Labello

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Muriel, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Rrr

2014. július 12.

Nagyon szuper az illata. Szép színt ad az ajkaimnak. Az állaga vizes. Hidratálást tekintve viszont nem a legjobb, ugyan olyan mint a legtöbb labello...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 12.

Makk Zsuzsó

2014. március 16.

Szerettem, többet is elhasználtam belőle, mert jó volt a színe és megfelelően ápolt. Ugye ez nem az a folyós-csillogós? Lehet még kapni? Rég nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

bokros

2014. február 26.

Hááát... Nem is tudom... Évekkel ezelőtt jutottam hozzá akciósan valamelyik Rossmann-ban, de még mindig itt áll az asztalomon, mert még a fele nem fogyott el. Szerintem nem hidratál eléggé és az állaga is folyós egy kicsit, na meg a színe a kicserepesedett ajkakon nagyon durván néz ki. Amikor nincs kiszáradva a szám néha használom, akkor még tűrhetően néz ki, na de akkor meg miért is ajakápoló a neve, ha a funkcióját nem látja el. Az illata nekem mindezek ellenerée tetszik. Szóval nem igazán tudom hova tenni szegénykét, úgyhogy kap részemről egy erős kettest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

Babooca

2014. február 3.

Még mindig áll egy a hűtőben. Ez még a jobb állagúak közé tartozik, de ez sem tökéletes. Régen használtam, de hamar rájöttem, h nekem a sötétlila hullaszín kevésbé áll jól, így továbbadtam a húgomnak. Nem hidratált eléggé, de legalább ez nem volt olyan folyós állagú, mint a későbbi kiadások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

zsóci

2013. november 20.

a színe szerintem nem vészes, ha az ember nem ken rá 6 réteget, akkor egész szolid, természetes az árnyalat, az illata is egész kellemes. az állaga azonban kicsit fura, kb mintha margarinnal kenegetném az ajkaimat. hidratálás téren nem egy nagy szám, több ugyan, mint a semmi, de távol áll a szupertől. a magam részéről én maradok a carmexnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Lexi90

2013. október 10.

Nagyon jó ajakápoló, mondjuk a színe tényleg elég sötét, de ettől függetlenül használom, finom az illata és puhítja az ajkakat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

kzagrab

2013. augusztus 22.

szine nekem se jön be de az illata nagyo n jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

szine nekem se jön be de az illata nagyo n jó :)

mynix

2013. augusztus 19.

Illata nagyon jó, de a színe nekem már túl erős, szinte már rúzsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Illata nagyon jó, de a színe nekem már túl erős, szinte már rúzsos.

Malachite

2013. július 22.

Ó szegénykém, hogy le van pontozva! Nekem a kedvenc ajakdúsítóm....viccen kívül! Este jó alaposan felkenem, reggel pedig nagyon szép, telt, hidratált ajkakkal ébredek. Egy rétegben gyönyörű, halvány, természetes színt ad, és kellően hidratál, ha kap egy kis időt. Nem kell neki egy egész éjszaka azért, az csak az én dilim, ha másnap rúzsozni akarok :) Nem vagyok nagy rajongója a Labello termékeknek, de ezzel maximálisan elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

eprescsoki

2013. április 8.

borzasztó az állaga is a színe is és hidratálni sem hidratál:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

borzasztó az állaga is a színe is és hidratálni sem hidratál:S