Lactofeel

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   7 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pingus, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   7 x 5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Bakteriális vaginózis kezelésére és megelőzésére.

A normál pH és hüvelyflóra helyreállításával:

• kezeli és megakadályozza a bakteriális vaginózist
  • semlegesíti a hüvely rendellenes szagát
  • gyorsan enyhíti a kellemetlen érzést a hüvelyben és a rendellenes folyást

Összetevők: Tejsav,  Glikogén,  Propylene Glycol,  Metilhidroxipropil-Cellulóz,  Nátrium-Laktát, Víz

PH: 3,8

Litti91

2020. június 4.

A nőgyógyászom ajánlotta, antibiotikum szedése után a ph és a flóra visszaállítására. Az első után semmi kellemetlenséget sem tapasztaltam, azonban a 2. estén enyhe csípő erzesem volt, ami a 3. tubusnál elviselhetetlen lett, plusz napközben jelentkezett egy "kellemes" égő érzés is. Nem tudtam elhasználni a többit, a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

papramona

2020. február 24.

Cervicalis dysplasia és egyéb dolgok miatt javasolta először az orvosom a használatát 2 hónapot használtam, miután váltottunk másra, először egy hétig minden nap, majd egy hétig kétnaponta és végül heti egyszer, annyira alacsony a pH-ja, hogy gombás fertőzésem lett tőle pedig elvileg 3.8-4.2 között normális a pH, ennek meg 3.8-as, de az orvosom szerint ez már erősen hajlamosít a gombás fertőzésekre. Minden alkalommal csípő érzés volt és belül fájt, állítólag ez normális egy bizonyos mértékig. Fekvés után felhelyeztem, minden reggel zuhany, napközben folyt ki, intimbetét/betét csere, intim törlőkendő, baromi kellemetlen volt, munka után megint zuhany, kicsípte a fenekemnél, a végén már felhelyezni sem tudtam, mert összedagadtam ott. Utána váltottunk a Papilocarere és azóta azt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

ZAgi

2020. január 18.

Két napja tettem fel egy tubussal, megelőzésre ajánlotta az orvos.
Azóta is(!) pokolian égett, csúnyán bedagadt és kicsípett. Zuhanyoztam, irrigáltam, nem jobb.
Ellenségemnek nem kívánom ezt a reakciót. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

Két napja tettem fel egy tubussal, megelőzésre ajánlotta az orvos.
Ellenségemnek nem kívánom ezt a reakciót. :(

vega2017

2019. november 8.

Jó kis termék, de nagyon híg az állaga. Nekem sok egyszerre az egy tubusnyi adag, mert folyik mindenfelé, így mindig marad benne, ami megy a kukába. Nem rossz, de keresgélek, hátha találok jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Bernadett76

2019. október 1.

Nőgyógyászom ajánlotta először. Méhszáj felmaródásom volt. 1 hetes kúra rendbe tette. Azóta is többször használtam, menstruáció után egy is kiváló. Már egy tubus is rengeteget javít a diszkomfort érzésen. Este, lefekvéskor érdemes használni, mert kifolyik. Mindig van itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

kriszte90

2019. szeptember 4.

Egyelőre nagyon jó, de még csak egy hónapja használom menses előtt és után. Remélem beválik hosszútávon is mert sokféle probiotikumot próbáltam már ki és sajnos csak ideig óráig voltak jók. De az itteni pozitív véleményezők táborát erősítem én is. Nem csíp, nem fáj és a felhelyezése nagyon praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

tara95

2019. augusztus 22.

Soha nem volt semmilyen nődokis problémám, egészen mostanáig. Csíp, szúr, viszket, valami nem stimmel. Nem akartam orvoshoz menni, hiszen nem is olyan régen látott, viszont anyukámnak kb mindenre ezt a gélt ajánlotta. Nagyon drága, de akciósan megéri. Elhasználtam a doboz felét és mára már szinte alig észrevehető tünetek maradtak, a 99%a elmúlt. Remélem, hogy a végére érve teljesen meg fog szűnni. Az biztos, hogy ha akciósan látom, rögtön megrendelem, szerintem alap kellene hogy legyen egy női patikában :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

kremmanias24

2019. június 5.

Megszűntette az aktus közbeni fájdalmamat ami már hónapok óta tartott. Egyetlen probléma hogy picit drága, és nem túl praktikus, hogy este mire a fürdőből az ágyba érek a fele kifolyik..

Update: sajnos azóta is fennálló probléma, hogy menstruáció után felborul a Ph-m és rossz a közérzetem "odalent". Így minden mensi után elhasználok egyet, és utána minden rende jön. Lehet, hogy már-már placebo nálam, de mivel 7 hónap alatt használom el, így az ára is "megtérül". Marad a 4 csillag, mert bár kicsi albérletben lakom, hasznlat után sprintelek az ágyba, hogy ne folyjon ki a fele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

KezdoManias

2019. április 28.

Átnéztem néhány véleményt, és mintha mindenki kerülné a hüvely kifejezés használatát. Miközben elmondhatatlnul sok mindent köszönhetünk ennek a testrészünknek is. Csak mint minden érzékeny szervnél, itt is adódhatnak zavarok.
Nekem érdekes módon egy urológus ajánlotta visszatérő felfázások kapcsán, amikor már hüvelyi egyensúly felborulás is keserítette a hétköznapjaim (folyás mennyiségének növekedése, kellemetlen illat), ami valójában nem konkrét fertőzésnek volt köszönhető. Menstruáció után jelentkező hasonló problémáknál is használom, helyzettől függően 2-3 tubussal, ami nálam a nem vészes helyzeteknél elegendő volt. Teljes dobozt talán egyszer használtam el egyszerre.
Elég híg krém, így tényleg lefekvés előtt közvetlenül célszerű felhelyezni, különben tenyleg mindenestől a bugyiban landol. Erősebb tisztasági betét így is javasolt mellé. Sokkal szívesebben használom viszont még így is, mint a kúpokat, tablettákat.
Tényleg nem néhány száz forintos tétel, és nem is helyettesíti az orvost, de annyi kellemetlenségtől tud megszabadítani, hogy nálam nem kérdés, megéri.
Szerintem ez - már ha tényleg nem komoly fertőzésről beszélünk - tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Kataaaaa

2019. március 31.

Ha kicsit erősebb a fertőzés, ahol esestleg megjelent hámsérülés ott csíp, méghozzá 2-3 este is akár (de ez estéről estére múlik)! Viszont, ha minden este használod egy hétig kb, akkor minden tünet elmúlik. Én felét szoktam csak este feltenni, így 2 napra elég egy tubus, ne várd, hogy 1 nap alatt gyógyítson, szépen lassan jössz rendbe tőle. Mégegyszer mondom a csípés előfordulhat, én nagyjából ebből tudom, hogy mekkora a baj éppen.

Hasonló termékek nekem nem hoztak ilyen jó eredményt, és nem utolsó szempontból ez nem konkrét antibiotikum, nem kinyírja a dolgokat, hanem helyreállítja az egyensúlyt és ezáltal gyógyulsz meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycogen, Propylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid