Lactofeel

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   7 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pingus, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   7 x 5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Bakteriális vaginózis kezelésére és megelőzésére.

A normál pH és hüvelyflóra helyreállításával:

• kezeli és megakadályozza a bakteriális vaginózist
  • semlegesíti a hüvely rendellenes szagát
  • gyorsan enyhíti a kellemetlen érzést a hüvelyben és a rendellenes folyást

Összetevők: Tejsav,  Glikogén,  Propylene Glycol,  Metilhidroxipropil-Cellulóz,  Nátrium-Laktát, Víz

PH: 3,8

anonim1

2021. április 2.

Mielőtt megvettem volna neten tájékozódtam utána, és ide jutottam erre az oldalra. Érdekes véleményeket olvastam erről a szerről, többségben jókat. Akciósan vettem 3000 Ft-ért gondoltam kipróbálom, és nem bántam meg, nagyon jó! Nekem bevált, és csak ajánlani tudom. Már első alkalom után megszűnt a kellemetlen szag odalent, és miután végig csináltam a kúrát megszűnt a problémám. Megszerettem a terméket és ha legközelebb is felmerülne nálam ilyen gond egyből ezt veszem, megéri!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

kovacsanett43

2020. november 15.

Hú, ez brutálisan jó! Antibiotikum kúra alatt kellett alkalmaznom, akkor is nagyon bevált. Nem használom folyamatosan, bár most eldöntöttem, hogy havi egyszer fogom. Már egy tubus is rengeteget segít, most épp rendellenes szagú és mennyiségű folyás miatt vettem, hármat már elhasználtam belőle, de már az első után megszűnt. Ennek ellenére végigcsinálom a kúrát, aztán havonta egyszer fogom alkalmazni menstruáció után, megelőző jelleggel. A Benu gyógyszertárban sokszor akciós, most is éppeon 3000 Ft-ért vettem. Valóban nem a legolcsóbb, de nekem még többet is megérne, mert hihetetlenül hatásos. Nekem egyáltalán nem csíp, semmi kellemetlenséget nem okoz. Csak fürdés után, lefekvés előtt, tisztasági betéttel, különben kifolyik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Miruska

2020. július 13.

Nekem is a nőgyógyász javasolta évekkel ezelőtt, azóta használom, a fürdőszoba állandó lakója. Akkor okoz égő, csípő érzést, ha sérülés van, vagy gombás fertőzés, de ez bele is van írva a tájékoztatóba. Nekem bevált, soha nem volt vele problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 13.

Julcsika

2020. július 13.

Két napja elkezdett égni ott lent utána néztem a neten, bakteriális vaginózis. Igazából Canesbalanc-ot akartam venni, de nem volt így ezt vettem meg alternatívaként. Szörnyen csípett éget azt hittem kivakarom magam , gyorsan elmentem zuhanyozni jéghideg vízzel. Az volt a szerencsém , hogy vettem még egy tubus krémet : Vitagy C, még szerencse hogy megvettem és gyorsan azt is kipróbáltam, elmúltak a kellemetlen érzésék és el tudtam aludni.

Litti91

2020. június 4.

A nőgyógyászom ajánlotta, antibiotikum szedése után a ph és a flóra visszaállítására. Az első után semmi kellemetlenséget sem tapasztaltam, azonban a 2. estén enyhe csípő erzesem volt, ami a 3. tubusnál elviselhetetlen lett, plusz napközben jelentkezett egy "kellemes" égő érzés is. Nem tudtam elhasználni a többit, a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

papramona

2020. február 24.

Cervicalis dysplasia és egyéb dolgok miatt javasolta először az orvosom a használatát 2 hónapot használtam, miután váltottunk másra, először egy hétig minden nap, majd egy hétig kétnaponta és végül heti egyszer, annyira alacsony a pH-ja, hogy gombás fertőzésem lett tőle pedig elvileg 3.8-4.2 között normális a pH, ennek meg 3.8-as, de az orvosom szerint ez már erősen hajlamosít a gombás fertőzésekre. Minden alkalommal csípő érzés volt és belül fájt, állítólag ez normális egy bizonyos mértékig. Fekvés után felhelyeztem, minden reggel zuhany, napközben folyt ki, intimbetét/betét csere, intim törlőkendő, baromi kellemetlen volt, munka után megint zuhany, kicsípte a fenekemnél, a végén már felhelyezni sem tudtam, mert összedagadtam ott. Utána váltottunk a Papilocarere és azóta azt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

ZAgi

2020. január 18.

Két napja tettem fel egy tubussal, megelőzésre ajánlotta az orvos.
Azóta is(!) pokolian égett, csúnyán bedagadt és kicsípett. Zuhanyoztam, irrigáltam, nem jobb.
Ellenségemnek nem kívánom ezt a reakciót. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 18.

Két napja tettem fel egy tubussal, megelőzésre ajánlotta az orvos.
Ellenségemnek nem kívánom ezt a reakciót. :(

vega2017

2019. november 8.

Jó kis termék, de nagyon híg az állaga. Nekem sok egyszerre az egy tubusnyi adag, mert folyik mindenfelé, így mindig marad benne, ami megy a kukába. Nem rossz, de keresgélek, hátha találok jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Bernadett76

2019. október 1.

Nőgyógyászom ajánlotta először. Méhszáj felmaródásom volt. 1 hetes kúra rendbe tette. Azóta is többször használtam, menstruáció után egy is kiváló. Már egy tubus is rengeteget javít a diszkomfort érzésen. Este, lefekvéskor érdemes használni, mert kifolyik. Mindig van itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 1.

kriszte90

2019. szeptember 4.

Egyelőre nagyon jó, de még csak egy hónapja használom menses előtt és után. Remélem beválik hosszútávon is mert sokféle probiotikumot próbáltam már ki és sajnos csak ideig óráig voltak jók. De az itteni pozitív véleményezők táborát erősítem én is. Nem csíp, nem fáj és a felhelyezése nagyon praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycogen, Propylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid