Lactofeel

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   7 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pingus, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   7 x 5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Bakteriális vaginózis kezelésére és megelőzésére.

A normál pH és hüvelyflóra helyreállításával:

• kezeli és megakadályozza a bakteriális vaginózist
  • semlegesíti a hüvely rendellenes szagát
  • gyorsan enyhíti a kellemetlen érzést a hüvelyben és a rendellenes folyást

Összetevők: Tejsav,  Glikogén,  Propylene Glycol,  Metilhidroxipropil-Cellulóz,  Nátrium-Laktát, Víz

PH: 3,8

Kataaaaa

2019. március 31.

Ha kicsit erősebb a fertőzés, ahol esestleg megjelent hámsérülés ott csíp, méghozzá 2-3 este is akár (de ez estéről estére múlik)! Viszont, ha minden este használod egy hétig kb, akkor minden tünet elmúlik. Én felét szoktam csak este feltenni, így 2 napra elég egy tubus, ne várd, hogy 1 nap alatt gyógyítson, szépen lassan jössz rendbe tőle. Mégegyszer mondom a csípés előfordulhat, én nagyjából ebből tudom, hogy mekkora a baj éppen.

Hasonló termékek nekem nem hoztak ilyen jó eredményt, és nem utolsó szempontból ez nem konkrét antibiotikum, nem kinyírja a dolgokat, hanem helyreállítja az egyensúlyt és ezáltal gyógyulsz meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Karikar

2019. március 8.

Nagyon őszintén senkinek sem ajánlom!! Canesbalanceot ajánlottak, de csak ez a Lactofeel volt a patikában, azt mondták ez is jó. Nem is olcsó nem mellékesen. DE A LÉNYEG, felhelyezés után kb 1 órán belül ahogy elkezdett kifolyni pokolian égetett, feldagadtak az egész szeméremtestem! Nagyon megijedtem! Csak a gyors langyos zuhany segített! Másnap megint megpróbáltam, ugyanez történt. Utána olvasgattam a neten és bizony másnak is volt ilyen problémája. Tényleg senkinek sem ajánlom! Dobhatom ki..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

kkriszti30

2019. február 12.

Már nagyon sok vény nélkül kapható szert kipróbáltam. Semmi nem használt. Ezt az orvosom javasolta végül mert nem ismertem. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

2018. október 1.

Minden utazásnál nálam van egy kis tubus belőle, sokszor segített már rajtam egy-egy kezdődő kis betegségemben, vagy akár a menstruáció utáni zavart helyrehozni. Akár egy-egy tubus is. Nekem semmiféle allergiás reakciót nem okozott még, a viszketést, égést, még komolyabb esetekben is azonnal enyhítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Moringa

2018. augusztus 26.

SEMMIT nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

SEMMIT nem segített.

Britte

2018. augusztus 12.

Szuper termék! Nekem màr egy használat után érezhető volt hogy használ. Ráadásul kellemesebb mint a kúp vagy a kapszula. Én egyáltalán nem tapasztaltam hogy csípne vagy marna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

ciska

2018. augusztus 9.

A gyógyszertárban ezt a terméket ajánlották a problémámra. Praktikusan lehet használni, viszont a tubusba marad a gélből egy kevés. 5 napig használtam, elég sokat javított a problémámon, viszont lehet máskor egy másik terméket próbálok ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Lapetra

2018. július 23.

Katasztrófa! Sajnos nagyon sok problémám van, de ettöl még több lett. Nekem elviselhetetlen alhasi fájdalmam lett tőle, égett és olyan kellemetlen érzésem volt tőle, hogy sirni tudtam volna.. Nem mondom, hogy nem ajánlom senkinek, mert lehet valakinek nem jelentkeznek ezek a tünetek, de nekem nagyon rossz volt! 1.éjszakát végig szenvedtem, a 2.éjszaka le kellett tusolnom.. többet nem próbálkozok vele 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Makarova1993

2018. június 12.

Drága és nagyon de nagyon csíp! Borzasztóan kényelmetlen érzés amíg hat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Drága és nagyon de nagyon csíp! Borzasztóan kényelmetlen érzés amíg hat.

Luiselotte

2018. május 9.

Nem elég , hogy kibarkácsolják a bölcsességfogamat a számból, pokoli kínok között ( mindezt magánrendelésben) , még szedjek antibiotikumot is hogy ne essen le a fejem a gyulladástól. Amikor már kezdek örülni, hogy , végre nem fáj a fogam akkor az alsó alkatrészem adja meg magát :D Ezzel a panasszal fordultam a patikushoz, aki ezt a kis csodát adta , kb . 25 perc múlva semmi de semmi bajom nem volt. Megváltás. Nem érdekel mennyibe kerül , mindig lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 9.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycogen, Propylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid