Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

"Élvezd a tökéletesen hidratált ajkak érzését akár 12 órán keresztül! Intenzív ápolás shea vajjal és mandulaolajjal, mellyel lehengerlő vaníliás illat kísér majd. A vitaminokban gazdag shea vaj táplál, nyugtat, hidratál és véd. Az E-vitamint tartalmazó mandulaolaj selymessé és puhává varázsolja az ajkakat."

• A shea vajat és mandulaolajat tartalmazó ápoló összetétel akár 12 órás hidratálást biztosít.
  • Ellenállhatatlanul selymes és bársonyosan puha ajkakat varázsol.
  • A vanília aroma könnyed illatával.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

movedtoaustria

2021. május 21.

Csodaszernek nem mondanám, de kellemes érzete van, valóban kissé viaszos, ahogy előttem írják.
Nekem kifejezetten tetszik az illata, szerintem erős is és vaníliás. Egy Burts Bees-est cseréltem le, annak a kókuszos-vanília illatát a férjem ki nem állhatta.
Nálam mondjuk mindig kb 4 ajakápoló forog, egy a táskában, egy a smink asztalon, egy az irodában és egy az éjjeli szekrényen. Sose fogynak el, így 3 évente kidobom kb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 21.

Lityko22

2021. március 16.

Minden második kozmetikai cikkem vaníliás. Gondoltam, akkor az ajakápolóm is miért ne lehetne ilyen? Lehetne erősebb az illata, de a célnak tökéletesen megfelel. Puha és kellemes tapintású az ajkam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 16.

feketeagnes

2021. március 2.

nekem csak még szárazabb lett tőle a szám, és nem hidratáló érzést ad hanem egy kellemetlen viaszréteget. pénzkidobás

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Kelly0820

2020. december 9.

Nekem ez nagyon nem jött be, ragadós a szám utána

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 9.

Nekem ez nagyon nem jött be, ragadós a szám utána

GoldenJasmine

2020. október 12.

Nagyon szeretem a vanília illatát, ezért vettem meg. Sok köze nincs a vaníliához, de kellemes, édes illata van, és nekem kellőképpen hidratál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Biancah

2020. május 18.

Szeretem, kellemes, balzsamos viselet, kifejezetten szeretem a számon. Hidratál, de előtte sem volt agyonszáradva a szám. Szerintem semmi extra vaníliás illata nincs. Jó kenegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Ivy1986

2020. április 14.

Vanilia mániások vagyunk,így mikor megláttsm hú,ez kell. :) Ugy különös vanília illata nincs, hidratálni hidratál viszont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 14.

Panna02

2019. december 14.

Az illatának semmi köze sincs a vaníliához, íze meg egyáltalán nincs. Teljes pénzkidobás, olyan mintha egy nagy adag viaszt kennék a számra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Andii017

2019. július 15.

Kedvenc Labellom. Nagyon kellemes az ajkakon,sokáig hidratálja. Párszor már újravettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

elfmercina

2019. május 21.

Jelenleg ezt használom, elsőre nagyon jó volt, de a téli szeles időben nem segített semmit.
Az ízét szeretem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Az ízét szeretem benne.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).