Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Skyvin89

2016. május 17.

Kb. 1200 Ft-ért vettem. Szerintem drága. Ehhez képest pedig irritál, amint a bőrömhöz ér. Mintha közvetlenül csípős paprika szeletelés után mosakodnék. De legalább lemosás után már nem érzem... Szörnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

bbriggitta

2016. május 10.

Sajnos hatalmas csalódás volt, soha nem fordult még elő olyan,hogy egy intim mosakodótól viszkettem volna...sajnos a Lactacidtól igen,nem beszélve arról,hogy az állaga borzalmas és az árát egyáltalán nem éri meg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Bambino97

2016. május 8.

Szépen habzik és tisztít. Nekem nem okozott irritációt sem, viszont a piros pöttyös összetevők nagyon nem tetszenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Airamanna77

2016. május 5.

Régen ezt használtam, akkor nagyon jó volt. Aztán valahogy elkeveredtem tőle és mást vásároltam, Níveát és jó ideig így is maradt. Nemrég újra ez akadt a kezembe, mert nem volt az a fajta, amire átszoktam. Gondoltam régen jó volt, akkor most is. Hát tévedtem, de hatalmasat. Borzasztó az egész, az állaga és minden. És viszkettem tőle, ami fura volt számomra. Nem is használtam el az egészet, mert irritált. Megint Níveát vettem, attól semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Norih

2016. április 30.

Igazából szerintem nem várhatunk sokat egy ilyesmi terméktől. A mindennapi megfelelő tisztálkodáshoz alkalmas, és ajánlott is használni az intim területekre. Kellemes a használata,illatanyag mentes természetesen,én szeretem használni,enyhe csípő érzést,azért néha észleltem. Szerintem ajánlott termék minden nő számára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

tonic

2016. április 10.

Fene tudja, végül is nem volt vele bajom,nem viszkettem tőle, de mivel a 200 ml-es 1300, a 400 ml-es 1900 Forint volt, és az a piros pöttyös összetevő sem tetszett, kipróbáltam egy mülleres saját márkásat, szintén egy piros összetevővel,viszont sokkal jobb áron. Tehát jelenleg nem vettem újra. Nem tudom minek tesznek ezekbe ilyen összetevőket..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 10.

LathatatlanOzike

2016. március 28.

Semmi bajom sincs vele, szívesen használom. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 28.

Semmi bajom sincs vele, szívesen használom. Jó kis termék.

klemi-hella

2016. március 28.

Kellemes illata van,bár a sulfitok kimaradhatnának belőle,de ettől függetlenül tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Bogyika89

2016. március 25.

Talán úgy három éve használom, már nem tudom pontosan. Nagyon megszerettem, jó az illata és nálam nincs irritáció. Egy fertőzést követően kezdtem el használni, se előtte sem pedig azóta nem volt problémám, azt viszont nem tudom, hogy ennek a terméknek van-e köze hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

vl

2016. március 24.

Hosszabb távon irritál, pár napig jobb híján nem okoz bajt, úgyhogy ott üldögél a polcon tartaléknak, arra az esetre ha elfogyna a feleannyiba kerülő sajátmárkás társa a rossmannból/dmből. Ami nekem fura, hogy sokáig érzem használat után a kezemen az illatát, pedig bevallom indokolatlanul sokat mosok kezet, ilyenkor azért belegondolok hogy ez biztos kell odalentre?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.