Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Knubbel

2016. március 23.

Nagyon szeretem. Kb 5 eve hasznalom mar es soha semmi bajom nem volt. Szerintem ez ennek is koszonheto. Egy nagy flakon nagyon sokaig eleg. Neha az arcomat is ezzel mosom le ha kicsit problemasabb, a kozmetikusom javasolta. Par hasznalat utan mar szebb a borom tole. Eleg szaraz tud lenni az arcborom, talan kicsit rasegit, de ha utana rogton lehidratalom, mar semmi baja nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

lysza1985

2016. március 7.

Nekem sem vált be, drága és viszkettem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Nekem sem vált be, drága és viszkettem tőle.

katenn64

2016. március 7.

Kétszer használtam, de soha többet, nagyon viszkettem tőle, az ára is elég magas. Nem ajánlom, visszatértem rögtön az Avon-osra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

Kitty1220

2016. január 17.

Semmit sem ér...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Semmit sem ér...

juditkaa70

2016. január 12.

Nagyon szeretem ezt a intim mosakodót,kellemes az illata,üde,friss komfort érzetet biztosít. Az árát kicsit sokkalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 12.

moe

2016. január 4.

Kb. fél évvel ezelőtt kezdtem el használni, nőgyógyászati javaslatra (volt egy elég csúnya fertőzésem). Egyébként előtte semmilyen intim mosakodót nem használtam. Azóta is használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az összetevők valóban nem szépek és a parfüm is a középmezőben van...de hát most mit tegyünk, ha egyszer tényleg hat? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

spavanilly

2015. november 24.

Ez volt az első intim mosakodóm. Tiszta érzést biztosít. Amióta uszoda után evvel mosakszom, a fertőzések is elkerülnek. Semmilyen irritációt nem okoz, kellemes illata van, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

doozlie

2015. november 9.

Nekem bevált, nagyon felfrissít és jobb érzést tapasztalok ha ezzel mosakszom. Illata nagyon jó, tusfürdőnek is elhasználnám. Igaz, nagyon ritkán használom, így a teljes mennyiséget sosem tudom elhasználni. Egyébként egy időben árulták pumpás változatban is, de utóbbi időben nem láttam ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

starflo

2015. november 6.

Jó az illata, nem irritált, de nem szerettem meg a doboza miatt. Mindig sokkal több ömlött a kezembe, mint szükséges lett volna. Ha pumpás lenne, jobban szeretném, így váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

DittyCat

2015. október 5.

Nálam borsónyi, gyulladt pattanásokat okozott azon a területen, amire való. Sajnos a probléma mindig visszatért, amikor új esélyt akartam adni ennek a terméknek. Próbáltam, hogy hátha a mosószer vagy a szőrtelenítési módszer, de nem. Egyértelműen ennek a terméknek a hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.