Lacoste

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7080 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timiea, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7080 Ft

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: narancs, koriander, vadmurok, jázmin, ibolya, vanilia

Ár: 7080 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
vador

2012. augusztus 17.

Lehetett anno Lacoste-ék oldalán ingyen mintát kérni, éltem a lehetőséggel. Meggyőzött. Mármint arról, hogy ne vegyem meg. Butuska, jellegtelen, fanyar parfüm, erősen túlárazva. Nem is értem a koncepciót. Mondjuk az akkor 13 éves unokahúgom nagyon örült neki mikor továbbpasszoltam hozzá, és ha azt nézem, talán sokkal inkább ő a célcsoport, mint én. De azt hiszem én már rég kinőttem a "csinos-üvegben-random-szagos-folyadék" típusú parfümökből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

ritajababaja

2012. augusztus 7.

Külföldön szerettem bele ebbe az illatba, vettem is akkor, annak már 2 éve lesz. :) nem merem használni, mert félek elfogy :) mindig nagyobb eseményekre és partikra használom, de van úgy néha fújok egy kicsit, hogy előtörjenek a régi emlékek :) nekem tetszik. És ha elfogy, biztos venni fogom újra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

pinklady

2012. június 13.

Fiatalos édes illat, a puma flowinghoz hasonlítanám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Fiatalos édes illat, a puma flowinghoz hasonlítanám

Odil

2012. május 12.

Buta és jellegtelen, édeskés illat, örültem, hogy hamar elillant a csuklómról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Buta és jellegtelen, édeskés illat, örültem, hogy hamar elillant a csuklómról.

bogarka

2012. április 21.

De érdekes hogy ennyien lepontoztátok! :O Ez évek óta a favorit nálam,több parfümöt használok,de mindig vissza-vissza térek rá.Anyám is utálja alapból ezt az illatot,rajtam mégis mindenki dicséri,még ő is.Nem illendőségből...de kérdezték már többen is mi ez a finom illat, és tartós is.Lehet hogy ez nekem lett kitalálva, de magamon nagyon szeretem, van belőle 2 üveggel is, el kéne használnom de nem megy,tartalékolok vele :) .Ráadásul mivel évek óra használom nyáron-tavasszal, rengeteg jó emléket is felidéz.Nekem se nem túl szúrós,se nem túl édes, se nem túl buta, rajtam tényleg "jól áll".(végre valami :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Yndre

2012. április 21.

Sajnos egyszer sikerült beszereznem ezt a parfümöt. Tiszta pénzkidobás volt, nem is értem mi volt velem akkor amikor megvettem... Bevallom csak a kézfejre fújva kellemes illatú volt. Gondoltam, hogy majd kicsit később bontakozik ki igazán az illata. Háááát, nem. 1 óra elteltével is csak az a butácska fanyar-virágos "műfriss" illata volt. Próbáltam elfújkálni, de nagyon nem szerettem, úgyhogy inkább elajándékoztam.

matine91

2012. április 3.

A napokban volt szerencsém a 20 ml-s változatához, ugyanis egyik jó barátomtól kaptam, aki ismeri az ízlésemet, de ez a parfüm nekem nagyon nem vált be mert túl erős, szúrós szaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Deni

2012. március 12.

Középiskolában -valamikor időszámításunk előtt- előszeretettel viseltem, sőt ez volt az illat számomra. Rózsaszín ködfelhő a fejem körül, szárnyas pónikákkal, pink lepkékkel tarkítva, mindemellé egy kis világbéke, meg egyszarvúak. Nagyon naiv illat.
Ma már nem viselném persze, öregszem, na...
Régi szép lila ködös idők emlékére megkapja az ötöst. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Ma már nem viselném persze, öregszem, na...
Régi szép lila ködös idők emlékére megkapja az ötöst. :)

gerbaud

2012. március 7.

Nekem egy nagyon unalmas rózsaszín illatnak tűnt, amit helyenként kissé fanyarnak éreztem, de semmi egyéb. Nem volt sem nagyon édes, sem igazán finom virágos, hanem olyan semmilyen.

Update: Tesóm nemrég meglátogatott, és mikor belépett a lakásba, megcsapott az illata. Hozzá kell tennem: számomra nagyon kellemetlen, kesernyés fura mű virágillatot éreztem. Azt hittem hirtelen, hogy Avonos Pur Blancával fújta be magát, mert arra hajazott, és azt személy szerint ki nem állhatom. De nem, megkérdeztem, ez volt az. Háááát, nagyon-nagyon nem tetszett, az én orromat ez kimondottan bántja. A tartósságával tuti semmi gond, mert abszolút betölti a teret sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

twanni72

2012. március 6.

Először ajándékba kaptam, utána két évig ez volt a parfümöm. Nappalra használtam, vidám, csajos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 6.