Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: dedee, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

anabela

2014. november 14.

Labello viszonylatban a jobbak között van talán. eleve nem szeretem ezt a márkát, sokszor inkább szárít is, minthogy segítene a kiszáradt ajkakon. ennek kellemes az illata, az állaga, elmegy kategória. tartósan nem segít a szárazságon, ideig-óráig jó, leginkább csak itthon szoktam kenegetni magam vele. magamtól nem venném meg, szerintem csak anyámtól nyúltam le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

bonbon5

2014. november 5.

Amennyire utáltam most annyira szeretem. Először marta,szárította a számat és az illata sem tetszett. Drágálltam de még most is drágállom. Vártam 1 évet annak reményében hogy most már jó lesz. És csodák csodájára bevált. Száraz szájammal azért még mindig nem művel csodát de normál ajkakat szépen védi, puhítja. Én minden nap reggel használom és ápolt ajkakat kapok. Lassan fogy. Nem veszem újra mert nem valami nagy durranás. Régebben szerettem a Labellokat de mostanra már nem gyártanak jó termékeket. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

TimiK

2014. szeptember 25.

Isteni illata van, nem is gondoltam volna :) Lassan fogy, szerintem sokáig elég lesz :D Nekem nem szárítja szerencsére a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

Szundikacica

2014. július 17.

Ez a kedvenc labellom főleg az illata miatt és tényleg jól hidratál, az állaga is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

kregina

2014. február 25.

Nagyon jól használ, imádom az illatát, sőt! Nagyon jól hidratál, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

pacspa

2014. február 10.

Télre mindig ezt a Labello-t vettem, mert imádtam az illatát és nagyon jól ápolt is. Nálam abszolút favorit :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Ancs

2014. január 26.

Hát ehhez igazán jó kis emlékek kötnek...szerelmes csókok :$ többek között, de tetszett hogy adott egy kis csillogást és hogy színtelen hűű az illatát imádtam. ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Vattacukor1990

2014. január 13.

Már a másodikat használom belőle. Főleg az illata miatt vettem meg újra, mert az nagyon imádnivaló. Egyik legjobb illatú Labellom. Azt vettem észre, hogy ha hosszabb ideig csak ezt használom, akkor még jobban kiszárad/kicserepesedik a szám. De ha más ajakápolókkal felváltva használom, akkor nincs ilyen probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

Demonvirag

2013. július 25.

Illata nagyon kellemes, citrusos. Csak az a baj vele, hogy még jobban kiszárítja a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

malvina

2013. július 18.

Ahhoz képest, hogy Labello, hatékonyan hidratált, és nekem tetszett az illata is! Kb. 3 év alatt fogyott el, mert mellette más ajakápolót is használtam, de nem érződött rajta semmiféle minőségromlás, nem változott az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Olea Europaea (Olive) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Neohesperidin Dihydrochalcone, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 77492, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).