Labello

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: ciara85, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Ajakápolók

A Milk & Honey selymes, kényeztető formulája krémes összetételével puhává, simává és lágyan csillogóvá teszi ajkaid.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rebus

2012. április 6.

az illata nagyon tetszik, szeretem használni :) viszont biztosan nem veszem újra, keresgélem még a tökéletes ajakápolót.. ez nem rossz ugyan, de nekem nem is vált be 100%-osan, ha egy hétig minden nap használom, utána már nem hidratálja az ajkam olyan intenzíven, mint addig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 6.

Yndre

2012. március 20.

Hihetetlenül finom mézes az íze és az illata. Az én számat jól hidratálja, és viszonylag könnyen beszívódik. Nekem bevált. Szerintem a Labello ajakápolók közül az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

vrekas

2012. február 25.

Eddigi legjobb ajakápolóm. Gyorsan rendbe hozta a kiszáradt ajkaim. Nagyon-nagyon finom az illata is. Csak jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Melinda

2012. február 15.

Egyszer borzasztóan kiszáradt és kicserepesedett az ajkam és akkor SOS vennem kellett egy minél krémesebb, ápolóbb ajakírt. Szerencsére jól választottam és hamar regenerálta a bőröm. Nagyon szeretem. Finom az illata és nagyon jó, pihe-puha érzés a szájon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Imádom az illatát is és még hidratál is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Imádom az illatát is és még hidratál is. :)

AnZsu

2012. február 5.

Nagyon finom az illata, és hidratál is, csak egy picit ragacsos. A csomagolása cuki, én szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

cseresznyevirág

2012. január 25.

ez a kedvenc labellom, végre egy, ami nem szárítja a számat. én is még a régit szerettem meg, ez is hasonló, de nem ugyanaz szerintem, viszont még mindig ez a legjobb ajakápoló számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Maddie

2012. január 20.

Olyan 7-8 éve lehet már, hogy először vettem ilyet, és akkor nagyon szerettem, 3-4 év alatt több tubust is "elfogyasztottam". A nagyon cserepes, vérzőre repedt ajkakat is rendbe hozta, kellemes volt az illata, és bár sárga volt, a szám nem maradt sárga utána. Viszont akárhányszor kicsúszott a kezemből, mindig eltört a tok, sőt, egyszer maga a krémes rúd tört el a tövénél... Zsebben nagyon megolvadt, amit nem szerettem. Aztán ahogy újítgatták a Labellokat, úgy lett ez is egyre rosszabb. Ezt a legújabb, pure&natural név alatt futót még nem próbáltam, talán egyszer sort kerítek rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).