Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
szisz5

2011. augusztus 30.

Bőr- és nemigyógyász mondta nekem, hogy ez egy hatalmas átverés. Ezekkel a mosakodókkal csupán a nemiszerv természetes baktériumflóráját mossák le a gyanútlan emberek. Teljesen tönkreteszi a normál állapotot, hosszútávon ezáltal további komoly problémákhoz vezet. Tökéletes pénzkidobás ráadásul káros is. Ehelyett, aki érzékeny, inkább a gyógyszertárban kapható natúr mosakodókenőcsöt használja illetve a Gynoflor nevezetű tablettát, amely valóban pótolja a Lactobacikat....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

xameee

2011. augusztus 30.

Nekem nagyon bevált. Igaz, hogy drága, de kb. évekig elég. Csak egy cseppet használok belőle, amit jól felhabosítok. És persze nem minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

lilly77

2011. augusztus 5.

Nekem ez a mosakodógél vált be a legjobban, megfelelően tisztit, jóleső érzés használni. Túlzásba azonban ezzel sem szabad esni, tehát nem kellene naponta használni, főleg nem többször egy nap, és akinek csip, az könyörgöm, NE használja.Egy csillagot kizárólag az összetétele miatt vonok, le, egyébként évek óta használom, heti 3-4 alkalommal (nagy melegben, illetve mensi alatt akár naponta is - jól felhígítva), és csak jót tudok írni róla

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 5.

szilvakompi

2011. augusztus 4.

én is hallottam már, hogy állítólag nem túl jó ilyesmiket használni, helyette tisztavíz, de azután nem éreztem magam tisztának...ha csípett és égetett, valószínű fertőzés volt a háttérben... akkor valóban nem ajánlott használni. ezután fogom kipróbálni a kecsketejes szappant amúgyis tervben és polcon van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Nico1984

2011. július 31.

Nekem bevált. Nem viszketek tőle, és jól habzik, ami nálam lényeges szempont. Igaz, hogy nem a legolcsóbb, de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 31.

wadelka

2011. július 18.

Köszi a tanácsokat, ha hazamegyek, gyorsan ki is dobom, maradok a weleda szappan mellett ezen a területen is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 18.

eyeye

2011. július 13.

Szeretem az illatát. Nem szárított és használata után tisztaságérzetet adott. Fertőzést soha nem kaptam el amíg használtam, igaz mással se. De én az illata miatt szeretem nagyon és lehet, hogy nem szépek az összetevői de számomra ez Az intim lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

BabaCica92

2011. július 10.

Ha valaki hetente egyszer használja, az nem árt, illata kellemes, az ára lehetne kicsit kedvezőbb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 10.

lucretia

2011. július 9.

Engem nem irritált, az illata is szolid... Az általam kipróbáltak közül ez jött be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 9.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Picit drága, de én szeretem az illatát, és hogy egyáltalán nem csíp, nem viszket...szóval nekem tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.