Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
persephone

2019. március 19.

Nekem nagyon bevált, bár a zöld a kedvencem a termékcsaládból, ez is kíméletes, mindennapi használatra kiváló. Már sok intim mosakodót próbáltam, mind csípett, kivéve ez a márka. Nagyon megbízható és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Sziszikee58

2019. március 5.

Már korábban is használtam, most újra visszatértem hozzá. Az illata nagyon kellemes, nem irritál, nem csíp. Amikor ezt használtam, sosem volt fertőzésem odalent. (Bár nyilván ez elsősorban nem az intim mosakodótól függ, de nekem nagy pozitívum). Szerintem nagyon szuper, és őszintén sajnálom, hogy ennyire levan pontozva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Beresnetikva

2019. január 27.

Amiota hasznalom nem tudnam elkepzelni nelkule a mindennapjaim :D frissit,tiszta erzetet ad, nekem spha semmi problemat nem okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

rekav11

2019. január 11.

Nem tudom, tényleg jobb-e, mintha a minden mentes Bioderma tusfürdőm használnám ott is, de megvettem, nekem soha semmi bajom nem volt vele, az illata finom, szeretem a pumpás ksizerelést. Lehet, nem csodaszer, s semmi extrát nem tud, de mivel évek óta használom, s soha semmi gondom nem volt vele, ezért 5 csillag.
(Viszont a mentolos fresh változatát egyetlen használat után kukába dobtam, mert csípett.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Mona29

2018. december 4.

Nem rossz, de nem is különleges. Teszi a dolgát, nem szárít, nem irritál, használata után tényleg "tiszta" érzésem van, az illata finom, kellemes, nem tolakodó. Viszont az ára egy kicsit magas a tudásához képest, ezért mostanában inkább mást használok. A kiszerelése nem a legjobb, ha a saját flakonjából használtam, mindig hamar elfogyott, mert több jött a flakonból, mint amennyi kéne, ezért inkább mindig áttöltöttem egy üres folyékony szappanos flakonba.

Update: nemrég kezdtem el használni egy újabb flakonnal. Valamit megváltoztattak rajta vagy nem tudom, de igen komoly, többhetes nőgyógyászati problémám lett néhány használat után. Sajnálom, de ezek után a márka egyetlen termékének sem fogok még a közelébe sem menni!!!! Ha lehetne -5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

szandi91

2018. szeptember 9.

Párszor visszatértem próbaképpen hozzá, most is a hatásaitól szenvedek. Kipirosodtam lent, duzzadt és viszketek tőle és csíp. Borzalmas. Mindig azt hiszem mástól van, de már ötödször történik ez, nem lehet véletlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

hajnalkaeva

2018. augusztus 14.

Nagyon régen, még a megjelenésekor használtam először, kisebb -nagyobb kitérőkkel azonban mindig visszatérek hozzá. Szeretem az illatát, jól tisztít, magabiztosságot ad, egész napra frissnek érzem magamat. Szuper. Ára egyre növekszik ,de akcióban és nagyobb kiszerelésben mindig ki lehet fogni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

gklbfgkvfkb

2018. június 29.

Soha többet semmi mást csak ezt. Elfogyott és egy más márkával próbálkoztam(avon) na hát soha többet. Ez a lactacid megvéd míg a többi nem! Nekem tudván hogy milyen hatása van maximálisan megéri az árát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Lacey

2018. június 22.

Az egyik kismama-csomagban kaptam meg a termékmintáját. Gondoltam majd valamikor jól jöhet, aztán bedobtam a többi kozmetikumom mellé. A 20-25ödik hét körül voltam, amikor a bőröm PH-ja drasztikusan megborult, és bőrgombám lett emiatt. Akkor gondoltam, hogy talán intim lemosót kellene használni tusfürdőként, hátha segíti az elkezdett kezelést. Már amikor felkentem éreztem a gombás felületeken, hogy sokkal jobb mintha tusfürdőt használnék tovább. :) Az állagával semmi baj, de az illatával kapcsolatban, hááát, végülis számomra nem rossz, de nem lepődnék meg, ha valakit kifejezetten taszítana. Végül emiatt, de inkább az ára miatt is, nem ez jött velem haza, hanem egy másik mosakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Zizi99

2018. június 21.

Nekem alapvetően bevált, sokat használtam, semmi bajom se volt tőle, mint sokaknak, de van egy másik verziója, ami ennél jóval jobb. Ami nekem nem tetszik, hogy túl illatos és akciósan éri csak meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.