Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
dandy

2015. augusztus 31.

Az Oriflame intim lemosók mellett ez az egyetlen ami nem okozott irritációt. Amikor valamiért nem jutok hozzá az Oriflame-hez, akkor veszek ilyet. Szeretem, jól habzik, jól tisztít, kevés kell belőle, sokáig elég, jó illatú, sokáig friss érzés. Úgy tűnik, hogy nekem csak a "csúnya" összetevőjű lemosók jönnek be. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

White

2015. augusztus 8.

Az összetevői miatt nem venném újra, pedig az illata nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Az összetevői miatt nem venném újra, pedig az illata nagyon jó volt.

heartagram

2015. július 18.

Régebben ezt használtam, szerettem az illatát, viszont eléggé erősen tisztít odalent és sajnos pici melegséget, enyhe csípést éreztem néha a használatakor. Semmilyen betegségem, gyulladásom nem volt pedig.
Odaadtam anyumnak, nála ez a favorit évek óta. Én pedig váltottam az új szenzitív fajtájára, de azt csak gyógyszertárban lehet megvenni.
Összességében ezt jó terméknek gondolom, amennyiben az illető nem érzékeny odalent és semmilyen gyulladása sincs, mert akkor feltételezem ez a bizonyos csípő érzés hatványozódik. Mint más intim lemosónak sem, ennek a használatát pedig főleg nem szabad túlzásba vinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Sylvi919

2015. július 4.

Szia Magneto én azóta már abbahagytam egyenlőre a babafürdetőt mert odalent kissé szárított, és úgy éreztem h túlzottan tisztított. :( nehéz jó megoldást találni, így visszatértem a nivea sensitiv tusfürdőjéhez, de keresek más lehetőségeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Biofeleség

2015. június 28.

Sokéves használat után mondhatom hogy a legjobb ami létezik - Persze csak akkor ha erre van szükségetek.
Mióta egy régi munkahelyemen a vendégekkel közös mosdót kellett használnom, azóta fokozottan hajlamos lettem a fertőzésekre, és minden egyes életmód-változás, így a külföldre költözés is, nagyon súlyos problémákat okozott.
Miután elköltöztem kerestem-próbáltam mindenféle intim lemosót, gyógyszertárit és natúrt egyaránt, de aztán csak visszatértem ehhez, és nem bántam meg: valóban az egyetlen amelyik beválik beteges és normál állapotban egyaránt. Tehát amelyel nincs szükségem a betegség alatt egy lemosóra majd amikor gyógyult vagyok egy másikra. És amióta ezt használom nincs is többé beteg időszakom, mert a kandida egyszerűen nem tér vissza :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 28.

Magneto

2015. június 13.

Elbizonytalanítottak a kommentek, elég eltérő megítélést kap. A gyakorlatra hagyatkozok, nálam egyenlőre ez az egyetlen és ennek a terméknek a változatai amelyek beválnak beteges és normál állapotban egyaránt. De tényleg jó lenne egy oknyomozás, hogy szükség van e rájuk avagy nem. Én nagyon sokáig nem használtam intim mosakodót és teljesen jól funkcionáltam, amikor a nőgyógyász felhívta rá a figyelmet, "de hisz ez kötelező az egészség megőrzése érdekében minden nőnek" - Sábával kezdtem a kísérletezést, attól a ponttól kezdve problémák is megjelentek, nem ez a fő oka, de gyanakszom rá, hogy egy megszokott PH értéket 25 éven keresztül tartottam hétköznapi tisztálkodási szerekkel, megvolt a saját ritmusom és védekező mechanizmusom, a váltás lehet nem volt előnyös. Most meg már igénylem, mert a normál tisztálkodási szerek irritációt okoznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 13.

tamarella

2015. április 26.

Teljes mértékben bevált, évekig használtam (most sajnos xeplt használok, de nem tetszik az illata és túl folyékony). Jó az illata és jó sűrű, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

nreka

2015. április 23.

Nagyon kellemes illata van, és jól tisztít, utána sokáig jól érzem magam. :) Én semmilyen irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Blackie

2015. április 19.

Nekem bevált, nagyon szeretem. Kár, hogy a Müllerben nem kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

Nekem bevált, nagyon szeretem. Kár, hogy a Müllerben nem kapható.

kékvelúrcipő

2015. április 7.

FRISSÍTÉS 2: Abbahagytam a használatát és a viszkető érzés is megszűnt pár nap után, hosszú évekig semmi bajom nem volt tőle, úgy látszik besokallt a szervezetem :(

FRISSÍTÉS: Egy ideje nagyon elkezdtem viszketni az esti fürdések után ott lent :(
Mivel a dokim semmi fertőzésre utaló jelet nem talált élek a gyanúperrel, hogy ez lesz a ludas...
Megpróbálom most elhagyni és meglátom megszűnik-e az irritáció.

Mindennap használom, más intim lemosóm nem is volt, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom. Nekem megfelel arra amire használom. Irritációt szerencsére nem okozott eddig, remélem eztán sem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Megpróbálom most elhagyni és meglátom megszűnik-e az irritáció.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.