Lacoste

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2013. április 13.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: ananász, jázmin, n.virág, szantál, vanília, perubalzsam

Ár: 5000 , Eladó: Zsedit
Állapot: Bontott , Helyszín: Hódmezővásárhely, fizetés: Személyes/posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Natalka

2014. március 21.

Nekem ez annyira nyári illat, h máskor elképzelni sem tudom :) édeskés, gyümölcsös, de leginkább ANANÁSZ, így nagybetűvel, mert ez nagyon az..! Egyébként egy kellemes, felejthető illat, nincs fordulat, semmi meglepetés, semmi csavar... ezt hiányolom belőle, az izgalmat, és egy kis mélységet.
Bájos, kislányos illat ez, nem is túl tartós, de nyárra pont megfelelő lesz, legalább nem fullasztó a negyven fokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

szandrah86

2014. február 19.

Alapjában véve nem lenne rossz kis parfüm de valahogy az én bőrömön nem az igazi...mikor kifújom isteni az illata de egy fél óra múlva megváltozik és számomra kellemetlenül pacsulis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

hulcsi

2014. február 16.

üvegben és kifújva jónak tűnt, olyan nyárra pont megfelelőnek. Sajnos magamon nem tetszik. Túlerőben a virág. Ráadásul rajtam nagyon "húsvéti locsolós" lett. :( Egyébként akinek tetszik, egyértelműen hétköznapi, nyári illat...olyan szaladgálós....kb, mint egy alap, fehér balerinacipő...ha lehet ezzel a hasonlattal élni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 16.

kovacs.eniko81

2013. július 22.

Most kaptam szülinapomra,nekem nagyon-nagyon bejött,olyan,mint az üvege:letisztult,egyszerű,de mégis nagyszerű!!!Akik nyáron sem szeretik a metszően,orrfacsaróan friss,citrusos,aqás,stb...illatokat,azoknak bátran ajánlom,mert olyan"légiesen"gyümis-vaníliás.Szerintem nagyon kifinomult,igényes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

Bihter85

2013. július 8.

Szeretném már "megkóstolni", kedvelem Amy Adams-t, a reklámban is nagyon megnyerő! Lám mennyit számít, hogy ki reklámoz valamit!
Megelőlegezem az 5-öst, minden "ismeretlennek".

2013.07.08.
Van szerencsém egy minit a "saját bőrömön tapasztalni", hát pont ilyenre gondoltam : tiszta, friss de édeskés, bájos de tartós. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 8.

Megelőlegezem az 5-öst, minden "ismeretlennek".

2013.07.08.

Andy B

2013. május 27.

Nem rossz ez, csak hát tucatillat....olyan gyümölcsös-virágos, nincs benne semmi izgató, ami igzából elvarázsolja és lázba hozza az embert, amitől ellenállhatatlan vágyat érez, hogy azonnal megkaparintsa....adok neki egy pár évet, aztán szerintem véglegesen feledésbe merül...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

Lola21

2013. április 8.

Friss ,finom illat enyhén citrusos vaníliás. Nagyon bájos és nőies:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

Friss ,finom illat enyhén citrusos vaníliás. Nagyon bájos és nőies:)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.