Lactofeel

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   7 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pingus, az összetevőket feltöltötte: Adryenn, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   7 x 5 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Bakteriális vaginózis kezelésére és megelőzésére.

A normál pH és hüvelyflóra helyreállításával:

• kezeli és megakadályozza a bakteriális vaginózist
  • semlegesíti a hüvely rendellenes szagát
  • gyorsan enyhíti a kellemetlen érzést a hüvelyben és a rendellenes folyást

Összetevők: Tejsav,  Glikogén,  Propylene Glycol,  Metilhidroxipropil-Cellulóz,  Nátrium-Laktát, Víz

PH: 3,8

Ár: 2000 , Eladó: daydreamheart
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás, posta, személyes átvétel
Bernadett76

2019. október 1.

Nőgyógyászom ajánlotta először. Méhszáj felmaródásom volt. 1 hetes kúra rendbe tette. Azóta is többször használtam, menstruáció után egy is kiváló. Már egy tubus is rengeteget javít a diszkomfort érzésen. Este, lefekvéskor érdemes használni, mert kifolyik. Mindig van itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

kriszte90

2019. szeptember 4.

Egyelőre nagyon jó, de még csak egy hónapja használom menses előtt és után. Remélem beválik hosszútávon is mert sokféle probiotikumot próbáltam már ki és sajnos csak ideig óráig voltak jók. De az itteni pozitív véleményezők táborát erősítem én is. Nem csíp, nem fáj és a felhelyezése nagyon praktikus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

tara95

2019. augusztus 22.

Soha nem volt semmilyen nődokis problémám, egészen mostanáig. Csíp, szúr, viszket, valami nem stimmel. Nem akartam orvoshoz menni, hiszen nem is olyan régen látott, viszont anyukámnak kb mindenre ezt a gélt ajánlotta. Nagyon drága, de akciósan megéri. Elhasználtam a doboz felét és mára már szinte alig észrevehető tünetek maradtak, a 99%a elmúlt. Remélem, hogy a végére érve teljesen meg fog szűnni. Az biztos, hogy ha akciósan látom, rögtön megrendelem, szerintem alap kellene hogy legyen egy női patikában :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

legallybrunette

2019. július 6.

Talán tizenöt év is eltelt úgy, hogy "bérletem" volt a nőgyógyászhoz, és csak egyre rosszabb volt az állapotom. Már csak ha rágondoltam a nemi dolgokra, vagy kívülről megnéztem egy publi vécét, égni, viszketni kezdtem. Rengeteg pénzt otthagytam az orvosoknál, patikákban az évek alatt.
Amióta felfedeztem ezt, szinte soha nincs gyulladásom, fertőzésem. Amikor csak picit is gyanús, hogy kezdődik valami, előkapok egyet,, vagy tartok pár napos kúrát. Néha meg csak a karbantartás, megelőzés miatt egyet-egyet használok.
Néhány hasznos tanács:
Amikor akciós, érdemes venni többet, mert eláll. Igen, nagyon drága, de még teljes áron is egyharmada-egynegyede az ára egy magánorvosi vizsgálatnak. De ha tb alapon mész, ott is felírnak drága kúpokat, amik kinyírják a flórát, és akkor is szükség lesz tejsavas cuccra, anyagilag ugyanott vagy.

Este, lefekvés előtt kell az ágyban alkalmazni, akkor nem folyik ki, csak reggel, és legalább van ideje hatni. Aki ügyesen nyomkodja a tubust, még ki sem kell mennie utána kezet mosni.

Ha csíp, az már erősebb gyulladás vagy fertőzés jele (vagy a túl intenzív hüvelyi igénybevételé). Ha nincs baj odabent, nem szabad csípnie. Ha pár tubus után nem múlik az égő érzés, orvos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 6.

Néhány hasznos tanács:

kremmanias24

2019. június 5.

Megszűntette az aktus közbeni fájdalmamat ami már hónapok óta tartott. Egyetlen probléma hogy picit drága, és nem túl praktikus, hogy este mire a fürdőből az ágyba érek a fele kifolyik..

