Lacoste

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7080 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timiea, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 8.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7080 Ft

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: narancs, koriander, vadmurok, jázmin, ibolya, vanilia

Ár: 7080 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
Anett0721

2019. szeptember 23.

15-18 éves koromban használtam, akkoriban őt kértem és kaptam karácsonyokra a Jézuskától :) Szerettem nagyon, boldogság-illat, finom gyümölcsös, igazi tinilánynak való parfüm. Nosztalgiából szagolgatom néha parfümériában járva, de úgy érzem a viseléséhez már "idős" vagyok a 35 évemmel. Persze csak mert nekem a tinikoromhoz kötődik. De ettől még máson finom lehet bárhány évesen!
A lányaimnak pl. szívesen megveszem majd ha abba a korba érnek ♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

A lányaimnak pl. szívesen megveszem majd ha abba a korba érnek ♥️

CsinCsilla

2019. szeptember 23.

12 évesen volt ilyenem, ajándékba kaptam, igaz már nem emlékszem az illatára de arra emlékszem, milyen nagylánynak éreztem magam, hogy Lacoste parfümöt fújkálhatok magamra :D Nem volt nagy kiszerelés, de kincsként őriztem, talán még valahol meg is van dobozzal együtt. A leírása alapján biztos tetszene, mostani fejjel is hasonló illatokat használok, lehet hogy rendelek a legkisebb kiszerelésből, de nem biztos, mert egy másik Lacoste illat is felkeltette az érdeklődésem 🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Sziszilady

2019. szeptember 19.

Csodálatos boldogság illat ez számomra. Gimisként használtam egy utánzatot, most végre megvettem az eredetijét és számomra ugyanaz az illat. Örülök, hogy a gyűjteményem része lett. :) Egyedi illat, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

PatriciaF

2019. február 15.

Nekem kimondottan bejött, a tartósságával elégedett vagyok, 6óra után is érzem az illatát rendesen. Ajándékba kaptam, számomra tök jól tükrözi az üvege is, hogy milyen stílusú illatról van szó, minden napra való, fiatalos, kellemes. Nem tudok róla rosszat írni, nekem tényleg nagyon tetszik minden olyan feltételnek eleget tesz amire nekem szükségem vagy egy sima hétköznapi napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Jucsi10

2018. november 29.

Ajándékba kaptam, egyébként nem is tudtam, hogy a márkának parfümei is vannak.
Nem igazán nyerte el a tetszésem, kifújva nekem nagyon nagymamás illat. Ahogy elkezd párologni, enyhül a "szag", egész kellemes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Ajándékba kaptam, egyébként nem is tudtam, hogy a márkának parfümei is vannak.

Agicaa

2017. szeptember 13.

Ezt a parfümöt akkor szemeltem ki magamnak, amikor egy kolleganőm ezt használta jopar évvel ezelőtt. Aztán valahogy a feledés homályába került, egészen tegnapig, amikor is megpillantottam a Rossmannban a 30 ml-es változatát 2499 ft-ért. Ennyiért nem hagyhattam ott, s eddig nem is csalódtam benne. Egyáltalán nem az olcsó "pinkség" jut eszembe róla. Kezdésnek friss, citrusos, aztán leszáradás után finomodik és nőiesre vált. Abszolút bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

biusjj

2017. augusztus 16.

Középiskola végén volt, mikoris a suliba menet egy parfüm utánzatos bolt mellett mentem el minden nap. Betértem egyszer kíváncsiságból és leemeltem egy rózsaszín üveget. Szuper illata volt meg is vettem, majd kiderült, hogy ennek az utánzata volt az. Imádtam, ráadásul akkor kezdtünk el randizni a vőlegényemmel. Így az illatot ahhoz az időszakot kötöm. Utána megvettem az eredetit és sokáig használatam, majd elkopott a dolog. Ma láttam h akciós a rossmannba, így hát egy kis vacillálás után, arra jutottam, hogy megveszem.
Rajtam tartós, kellemes tavaszi nyári illat. Sok bókot kaptam rá, hogy milyen tiszta és finom, nőies illatom van. Szerintem egy csodaszép illat, igazi rózsaszín, nem olcsó vagy éppen tucat. Meg van a szépsége. Mivel lassan 10 éve kötődök hozzá, lehet elfogult vagyok, de egy próbát megér. Könnyed, kellemes, nyárias és tiszta. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Damayanti

2017. július 20.

Reptéri Duty Free parfüm részlegen teszteltem. SOkat vártam tőle, keveset kaptam, dehogy kéne... Valami lötyi, de többre nem is emlékszem, pedig tegnap próbáltam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

angelina69

2017. június 13.

Szeretem a friss fűszeres, gyümölcsös illatokat. Itt nem kimondottan a limonádé jellegűekre gondolok. Gondoltam, hogy a narancs, koriander párosítás nem lehet rossz. Nem is volt. Az első 10 perc fölfújás után kimondottan tetszett. Na, de utána... Legjobb szó arra, amivé a bőrömön vált, a jellegtelen. Nem tudom beazonosítani, nem ébreszt bennem semmilyen érzést. Csak a kérdés lebeg ott: Ez mi??? Olyan édeskés valami. Ez bizony rajtam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 13.

zahraa

2017. április 16.

Nagyon regi illat, annyira egyszeru, konnyed, egyszerre sportos is, es elegans is. Annyira sokoldalu,pont ez a jo benne.
Nem tul tartos, de ezt elvezet ujra-ujra fujni.
Tomeny harmonia :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Nem tul tartos, de ezt elvezet ujra-ujra fujni.
Tomeny harmonia :)

Hidratálók: Propylene Glycol