Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: dedee, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Babooca

2015. október 24.

Mostani kedvenc Labellom. Nekem tetszik az állaga, az illata. Az illata enyhén citromos, semmiképp sem olivás. A bio/vegán cuccaimnak volt hasonló illata. Féláron vettem, ki fogják futtatni, úgyhogy, aki szereti az csapjon le rá. Nevetséges 300 Ft-okért dobálják. Amíg találok újraveszem. Kár, hogy már a kifuttatásakor találtam rá és kerülgettem évekig, mert nagyon jó kis termék és tényleg hiányozni fog a mindennapjaimból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Jelizz

2015. október 11.

Jó az illata, de más semmi .
Drága ---> szárít ---> KUKA

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 11.

Jó az illata, de más semmi .
Drága ---> szárít ---> KUKA

bubita

2015. október 4.

Sokáig a kedvenc ajakápolóm volt, talán ez volt az egyetlen olyan Labello termék, ami nem szárította ki a számat a téli nagy hidegekben. Kellemes az illata és sokáig elég. Valamiért régóta nem vettem újra, de lehet ismét beruházok egyre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

adrikovi

2015. május 15.

Mindig rúzs előtt viszem fel a számra. Hidratál, de mint minden labello kicsit szárítja a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

pingvin

2015. április 26.

Eleinte óckodva vettem meg, féltem az, hogy olíva íze lesz. Hát, nincs olíva íze, de jó se. A hidratáló képessége sem kiemelkedő, nem lesz a kedvenc ajak ápolóm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Nikike92

2015. március 25.

isteni illat,, nem hagy színt a számon ami nekem bejön.. kellemes az íze is:D és emellett szuperül ápol

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

TheGirl

2015. február 17.

Az illata olyan biokozmetikumos. Az állagával és a hidratálóképességével is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 17.

vera00

2015. február 14.

Nagyon szeretem az illatát az állagát és számomra fontos hogy ne hagyjon színt maga után és szerencsére nem lett tőle zöld a szám! :D Nekem nagyon bevált, sok Labello terméket használtam már de azt hiszem ez tetszik eddig a legjobban és hosszan tartó a hidratáló hatása! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

magdus.kis

2015. február 8.

Nagy kedvencem az ajakápolók között. Finom illata van, jól kenhető, hidratál!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Nagy kedvencem az ajakápolók között. Finom illata van, jól kenhető, hidratál!!!

kalmaniki

2014. november 21.

Megvettem, mert a Pure&Natural kamillás Labello nekem nagy kedvencem volt, gondoltam ez sem lehet rossz. Az illata valamelyik tisztítószer szagára emlékeztet, nem tetszik. Hidratáló hatása sem kiemelkedő, a száraz ajkakat nem teszi rendbe, így télen nekem kevés, megelőzésnek jó. Nem túl zsíros hatású, kis fényt ad csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Olea Europaea (Olive) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Neohesperidin Dihydrochalcone, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 77492, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).