Lady Ann

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. március 11.

Kiszerelés:   1,14g
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hujiko23

2014. augusztus 23.

Kedvenc szemceruzám ,csak ezt használom . Nem kopik le hamar nagyon szép színe van ,nagyon jól fog tus helyett is alkalmas. egy szóval profi szemcerka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

sky_of_amethyst

2014. július 29.

Nagyon szeretem! Erősen fog és tartós, emellett tusvonalat is simán lehet vele rajzolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

WGR

2014. július 8.

Legjobb szemceruza, amit valaha használtam!!! Véletlenül akadtam rá, vészhelyzetben kerestem egy olcsóbbat - gondoltam, ha nem is jó, legalább nem sajnálom kidobni -, azóta ezt használom!!! Az ára nevetséges, csak 360 Ft, napi szinten használom, de nagyon sokáig elég! Sokkal jobb, mint a márkás szemceruzák!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

lenike

2014. június 18.

Életem szemceruzája. Sose láttam még ilyen sötét erős fekete színt, és nem kopik le! Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Fruzsi

2014. május 17.

Nekem fehér színű van, a vízvonalra használom, nagyon jónak tűnt elsőre, de aztán nagyon hamar eltűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Vicus

2014. május 1.

2 színben van meg. A fekete jó puha, de kenődik, a fehéret pedig vízvonalra használtam, de nagyon irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Kremimado001

2014. április 25.

Egyszer nagy rohanasomban lekaptam a polcrol,es nem hittem,hogy jo lesz. De bevalt!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Musil

2014. március 16.

A fekete színűt használom, gyönyörűen pigmentált, nagyon egyenletesen lehet felkenni a vízvonalra, és elképesztően tartós! Nem ázik le, nem porzik, nem hullik a szempillák alá, nem csomósodik. Totálisan lealázza a nagy márkákat is, és mindemellett az egyik legjobb tulajdonsága, hogy BRUTÁLISAN OLCSÓ!!! Csillagos ötös, a szemceruzák szemceruzája!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

Hajni77

2014. február 15.

Anyukám vette nekem, azt hiszem 450 forintért ami egyáltalán nem számít drágának egy ilyen jó minőségű szemceruzáért, járt az 5 csillag!;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.

Babooca

2014. február 8.

Feketém volt, Anyukámtól örököltem. Erősen pigmentált, kellően füstös szemeket tudtam vele kreálni. Egyetlen ok miatt nem vettem újra 2 ceruza után, az pedig az, h egyáltalán nem tartós. Az Essence long lasting pencil-jére váltottam le. Szerettem. Ennél sötétebb vízvonalra való fekete szemceruzám még nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.