Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: ciara85, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Ajakápolók

A Milk & Honey selymes, kényeztető formulája krémes összetételével puhává, simává és lágyan csillogóvá teszi ajkaid.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Nem jó semmire!!
Még jobban szárít... alig lehet rá kenni belőle...túl tömény :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Nem jó semmire!!
Még jobban szárít... alig lehet rá kenni belőle...túl tömény :(

f.eniko

2013. június 25.

Tetszik az illata és nagyon jól hidratál. Nem tudom mi más elvárás lehetne még,nekem tökéletes megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

fausztdori

2013. május 24.

Kellemes illatú, állagú, de a legtöbb Labellóhoz hasonlóan nem hidratál eléggé. Nyárra megfelelő, de télen ennél "izmosabb" ajakápoló kell nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

dorisz13

2013. május 21.

A pure & natural termékcsaládból ez a kedvencem. Nagyon jól hidratál, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

KataaBabaa

2013. április 2.

A legjobb labello amit próbáltam. Isteni az illata, nincs színe, a hidratálását talán ennek érzem egyedül. Tavaszra, őszre elhasználom, arra jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Babooca

2013. március 30.

Nagyon jó illata van, semmi színe nincs az ajkakon. kuponnal esetleg megéri megvenni, de van ennél jobb, és természetesebb összetevőjű is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

kalmaniki

2013. január 31.

Volt ilyenem pár éve, arra emlékszem, hogy finom volt az illata és egész jól hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

czuczy

2013. január 30.

Az illata isteni, az állaga jó, de nem vagyok tőle elájulva. Szerintem a labello az évek folyamán csak romlik minőségben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

kriszta0329

2012. december 28.

Régen szerettem (kb. 5 éve), most más az anyaga, szerintem... Sokkal viaszosabb, ragad, mintha kentem volna a számra vazelint... Ráadásul sárga is lett tőle a szám... Nem nem nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Musil

2012. december 16.

Még nagyon régen vásároltam egyet, és úgy rémlett akkoriban bevált, ezért nemrégiben újravásároltam. Sajnos csalódás volt, nem vált be annyira mint a kamillás-körömvirágos Labello. A téli időszakra gondoltam, hogy kicsit felturbózom magam ezzel ajakápolás tekintetében, de nem jött be a számításom. Mivel ilyenkor amúgy is minden ajakápoló nehezebben kenhető, dermedtebb a hideg idő miatt, ezért úgy szoktam trükközni, hogy zsebben hordom, és a testhőm felmelegíti annyira, hogy könnyebben kenhetővé válik. Az illatáért nem vagyok különösebben oda, és drágának is tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).