Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
csillag1219

2011. július 4.

Nem rossz, nálam nem győzi le a Nivea-t az illata miatt, de amúgy semmi bajom nincs vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

pptunde

2011. július 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz!Drága,de jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz!Drága,de jó!

strawberry92

2011. július 1.

Nem rossz, jó érzés mosakodni vele és utána is tisztának és frissnek érzem magam, de ennél olcsóbbért is lehet venni, és ugyanezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

p-emi

2011. július 1.

Nagyon regota hasznalom es szerettem, kellemes az illata, tiszta erzest ad. Most latom az osszetevoit, haaaat, lehet keresek valami mast.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

barbel

2011. június 30.

Én is ezt használom, de most az összetevői alapján lehet, inkább le fogom cserélni... :/ Eddig nekem teljesen bevált, kellemes illat, kellemes tiszta érzés fürdés után. Mit ajánlanátok helyette?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 30.

feredith

2011. június 24.

Én szeretem, bár néha olyan, mintha csípne, nem nagyon, de azért mégis egy picit. El fogom használni, mert nem rossz, kíméletesen tisztít, de ha elfogy lecserélem kecsketejes szappanra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 24.

wadelka

2011. június 17.

Nekem a védőnő ajánlotta terhesség idején... lehet, hogy nem kellett volna használnom? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 17.

gedit60

Korcsoport: >54
2011. május 7.

Én is használtam korábban. Csak az a gond, ha megnézitek az összetevőit, tele van káros anyagokkal. Ne csak mindig azt nézzük egy terméknél, hogy jó-e az illata, vagy sem. Nálam már első helyen állnak az összetevők. Egyébként ha végignézitek pl. a dm-ben kapható összes intim mosakodót, mindegyikben van elég sok káros anyag, még a Jessában is. Így én most áttértem a Balea orvosi szappanra, ami szappanmentes, és bőrbarát, és még a fertőzésektől, gombáktól is véd. Nagyon jó, nincs benne káros anyag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. május 7.

yasmine1122

2011. május 2.

Előtte Niveát használtam, de gondoltam kipróbálom ezt és egyből elkaptam egy szép kis fertőzést... valószínűleg felborította a ph egyensúlyomat. Én többet biztos nem veszek, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 2.

komyju

2011. április 24.

Tényleg drága kissé, de beválik. A Nivea hasonló termékének illatát még jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.