Labello

Ár:   700 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

"Élvezd a tökéletesen hidratált ajkak érzését akár 12 órán keresztül! Intenzív ápolás shea vajjal és mandulaolajjal, mellyel lehengerlő vaníliás illat kísér majd. A vitaminokban gazdag shea vaj táplál, nyugtat, hidratál és véd. Az E-vitamint tartalmazó mandulaolaj selymessé és puhává varázsolja az ajkakat."

• A shea vajat és mandulaolajat tartalmazó ápoló összetétel akár 12 órás hidratálást biztosít.
  • Ellenállhatatlanul selymes és bársonyosan puha ajkakat varázsol.
  • A vanília aroma könnyed illatával.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt és jóváhagyott.

s_kitty

2017. szeptember 3.

Horvátországi nyaralás alatt mentem be a dm-be és ahogy megláttam a polcon le is kaptam, hiszen ilyet itthon még nem kapni. (valószínű hamarosan nálunk is lehet majd).
A csomagolás kicsit becsapós, én azt hittem, hogy ez egy enyhén csillámos ajakápoló, hiszen a tubus is az, de meglepő módon egy sima egyszerű fehér stift édes vaniliás illattal.
Az állaga kicsit keményebb, de krémes, az ajkakon nagyon sokáig fennmarad. A hidratálása is megfelelő számomra. :)
U.i.: A feltöltött képpel ellentétben nem enyhe sárgás színű a cucc hanem teljesen fehér. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).