyon szeretem.:)

Flora0213

2016. április 16.

Egyik kedvenc ajakápolóm jelenleg:) Majdnem mindennap használom és nekem szépen hidratálja az ajkaimat, a tégelyes kiszerelés miatt otthon kényelmesebb a használata. Lehet hogy valakit visszatart az ár, de ha belegondolunk rengeteg terméket kapunk ennyi pénzért, egy normális kiszerelésű ajakápoló max. 5g ez meg majdnem 17, szerintem megéri beruházni rá:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 16.

riella1994

2016. április 6.

Nem rossz, de nem is a legjobb, bár a Balea ,,ajakápoló vajától'' fényévekkel jobb. Nagyon finom málnás illatú. Plusz előnye, hogy nem hagy maga után ragacsos érzést, valamint a csomagolása is tetszik. Nekem könnyen kinyílik. A cserepes ajkaimmal csodát nem tesz, de nem is ront a helyzeten. Engem nem zavar, hogy ujjal kell belenyúlni, hiszen az ember, ha ilyet vesz, akkor azzal is számolnia kell, hogy ujjal fogja kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

budaikrisztina11

2016. április 2.

Kedvenc ajakápolóm..én még Londonban tettem erre szert akkor itthon nem lehetett még kapni (hozzáteszem fillérekért míg itthon meg egy vagyon) nagyon szeretem puha lesz tőle a szám,az íze teljesen jó.. :) egyetlen bajom van vele hogy utálom hogy ujjal kell belenyúlni..mert az ember összefog mindent napközben és utána belenyúlni nem túl szerencsés.Egyébként amire való abban csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

reyka013

2016. március 29.

Nagyon szerettem,nagyon sokáig kitart es Labello termék így még nem hidratált,mint ez. Sajnaltam,hogy nem tudom csak tiszta kézzel,legtöbbször csak otthon használni. Meg sokszor véletlenül belekaptam körömmel,ahogy próbáltam felfeszegetni a tetejét. Nagyon-nagyon hidratáló,a legcserepesebb,legsebesebb ajkakkal is csodát tett nálam és nem csak öt perces a hatása. Az illata finom, málnás joghurt-szerű. :) azóta újravettem több fajtában is. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Effi

2016. március 21.

Nagyon nem komálom, hogy bele kell nyúlkálni, de összvissz ennyibe tudok belekötni, mert minden más paramétere jó. Finom illat, szép csomagolás, krémes textúra, vonzó fény, minimális ragacs. Az árán azért nem vagyok elhűlve, mert összehasonlítottam más ajakápolók kilogrammonkénti árával, és majdnem ez volt a legkedvezőbb. Ráadásul egyelőre úgy tűnik, hogy örökké elég lesz, lassan fogy. Nem tökéletes termék, de nem durván cserepes ajkúaknak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 21.

Szlilla19

2016. március 14.

Az illatuk kellemes, és hidratálnak, az biztos.Nagyon krémesek, de még mindig nem tudom túltenni magam azon,hogy bele kell nyúlni, és ujjal kell kikaparni a terméket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 14.

Monaaaaa

2016. február 29.

Mostani kedvenc :) szép a színe, megfelelő a hidratálása, isteni az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Mostani kedvenc :) szép a színe, megfelelő a hidratálása, isteni az illata :)

EszterK

2015. december 28.

Nekem ez egy kicsit "nesze semmi fogd meg jól" kategória... A Labello ajakvajaira érkezett jó vélemények miatt vettem meg, és végül erre a málnásra esett a választásom, de igaziból nem sokat csinál :/ Nem hidratál egyáltalán és az illata is csak a dobozba beleszagolva hívogató, fölkenve úgy érzem, mintha íztelen/szagtalan viaszt kentem volna a számra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Szixooo

2015. december 19.

Mar egy eve hasznalom ezt a valtozatot. Nyaron jo, de telre nem hidratal elegge. Este szoktam vele bekenni a szam (a tegelyes kiszereles napkozben nem praktikus), igy egesz ejjel tud hatni - reggelre nem a legszebb latvany, mert nem szivodik be teljesen, es kis csikokban megszarad.
Szerintem nem fogom ujra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Szerintem nem fogom ujra venni.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside