Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Kiszke

2015. március 26.

Nagyon kellemes illata van, engem nem irritál, nem csíp. Minden nap használom, néha rossmann-eset is szoktam, mindkettő sokáig elég, és mindkettővel meg vagyok elégedve. Bár ez jóval drágább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Tina324

2015. január 19.

Rossz! Nekem nem vált be.. Azonnal csípni kezdett, nem tudtam miért. Ennek ellenére napokig tovább használtam, irritált és csúnya folyást okozott. Abbahagyom a használatát, elég nagy pénzkidobás volt. 1 hétig se használtam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 19.

Mellowwy

2015. január 15.

Az összetevőket elnézve ijesztő, de amióta az eszem tudom, ezt használjuk. Nálunk nem okozott irritációt, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

Cicmic

2014. november 30.

Régen csak ezt használtam, én szerettem, nekem nem irritált, de már jó ideje Sába-t használok, olcsóbb, szebbek az összetevői, és ugyanúgy teljesen megfelel a célnak. :) Az összetevőit elnézve sajnos csak 3*-ot kap... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Colette221

2014. szeptember 16.

Irritációt okozott. Ennyi pénzért ilyen sz*rt.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Irritációt okozott. Ennyi pénzért ilyen sz*rt.....

Charis

2014. szeptember 16.

Másik intim mosakodóról váltottam erre kb egy hete. Az eredmény: sűrű folyásom, és viszketésem, égés érzésem lett, és szúrás szerű fájdalmaim ott lent Szóval felhagyok ezzel a mosakodóval, mert 100% hogy ettől van ez nálam. :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 16.

rekus15

2014. július 13.

Én régóta használom, nem olcsó, de nekem bevált. Az összetevői kicsit ijesztőek, többször akartam már váltani valami natúr termékre, de vhogy mindig ennél kötök ki... semmi bajom nem volt vele eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

galagonyanya

2014. július 1.

Évekig használtam, aztán átnyergeltem illatmentesre (Sába, Avon). Olcsóbb is, és az illatanyag irritál(hat). Különben nem volt vele bajom, csak összeszedtem egy-két fertőzést, és jobbnak láttam nem kockáztatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

lubi

2014. június 6.

Nekem irritációt nem okozott, mégsem volt az az igazi tisztaságérzet! Drágább is volt, nem szeretem mikor nem én vásárolok, és valaki a családból ilyet hoz haza. De azért elszoktam használni.

UPDATE
Mostanában elég sokszor használtam ezt, meggyőztek, hogy ezen nem kell spórolni, stb. De mivel mostanában sok nőgyógyászati betegségem volt, gondoltam megteszem a megfelelő lépéseket. Fehérneműk cseréje, törölköző fertőtlenítése, és az intim lemosó lecserélése. Sajnos az összetevőit most néztem meg jobban, és hát egy egyszerű színezék és parfüm mentes babafürdetőre váltottam, persze még ebből is keresem a leges legnatúrabbat, mert én személy szerint a sima meleg vizet kicsit kevésnek érzem. Többet nem hiszem, hogy újra veszem, de egyébként minden orvos mást mond róluk, jó lenne tudni, mi is az igazság, én most inkább kísérletezgetem mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

UPDATE

prehalekjudit

2014. május 19.

Nem rossz,de annyira nem nagy durranás mint amilyen drága.
A Chilly Intima és a Nivea Intimo nekem jobban bejött..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

Nem rossz,de annyira nem nagy durranás mint amilyen drága.
A Chilly Intima és a Nivea Intimo nekem jobban bejött..

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.