Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: dedee, Módosítva: 2015. október 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

oasiis14

2012. december 22.

nagyon finom illata van és jól ápol is. szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

nagyon finom illata van és jól ápol is. szeretem. :)

adrika128

2012. december 20.

Anyum magának vette, de kibontottam és megszagoltam, majd úgy döntöttem elkérem tőle. :D Nagyon szeretem az illatát,olyan különleges,nekem baromira tetszik és ez mellett jól ápol is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Tory

2012. november 29.

Ez az egyik amelyik kifejezettem jól hidratál szerintem. Az illata nem annyira kedvenc de nem is olyan rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Dana1983

2012. november 25.

Jó kis hidratáló. Az illata nagyon finom, nálam holtversenyben van a mézes/tejessel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 25.

sissy93

2012. október 6.

Annyira szerettem, nagyon hiányzik. Ezért indultam, aztán én hülye, az ár miatt egy olcsóbbat vettem.
Az egyik legjobb Labello, komolyan. Az illata nagyon finom, a hatása is tökéletes. Éjszakára, nappalra egyaránt használtam.
Amint tudom, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Amint tudom, újra fogom venni.

Lulic

2012. szeptember 2.

Az egyik kedvenc termékem:) Nekem zöldteára emlékeztető az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Az egyik kedvenc termékem:) Nekem zöldteára emlékeztető az illata.

Alexa369

2012. augusztus 15.

nagyon jó az illata, jól hidratál..kicsit sűrűn kell újra kenni és kicsit kemény is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

GossipGirl

2012. augusztus 14.

Nem ez a kedvencem, de ez is bejött. Szeretem az illatát, jól hidratál, de tényleg többször kell vele újra kenni. Amúgy szeretem, még elhasználom ezt, utána majd másikat is kipróbálok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

pittypötty

2012. július 28.

Én is imádom, a kamillás után ez tetszik a legjobban.
Nem emlékeztet valakit az illata egy régi ajakírre, azt hiszem camea, vagy valami hasonló?
Nekem anyukám használt olyat, és teljesen ugyan azt az illatot érzem ebből is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Én is imádom, a kamillás után ez tetszik a legjobban.

Poppyseed

2012. július 9.

Finom illatú, de gyakran kellett újra kenni, és szerintem nagyon drága és nagyon olvadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Olea Europaea (Olive) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Neohesperidin Dihydrochalcone, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 77492, CI 77499, CI 42090
Tartósítószerek: BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).