Lacoste

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7080 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timiea, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7080 Ft

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: narancs, koriander, vadmurok, jázmin, ibolya, vanilia

Ár: 7080 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
littleshiner

2016. november 15.

Ha jól emlékszem 2006-ban kaptam az első üveggel anyukámtól, mert szomorú voltam (pasik...), ő pedig egy parfümériában dolgozott akkoriban, és erről én jutottam eszébe.
És az azóta eltelt 10 évben ez az én illatom. Próbáltam mást, de ha véletlen ki is marad egy hét, és újra használom akaratlanul elmosolyodom, nem tudok váltani :)
Friss, laza, nem az a vegyszeres-műanyagos illat. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Friss, laza, nem az a vegyszeres-műanyagos illat. Nagyon tartós.

Cukiduda

2016. november 9.

Nagyon kellemes, édes és vidám illat. Nem a legtartósabb, de ahhoz képest, hogy EDT, elég erős az első 2 órában :) Nem az az émelyítően édes illat. Engem felpörget, úgyhogy edzések előtt szoktam használni, és máris jobb kedvem lesz tőle :) Hétköznapokra, vagy alkalomra biztosan nem használnám, nekem egyértelműen sportoláshoz kitalált illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

ftmea13

2016. július 10.

Szerelem első látásra, szaglásra:) Nagyon régen kaptam még ajándékba és imádom:) Annyira kellemes illata van, számomra igazán friss, nőies, fiatalos. Bár már szemezek más "drágább" parfümökkel is, azért még a listán van, hogy újra veszem. Egyetlen hátrány - vagy csak az én "kézügyességem" kíváló -, hogy elrontottam a füjókáját, és képtelen vagyok kifújni belőle, de már rajta vagyok a szerelésen:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 10.

0808

2016. január 2.

Édes, narancsos kis illatocska, hamar elillanó pink felhőcske.Számomra semmi extra, de nem olyan rossz ez azért, hogy itt ilyen gyengén szerepeljen. Ezzel nem nagyon lehet melléfogni, ha újra 20 éves lennék simán elővenném de ma már nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Reni91

2015. május 30.

Nem rossz, de sokkal jobban szerettem a love of pink illatát. Teljesen odáig voltam és mikor már nem lehetett kapni sehol akkor próbáltam ki ezt. Valamennyire hasonlít, de akármennyire is szeretném, nem az igazi :/ Egyébként kellemes az illata és sokáig tart, nem is túl erős. Csak nekem a "testvére" jobban tetszett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

kockaorchidea

2015. február 24.

Egy latogato ismeros hozta ajandekba, nem orultem neki, az effele sportillatok eleg gaznak mondhatoak, de a paromat nem megsertve (mert a baratja hozta nekem) elkezdtem hasznalni, magamra eroltetni. Lancome, Beyonce, Naomi Campbell illatok mellett is boven elfer, csak az elejen szurja az orrom, am nagyon finom illata van a boromnek tole :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

pttm8

2015. január 11.

IIIMÁÁÁDOOOM!! A kedvenc parfümöm, annyira jó az illata, sosem tudom megunni. A legnagyobb kiszerelést veszem meg belőle általában, annyira szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

Wendy

2013. december 2.

Én nemrég szereztem be belőle egy kis üveggel, nekem nagyon bejön! :) Bölcsődében dolgozom, és a "gyerekeim" szerint jó illatú vagyok tőle, és mindig hozzám bújnak szagmintát venni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

necra

2013. szeptember 15.

Ezer éve nem használtam, aztán tegnap adtam neki még egy esélyt elajándékozás előtt és láss csodát...jujj de nagyon bejön. van benne egy cseppnyi különlegesség, édesség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Cilandi

2013. február 16.

Jászberényben a piactéren már méretni is lehet, filléres áron. Ma szaladtam bele, sajnos, 30 milit vettem meg, de lehet, hogy kiöntöm, mert úgy érzem, nem fog tetszeni! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.