Lady Ann

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. március 11.

Kiszerelés:   1,14g
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

juditjanka

2013. június 3.

A legjobb szemcerkám.Teljesen üti az előtte használt Rimmelemet.Én a sötétbarna árnyalatot használom,van is belőle agy 3db.Nagyon sokáig kitart,erőteljes,intenzív, tartós színű. Rég vettem,de emlékeim szerint pár száz forint.Remélem örökre gyártják majd:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

cecil

2013. május 10.

Nagyon jó! Kb fél perc alatt tudok vele húzni kis csíkot a szemhéjamra. A sötétbarna árnyalat nekem tökéletes, de szeretem a metál árnyalatokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

h.ancsi89

2013. április 25.

szerintem nagyon jó minőségű,szép élénk színek,volt már drágább kategóriásom is,ami alig látszódott és nagyon kemény volt,szóval szerintem simán veri a drágább társait is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

adri97323

2013. március 25.

Olcsó és rendkívül jó minőségű. Rengeteg szemceruzám volt már az évek alatt, de ez benne van a top 3ban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

hagicica20

2013. március 24.

Jópár éve vettem kettő darabot és még mindig megvan fél-fél ceruza (nem sminkelek naponta). TÖKÉLETES, hogy dicsérjem már meg rendesen. Vízvonalon egész éjszakai bulizásokat kibírt, nem kelt önálló életre és nem mászkált el sehova, nem potyog le. Igazi koromfekete a fekete ceruzája. Remélem tudok még találni a közeljövőben, mert be kell szerezni egy pótceruzát elvesztés esetére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

dobi

2013. március 15.

2013. március 15
Azt hiszem illene adnom neki még pár pontot. A tegnapi ítélet időben sapka, esernyő és kapucni nélkül alig mászott el a szememről, pedig szakadt az arcomba a jeges hó. Valószínűleg jobban lealapoztam a szememet, mint augusztusban, de ez még így is nagy szó szerintem. :)

2012. augusztus 29
Szép színű, de hamar lekopik és elmászkál. Ja és mindig begyullad tőle a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

2013. március 15

2012. augusztus 29

Nera

2013. február 14.

Fekete és barna van, használom minden nap valamelyiket. Nekem tartós, csak ezt használom. Világos lila is van, de azt nem használom, mert nem áll jól. Ennek ellenére, arról is csak jót tudok mondani. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

annucii

2013. február 1.

A legjobb szemceruza, ajánlom mindenkinek, gyönyörű színe van, jól fed, stb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 1.

A legjobb szemceruza, ajánlom mindenkinek, gyönyörű színe van, jól fed, stb :)

ForestNymph

2012. december 15.

Még középsuli első éveibe fedeztem fel, azóta csak ezt használom! Igaz néha nyomozni kell utána ha elfogy. Puha, jól siklik a bőrön, az intenzív feketéjét használom csak. A többiről nem tudok nyilatkozni.:) Vízvonalon nem a legjobb, hamar elmászik, korrigálandó, de én amúgy sem szeretem belül kihúzni szemem, csak a szempillasoron kívül. Optikailag túl kicsinyít nekem úgy. Na de visszatérve a ceruzára, nekem ez A SZEMCERUZA. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

angie10

2012. szeptember 18.

Kb. 20 éve használom. Soha nem volt jobb szemcerkám, pedig nekem aztán van baja a szememnek. Kontaktlencsém van, ráadásul alapból nagyon száraz a szemem, de eddig nekem csak ez vált be! Nagyon szép színe van, tartós, bár tény, hogy érdemes utána húzni, de ez nem macera. Nem folyik el, nem a szemem alatt köt ki napvégére és nem bántja a szemem! Próbáltam más fajtát, nagy márkákat és kuka volt mindegyik. Nagyon olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 18.