Update: sajnos azóta is fennálló probléma, hogy menstruáció után felborul a Ph-m és rossz a közérzetem "odalent". Így minden mensi után elhasználok egyet, és utána minden rende jön. Lehet, hogy már-már placebo nálam, de mivel 7 hónap alatt használom el, így az ára is "megtérül". Marad a 4 csillag, mert bár kicsi albérletben lakom, hasznlat után sprintelek az ágyba, hogy ne folyjon ki a fele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

KezdoManias

2019. április 28.

Átnéztem néhány véleményt, és mintha mindenki kerülné a hüvely kifejezés használatát. Miközben elmondhatatlnul sok mindent köszönhetünk ennek a testrészünknek is. Csak mint minden érzékeny szervnél, itt is adódhatnak zavarok.
Nekem érdekes módon egy urológus ajánlotta visszatérő felfázások kapcsán, amikor már hüvelyi egyensúly felborulás is keserítette a hétköznapjaim (folyás mennyiségének növekedése, kellemetlen illat), ami valójában nem konkrét fertőzésnek volt köszönhető. Menstruáció után jelentkező hasonló problémáknál is használom, helyzettől függően 2-3 tubussal, ami nálam a nem vészes helyzeteknél elegendő volt. Teljes dobozt talán egyszer használtam el egyszerre.
Elég híg krém, így tényleg lefekvés előtt közvetlenül célszerű felhelyezni, különben tenyleg mindenestől a bugyiban landol. Erősebb tisztasági betét így is javasolt mellé. Sokkal szívesebben használom viszont még így is, mint a kúpokat, tablettákat.
Tényleg nem néhány száz forintos tétel, és nem is helyettesíti az orvost, de annyi kellemetlenségtől tud megszabadítani, hogy nálam nem kérdés, megéri.
Szerintem ez - már ha tényleg nem komoly fertőzésről beszélünk - tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 28.

Kataaaaa

2019. március 31.

Ha kicsit erősebb a fertőzés, ahol esestleg megjelent hámsérülés ott csíp, méghozzá 2-3 este is akár (de ez estéről estére múlik)! Viszont, ha minden este használod egy hétig kb, akkor minden tünet elmúlik. Én felét szoktam csak este feltenni, így 2 napra elég egy tubus, ne várd, hogy 1 nap alatt gyógyítson, szépen lassan jössz rendbe tőle. Mégegyszer mondom a csípés előfordulhat, én nagyjából ebből tudom, hogy mekkora a baj éppen.

Hasonló termékek nekem nem hoztak ilyen jó eredményt, és nem utolsó szempontból ez nem konkrét antibiotikum, nem kinyírja a dolgokat, hanem helyreállítja az egyensúlyt és ezáltal gyógyulsz meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Karikar

2019. március 8.

Nagyon őszintén senkinek sem ajánlom!! Canesbalanceot ajánlottak, de csak ez a Lactofeel volt a patikában, azt mondták ez is jó. Nem is olcsó nem mellékesen. DE A LÉNYEG, felhelyezés után kb 1 órán belül ahogy elkezdett kifolyni pokolian égetett, feldagadtak az egész szeméremtestem! Nagyon megijedtem! Csak a gyors langyos zuhany segített! Másnap megint megpróbáltam, ugyanez történt. Utána olvasgattam a neten és bizony másnak is volt ilyen problémája. Tényleg senkinek sem ajánlom! Dobhatom ki..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

kkriszti30

2019. február 12.

Már nagyon sok vény nélkül kapható szert kipróbáltam. Semmi nem használt. Ezt az orvosom javasolta végül mert nem ismertem. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

2018. október 1.

Minden utazásnál nálam van egy kis tubus belőle, sokszor segített már rajtam egy-egy kezdődő kis betegségemben, vagy akár a menstruáció utáni zavart helyrehozni. Akár egy-egy tubus is. Nekem semmiféle allergiás reakciót nem okozott még, a viszketést, égést, még komolyabb esetekben is azonnal enyhítette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycogen, Propylene Glycol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid