Lady Ann

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. március 11.

Kiszerelés:   1,14g
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Vic

2014. február 1.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát.Kellően puha, szépen lehet vele dolgozni. A 05-set vettem mindig belőle, ami egy gyönyörű mélyzöld-petróleum- zöld árnyalat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 1.

Maeve

2014. január 1.

Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen árkategóriájú szemceruza lekörözi még a MAC szemceruzáját is. Elképesztő, hogy mit tud ez a kis filléres cucc. Tényleg nagyon intenzív a színe, nem kenődik el, és ami a legfontosabb, a drága termékekkel ellentétben nem irritálja a szememet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 1.

Vizsiildi

2013. december 28.

Legjobb! 10 éve folyamatosan újra vásárolom, 290 Ft és nagyon tartós! Nem törik a hegye, nem puhul el a vége, nem kenődik és mélyfekete színe van! Én kifejezetten a vízállót veszem meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

Brigusz

2013. november 5.

Lázadó korom szemceruzája, mert hát akkor nagyon rock volt meg metal az élet és olyan gótok voltunk, hogy denevért kakiltunk... :D Akkor nem számított, hogy milyen a szemcerka, csak erős legyen, fekete és olcsó, mert gyorsan fogyott egy - egy koncert előtt és után, kb. mintha ettük volna.
Azonban teltek, múltak az évek és felnőttünk. Megtanultuk, hogy a kevesebb nem is néha, hanem gyakran több és a szemceruzát nem kelll végigsatírozni a szemhéjon.
Tehát változott az ízlés, a stílus, de valami ittmaradt a neszeszerben a mai napig: A Lady Ann szemceruza. :) Még ma is imádom, ennél jobbat nem találtam, pedig megfordult a kezemben nem egy nagymárka terméke. Nem váltanám le soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Ametiszt

2013. október 29.

Update: Végül vettem feketét is, az is nagyon szuper! Vízvonalon egy húzással teljesen fed, nagyon fekete, és ha kibírom, hogy nem dörgölgetem a szemem, akkor tartós is! 5* továbbra is, nagyon is! ;)

Szuper szemceruza! Nekem egy sotetzold arnyalata van meg, de mas szinek beszerzeset is tervezem. A puhasaga tokeletes: eleg puha ahhoz, hogy konnyen szep, egyeneletes, eros vonalat lehessen vele huzni (akar egy huzassal is), de nem folyik, kenodik mindenfele. A szine intenziv, es tartos. Ha dragabb lenne, akkor is 5 csillagot adnek, annyira jo, igy meg egyenesen fonyeremeny!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

zdoreebaba

2013. augusztus 31.

Fekete színű, ezüst tetejű Lady Ann szemceruzám van, amit már évtizedek óta használok. Szépen lehet vele dolgozni, nem kenődik, precíz munkát tudok vele végezni. Sajnos még cicaszemeket nem sikerült csinálnom ezzel a fajta ceruzával, de ami késik, nem múlik. Mindennek eljön egyszer az ideje...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

FantAzsi

2013. augusztus 23.

Néhány éve kaptam az első Lady Ann szemceruzámat fekete színben. Nagyon elégedett voltam vele, sosem maszatolt, jó és könnyű volt vele dolgozni. Nem irritálta a szemem. Azóta beszereztem fehérben is és még mindig nagyon szeretem. Olcsó és tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

x

2013. augusztus 23.

Még régen vettem egy zöldet, és nagyon, nagyon bevált. Pont a megfelelő az állaga (se szörnyen kemény, mint egyes eruzák, se nem annyira puha, hogy egyenes vonalat se lehessen maszat nélkül húzni vele, mint az Astor cerkám), könnyen kezelhető és szép a színe. Majd keresek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

beautymaniac

2013. augusztus 8.

Ritka az ilyen szemceruza. Tartós, nem folyik le. A hegye nem törik össze. Nem szerettem a szemceruzákat, amíg nem kaptam egyet barátnőmtől. Nagy kincs. :-)) Hihetetlen, hogy ilyen olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

kata.miholits

2013. július 2.

Fekete szinben hasznalom, es nekem is ez a legjobb ceruza, amit eletemben probaltam, bar ilyen szep Odat nem tudok irni hozza, de csak dicserni tudom.Az ara nagyon kedvezö, a szine intenziv, tartos, ha leejtem, akkor sem törik benne darabokra a hegy, mint sok mas cerkanal, es tudom faragni:-D ezt vegre lehet faragni emberek!!!!nem kenödik szet mint egy zsirkreta, egy szoval :tökeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.