Best of Beauty 2019

Labello

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. február 7.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratáló ajakszínező, ajakápoló ceruza. Természetes olajokkal gazdagított, ásványi olajat nem tartalmaz.

Viv03

2019. január 20.

Kicsit többet vártam,szerettem volna megszeretni,de nem lett az igazi. Nem első eset,hogy csalódok a Labello-ban,és elég borsos is az ára. A korall színt vettem meg,de hétköznapra túl világos,nem olyan tartós,és fura az állaga felkenve. A számat kiszárítja kicsit,és az illatával sem vagyok megbékélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Sheila

2019. január 9.

Én azt hittem először hogy csak 3 árnyalata van (korall, bordó, piros), így a korallt vettem meg, azt hittem hogy csak olyan szolidan lesz korallos, de nem, sajnos (nekem) igen erőteljes korall színe van, ami nekem hétköznapra sok. Ráadásul nem is fedett szépen. Így aztán nem nagyon voltam lenyűgözve. Aztán láttam hogy a Müllerben van egy nude árnyalat, beszereztem azt is. Az már tökéletes, imádom! Az igazi my lips but better szín, tükör nélkül bárhol felvihető, hétköznapi sminkhez szuper. Nem übertartós, de ez egy ajakápoló, szóval nem is várom tőle. Ápolásban nem kiemelkedő, de a többi Labellónál sokkal jobb (és legalább nem is szárít, mint azok). Én kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 9.

Györgyusz

2019. január 8.

Lilásbordó árnyalatát vettem meg nem régen. Tetszik a színe, de hamar lejön, a poharakon mindig ott marad a nyoma. Persze sztem nem szabad tőle sokat várni, hiszen színezett ajakápoló inkább mint hagyományos rúzs.
Az ára miatt 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Az ára miatt 4 csillagot adok.

LengyelB

2019. január 7.

A rózsaszínű árnyalatból vettem első körben 2 darabot. Nem bántam meg :). Tartósságától nem szabad csodát várni, napközben többször is újrakenem, emiatt van mindig 1 a táskámban is. Kiadós mennyiség, így sokára fogom elhasználni őket. Jól hidratál, szép, "finom" a színhatása. Jó ár/értékű kis ajakápoló.Egy próbát mindenképp megérhet másoknak is :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

mafalda

2018. december 27.

Hát gyerekek ez vmi csodálatos, a barack árnyalatát sikerült beszereznem, aminek külön örülök. Évek óta keretem hasonló árnyalatu rúzst ám nem találtam. Erre tessék a labello megalkotta. 🤩
Az ára sztem teljesen korrekt persze nem bántam volna ha töredék áron kapom, de egy s másik márka rúzsai sem tartósabbak, nyilván evés ivás után korrigálni kell, de ez a max factor, nyx, loreal és társai esetén is szükségeltetik, essence stb hez képest pedig kimagasló minőség. Én még az ápoló hatását is felfedezni véltem ami hatalmas öröm, végre az áhított színű rúzsom és ajakápolóm egyben. Öröm és boldogság! ☺ Jah és tök jó illata van. 😋
Nem mellesleg egyik blogger oldalán láttam, ha ő nincs ki tudja mikor jön szembe velem ez a csoda kence.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

NDCsilla

2018. december 27.

Arra, amire "hivatott", szerintem tökéletesen alkalmas. Egy színezett ajakceruza, ami hidratál is. Szerintem egy tipikus hétköznapi termék, amit nagyon egyszerű használni, némileg ápol is és némileg színt is ad. Nekem a Coral árnyalatban van meg, hétköznapra imádom, mindig a táskámbam van. Hidratáló hatása olyan 3-as az 5-ből és a színintenzitás is. Viszont számomra ezek az értékek egyáltalán nem jelentenek negatívumot :) Ha egy picit hidratáltabb ajkakat szeretnél, de nem bánod, ha ehhez egy kis "extra" is társul egy lágy szín formájában, akkor ajánlom. :) Viszont aki rúzshatasú színt szeretne, vagy ötcsillagos ajakápolót keres magának, az ne ezt a terméket vegye le a polcról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

mordizomadta

2018. december 26.

Amint ennek az ajakápolónak a megjelenéséről hallottam, akartam magamnak egyet, de sokkaltam az árát, ezért nem vettem, karácsonyra viszont megkaptam ajándékba nővéremtől a Poppy Red árnyalatot. Az illata nagyon finom, és a színe is nagyon szép piros. Szerintem a labello másik színezett ajakápolójához képest (Blackberry Shine van meg nekem abból) tartósabb, evés/ivás után jobban fent marad a szájon, ami nekem nagy plusz pont. Krémes állagú, és szeretem viselni, nem ragacsos, nem zavaró, de egy csillagot muszáj levonnom tőle, mert borzalmasan sokat kérnek érte a 3g-jához, meg úgy alapvetően egy ajakápolóhoz képest. (Csak összehasonlításként a Shine termékeik 600ftok és majdnem 5grammosak.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Tmika

2018. november 27.

A színe szép (rosy nude). Gondoltam, hogy sűrűn kell újra kenni, szóval nem lepődtem meg, hogy annyira nem tartós. Nem érzem, hogy hidratálna, sőt, inkább olyan érzésem van, hogy szárít. Ráadásul nem lehet csak úgy a táskába dobni, mert a kupakja nagyon könnyen lejön, és mindent összeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.

KisHeni

2018. október 17.

A müllerből sikerült beszereznem, de sajnos már csak a 'Rosy Nude' árnyalat volt, így nem tudtam választani. A hétköznapokra ez tökéletes visszafogott, nude szín. Kellemes viselni, isteni vaníliás süti illata van. Extrém cserepes ajkakkal szerintem nem igazán tud mit kezdeni, de jó kis ajakápoló - rúzs kombináció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0