Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: ciara85, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Ajakápolók

A Milk & Honey selymes, kényeztető formulája krémes összetételével puhává, simává és lágyan csillogóvá teszi ajkaid.

guppi666

2015. november 25.

Továbbra sem leszek az ajakápolók híve. Ez egy ördögi kör, mert egy picit hidratál de pont annyit hogy minél gyakrabban kenje az ember, ezért gyorsan fogy, így veszed az újabbat. Nagyon régóta nem használok ilyeneket, de most volt szerencsém kipróbálni a pixibag-ben. Az évek alatt semmit sem változott. Maradok a vazelin-nél, és hirdetem az igét mindenkinek, hogy ne ilyen vacakokat használjanak, hiszen a vazelin tökéletes, és hihetetlen olcsó és gazdaságos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Zsokaa

2015. november 25.

Jó az illata, az állaga, és jól hidratál. Plusz nagyon olcsón tudtam beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Mackobunda

2015. november 15.

Felkenem és olyan mintha semmit nem kentem volna a számra. Nem tudom mennyire hidratálhat, ha nem érzem a réteget a számon. Íze, színe nincs. Viszont az illata tartós, tényleg mézes. Ha valaminek jó illata van többször felkeni a szájára. Hasznos! Ez nem olvad szét olyan hamar mint a többi, de nálam már ez is olvadozik. Nem értem a miértjét... de próbálok hinne benne... : D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

ffanny

2015. július 7.

Régebben vettem nem emlékszem,hogy pontosan ez volt e, de tudom hogy mézes labello volt. Tökéletes kiszáradt ajkakra vagy megelőzésére .
Ha többet kentem az ajkamra akkor sárga lett (szerintem ez nem túl jó tulajdonság =D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 7.

Petruu23

2015. június 27.

Nagyon szeretem ezt a labellot:) Az első olyan labello amit teljesen csútra elhasználtam. Annyira finom méz illata van egyszerűen imádom. Szerintem nagyon jól hidratál és jó az állaga. Éjszakára szoktam használni mikor még volt benne reggelre teljesen felszívódott. Ha elfogy minden ajakápolóm ami csak fellelhető szerintem esélyes hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 27.

Liebe

2015. május 7.

280 forintra volt leakciózva, nem hagyhattam ott, hiába volt már rossz élményem a márkával kapcsolatban, gondoltam ennyiért megérdemel még egy esélyt. Jól tettem, a hidratálása közepes, most tavaszra pont jó. Az illata és az állaga is tetszik. Teljes áron nem venném meg, de Ennyit megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

lbetti

2015. március 23.

Nagyon jó az illata, jó az állaga, az egyik kedvenc ajakápolóm! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

Nagyon jó az illata, jó az állaga, az egyik kedvenc ajakápolóm! :)

LadyLatte

2015. február 8.

Még 3-4 évvel ezelőtt vettem egyszer egy ilyet, akkor nagyon szerettem és 2x is elhasználtam. Nemrégiben ismét kellett egy jó ajakápoló és erre esett a választásom. Bár ne így történt volna :( Először minden jól indult, majd pár nap elteltével cserepesre szárította a szám, ami aztán elkezdett hámlani és leválni, sokszor vérzett és fájt. :( Nem mellesleg undorítóan is nézett ki. Nem tudom teljesen lepontozni, mert régebben jó volt, nem tudom mi történhetett... De soha többet Labellot, maximum csak a kis classic kéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Dancy08

2015. február 8.

Nagyon szeretem ezt a fajtát a hideg téli napokra. Kellemes az illata. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

koxy001

2015. január 26.

Évekkel ezelőtt vettem egy ilyen ajakápolót és a kedvenc Labellommá vált. Sajna rövid szerelem volt mert azóta sem találok sehol. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).