Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Fabi95

2017. május 3.

A legjobb intim lemosó amit valaha is próbáltam! Szolíd az illata, pont annyira krémes amennyire kell! Többször újravettem már és le nem cserélném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

esztikhlm

2017. április 4.

Nem tudom, és nem is akarom magam túltenni a legendás lila Nivea intim mosakodón, de mivel sajnos muszáj, keresem az utódját. Kicsi korom óta anyukámnál mindig Lactacydet láttam, de sosem voltam vele teljesen kibékülve. Nem tudom pontosan, hogy mi a baj, de valahogy nem az igazi.. Tisztít, nem csíp, nincs vele semmi gond, de valahogy nem a szívem csücske...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

eperturmix

2017. április 4.

A zselés állagú zöld nivea nálam a top,az elfogyott most,ebből meg volt pár minta flakonom,még sose próbáltam,túlárazottnak gondolom.Az állaga elég folyós,kifolyik,az illata sem a kedvencem,de mindezektől eltekintve kétségkívül jól tisztít,tehát a funkcióját teljesíti,és elég frankón.Jól habzik,borotválkozáshoz is tudtam használni.Végeredményben ha vennék lactacydot,a km-es vélemények alapján,vmint,hogy melyik fogott meg, a kéket választanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

nadalandy

2017. február 24.

Nekem nem vált be. Annyira "tiszta érzést" nyújt, hogy az már nem egészséges és valószínűleg nem is tesz jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Orsi0401

2017. február 17.

Kb. ezer éve használom a nőgyógyászom tanácsára. Kipróbáltam több márkát, de mindig visszatérek ehhez, mert sosem csíp, rendben tartja az alsóbb régiókat, nagyon ritka, hogy a használata mellett összeszedjek vmit. Kisfiamat is úgy szoktattam, hogy ő is ezzel tisztálkodjon odalent, neki sem okozott irritációt soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

b0rzi

2017. február 9.

Ez az eddigi legrosszabb, amit próbáltam. Csak kicsivel kíméletesebb számomra, mintha sima szappant használnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Dudu195

2017. január 22.

Ez vált be eddig a legjobban. Frissítő érzést nyújt és nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Ez vált be eddig a legjobban. Frissítő érzést nyújt és nem irritál.

DobribanDora

2017. január 13.

Szeretem az illatát, az eddigi legjobb amit próbáltam.
Szívesen kipróbálom a többi változatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Szeretem az illatát, az eddigi legjobb amit próbáltam.
Szívesen kipróbálom a többi változatát is.

Sepi49

2017. január 7.

Régóta használom és nagyon szeretem, már több mosakodót kipróbáltam, de ez sosem okozott irritációt. Kellemes az illata is, jól tisztít. Viszont lehetne sűrűbb az állaga, nekem nagyon gyorsan fogy és árban sem a legolcsóbb, ezért adok 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

danyadi77

2016. december 26.

A nőgyógyászom javaslatára használom vagy 15-20 éve. Soha semmi bajom nem volt tőle. Semmi pluszt sem tudok elmondani róla, de ha egy nap kimarad a használata nélkül, valahogy rosszul érzem magam, annyira megszoktam. 1-2x próbáltam másik márkát, de csak 1-1 alkalmommal, de azok valahogy nem jöttek be. Nem is értem a negatív véleményeket róla.. ott valami nincs rendben. Az árát kicsit borsosnak tartom, de szinte mindig ki lehet fogni valahol valamilyen akciót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.