Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
balazskrisztii

2016. december 14.

Nagyon szeretem az illatát, de volt hogy égő érzést hagyott maga után. Most egy darabig nem nyúlok hozzá, utána kiderül, hogy ezzel, vagy valami mással volt-e a gond...

Update: nem akartam elhinni, hogy ennyire rossz minőségű lett ez a termék, és egy utolsó próbaként vettem egy másikat. A használata és a hatása pont olyan jó volt, mint régen! Szerintem kifogtam egy romlott (?) vagy hígított (?) darabot. Így jár az 5*, ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Yubiri

2016. november 26.

Egyszer egy lenti irritációt pár használat után rendbe tett, azóta nálam a csodaszer kategóriába tartozik.
Az illatát is nagyon szeretem, tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

Az illatát is nagyon szeretem, tartós.

rLau88

2016. november 20.

Régóta használom ezt a lemosót, szerintem szuper! Árban tényleg nem a legolcsóbb, de szuper akciókat/kuponokat lehet kifogni és akkor feltankolni több flakonnal :)
Illatra, állagra kellemes, nem kell belőle túl sok és kellemes tisztaságérzést ad. Nyáron és azokon a napokon különösen szeretem! Sajnálom, hogy ilyen összetevők vannak benne, de ameddig használ és nem lesz tőle bajom addig nem annyira érdekel, márpedig jó pár éve használom és eddig nem okozott semmi problémát.
Ami negatív, hogy nekem csak és kizárólag ez a fajta jött be, ez a "narancssárga" színű. A többi amit próbáltam (rózsaszín, kék) nekem irritált, csípett és nem volt kellemes. Viszont ez a fajta szuper, úgyhogy ezért nem kap kevesebb csillagot, csak nagyon figyelni kell a boltban, hogy melyiket veszem le a polcról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Amyka

2016. november 18.

Tetszik az illata , meg vagyok elégedve vele maximálisan. Már régóta használom és nem is tervezem lecserélni más termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

krenat

2016. szeptember 24.

Hatása és illata elmegy, de az összetevői elég horrorisztikusak, főleg azt figyelembe véve, hogy hol is kell használni. Ehhez képest az ára is magas. Általában natúr kozmetikumokat használok, de épp kifogytam a kedvencemből (Faith In Nature), így kénytelen voltam ezt megvenni. Elhasználom, mert annyira nem rossz, de legközelebb hamarabb gondoskodom róla, hogy legyen utánpótlás a jól bevált termékből :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Lánghajú

2016. augusztus 24.

Hatcsillag. Mondjuk nagyon drága, így akkor szoktam venni, amikor egyet fizet, kettőt kap akció van, és akkor bizony szeretek még ezzel is tusolni.Igazi puha, nőies, fincsi szaga van és a bőrömön is imádom. Nálam a déli tájékon sem okozott problémát, csak élvezem, hogy tetőtől talpig jó szagú vagyok:-).Más illatokat is próbáltam, nekem ez sokkal jobb az "újoncoknál". Más intim mosakodót nem akarok venni.Ez kell nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

senskin

2016. augusztus 24.

Szerintem ez egy jó termék, tejsavas és engem nem zavar, hogy folyós az állaga. Lotion, szóval nem lepett meg,hogy ilyen. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

s_kitty

2016. július 24.

Magaval a termekkel kulonosebb problemam nem volt. Nem okozott irritaciot, az illata is kellemes, DE ar-ertek aranyban egy nagy nagy nulla. Draga is es raadasul rendkivul folyos az allaga emiatt gyorsan fogy. Ez a lotykolos verzio sem tul praktikus, kellene ra egy pumpa. Volt mas lotykolos intim lemosom is, de ott nem volt ez problema, mert surubb allagu volt a termek. 20-nal tobb markaju intim lemoson vagyok tul, de ez benne van a top 5-ben amit nem vennek ujra. 2 csillag, de csak azert mert nem okozott irritaciot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

Enne

2016. július 20.

Több, mint 10 éve a napi tisztálkodásom része. Nem tapasztaltam soha semmilyen káros hatását. Szerintem az egyik elsőként jelent meg a picaon a kategóriájában, akkor ezt választottam, és azóta is ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Norine

Korcsoport: < 18
2016. május 31.

Egynek elment,de nem venném újra.Nagyon lassan fogyott el és nagyon folyós állaga volt,picit csípet vagyis nem volt kellemes érzet a használata és az illata se tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.