Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
CrazyKid

2020. január 14.

Kissé sokkoló ez az összetevő lista, de tény, hogy sokat segít. Főleg együttlétek után használom, illetve a gombával való harcban is jó társnak bizonyult. Kellemes az illata, habzik, bár lehetne parfümmentes. Van azért olcsóbb kategóriában is hasonlóan jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

sztike

2020. január 3.

Nyáron begyűjtöttem egy atípusos tüdőgyulladást, amiből 3 különböző antibiotikum 13 nap alatt hozott ki. Az első "lightosabb" antibiotikum nem sokat ért, így a kezelés 13 napjából 10 napig 1000 mg széles spektrumú szert kaptam, szóval adtam egy jókora pofont a "jó baciknak" is. Mielőtt kiengedtek a kórházból, az egyik doktornő figyelmeztetett, hogy általában a kezelés utáni 2 hétben elég sok kellemetlen betegség (többek közt hüvelygomba) kialakulhat az antibiotikum miatt, ezért figyeljek jobban magamra és használjak Lactacydot. Hát mondanom sem kell, eléggé rám hozta a frászt, ezért hazafelé menet be is szereztem egy flakonnal és azóta is használom. Előtte is használtam intim lemosót (Dove, Nivea, Jessa), de egyedül ennek az összetevői között fedeztem fel a tejcukrot, így végül ennél maradtam. Nekem nem okozott irritációt, borotváláshoz is tudom használni, kellemes az illata és viszonylag sokáig elég.
(ui.: Eddig soha, egy orvos se mondta korábban, de FONTOS: a lemosón és törlőkendőn kívül javasolták még, hogy használjak probiotikus hüvelykapszulát. Ilyen a Protexin, Idelyn, Canesflor - drogériákban lehet kapni. Nagyon húzós ára van, de egy kisebb atomtámadással megegyező erősségű antibiotikum-kúra után sem kaptam el semmit. Úgyhogy lányok, egy komolyabb antibiotikumos kezelés után - főleg a fertőzésre fogékonyabbak - ne csak az emésztésre való probiotikumra gondoljatok!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

demeterne

2020. január 3.

Nagyon szeretem ezt az intim mosakodót. Felváltva szoktam az Idelynnel használni, mind a kettő szuper. Az illata engem nem zavar, és érzem, hogy tiszta vagyok utána. Nem okoz irritációt sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

silence

2020. január 2.

Kb. 17-18 éves korom óta (tehát 22 éve!!!) használom ezt az intim mosakodógélt, nekem nagyon bevált!
Igazából soha nem is voltak nagy igényeim vele kapcsolatban, mert hála istennek mindig minden női bajság elkerült. Nem vártam tehát semmi extrát tőle, csak hogy a mindennapi higiénia során ne boruljon fel az egyensúly a női területen. Erre tökéletesen megfelelt és lehet, hogy pont a megelőzés volt az igazi módszer arra, hogy tényleg minden fertőzés kikerüljön!
Néha - néha, amikor megunom ezt a Lactacyd-ot, akkor a Nivea intim mosakodóját használom, de valahogy mindig visszatérek ehhez a Lactacyd-hoz.
Amikor megjelent, akkor még csak ezt az egy fajtát (narancsos színű mintával) lehetett kapni, mostmár van több változata is, amiket sorban próbálgattam is az évek folyamán, de számomra még mindig ez az, amit a legszívesebben emelek le a polcról, mert tudom, hogy nem fogok mellé!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Szuzi35

2019. november 26.

Nekem nem vált be. Irritált, csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Nekem nem vált be. Irritált, csípett.

ifju15

2019. november 11.

Tini koromban anyukám ezt az intim mosakodót vette, így én is ezt használtam és használom a mai napig. A használata után konfortosan érzem magam, nem csíp, nem irritál. Szóval nekem megfelelt! Nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

itsjucus

2019. november 11.

Azért vettem, mert volt ott egy kis bőrirritációm, de nem volt semmi fertőzésem vagy bármim, Azóta imádom, mert tényleg felüdülés az irritáció elmúlt. Már újra is vettem, de most egy aloe verásat azt hiszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

sziszoka

2019. augusztus 16.

Engem sem irritál egyáltalán.Az összetevőit látva,akár a tusfürdőmet is használhatom.Nem?Imádom az illatát amúgy.Szerintem a továbbiakban nem adok érte 1000 ft-ot.Még ingyen se kell...Direkt azért veszi az ember lánya,hogy "oda"valami kíméletesebbet használjon,erre megvesz ilyen összetevőket.Kész lehúzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

adrii1223

2019. július 4.

Már régóta ezt használom, évek óta. Nem okozott irritációt és teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

csilluska85

2019. május 22.

Legjobb intim mosakodó,ez az egy ami nem okoz irritációt nekem.Újra fogom venni:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.