Lacoste

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7080 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Timiea, Módosítva: 2016. december 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7080 Ft

Kiadás éve: 1997

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetétel: narancs, koriander, vadmurok, jázmin, ibolya, vanilia

Ár: 7080 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 90 ml-es kiszerelésben kapható.
BabaCica92

2012. március 6.

Hát ez valami hihetetlen.. először nagyon töménynek tűnik, kb. fél óra elteltével "tompul" ez az erőteljes illat, és átmegy egy nagyon kellemes, csajos illattá. Nap végén is szinte ugyanúgy lehet érezni ;) nagyon bejött nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

BabyDoll

2011. szeptember 20.

Ajándékba kaptam még régebben, eléggé hanyagoltam, de a napokban volt szerencsém felfedezni. Lányos, bájos, friss, nyárias, nappalra hordható parfüm. Már-már túlságosan édesen indít, később szerencsére elmélyül, és púderes-virágos kreációt vélek felfedezni, ami számomra sokkal inkább hordható. Nem rossz, de nem lesz kedvenc. Tartóssága: elég gyorsan elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.