Lady Ann

Ár:   250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,14g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. március 11.

Kiszerelés:   1,14g
Lelőhely:   köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vikcike

2012. szeptember 1.

Micsoda meglepetés!!! Nem gondoltam volna, hogy itt ráakadok... :) Kíváncsiságból beírtam a keresőbe és voila!! :) Életem első szemceruzája! Szerettem, mert puha! És szépek az emlékek! Ha valahol találok, biztos venni fogok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

hornyakadri83

2012. július 21.

Évek óta ezt használjuk a barátnőmmel. Csak a belvárosban lehet kapni egy fodrászkellékesnél(vagy legalábbis ott szoktam venni) így a múlt héten a közeli rossmannban vettem egy másik fajtát. Már el is ajándékoztam, borzalom volt. Pár óra elteltével az egész festék a szemem alatt kötött ki. Soha többé mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

orban.klaudia

2012. július 11.

Szerintem bőven vannak jobbak ebben az árkategóriában, nem használhatatlan, de nem vennék újra ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

DarkLilly

2012. április 27.

Nagyon sokáig szerettem ezt a szemceruzát, többször újravásároltam, de lehet kipróbálok másfajtát is. Eddig a fő előnye az ára volt, és a nagyon erős szép fekete színe. Azonban mindig zavart, hogy hamar elkenődött alul (az arcbőröm elég zsíros is tud lenni, lehet ezért) így tettem elég mennyiségű púdert, de remélem találok olyat ami tartósabb kicsit számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 27.

Dorinaa

2012. március 11.

Egész jó, de nekem nem a legjobb, kicsit hamar lekopik. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Egész jó, de nekem nem a legjobb, kicsit hamar lekopik. :S

kicsikiszi

2012. március 11.

Én ebből a feketét használom(előtte miss sportym volt), de nagyon meg vagyok elégedve, szép intenzív fekete, vízvonalamra használom és nagyon-nagyon szeretem. Az ára is jó, de nem azért vettem meg mert olcsó, hanem mert sokan dicsérték:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

Sephira

2012. február 26.

Nem vagyok ellene az olcsóbb smink cuccoknak, azok között is vannak egész tartósak és szép színűek, jó minőségűek. Ebből van nekem 3 fajta, elég vegyesek a tapasztalataim róluk. Az egyik ami fehér (kevés smink márkának van fehér szemceruzája) amit a vízvonalamra szoktam tenni, az tartós, szép vonalat lehet vele húzni, nem puha de nem kemény és nem kenődik, egész este fent marad. Viszont a másik ami ilyen szép lila enyhén irizáló fénnyel, meg sajnos olyan kemény, a hegye igaz lejött de olyan halvány vonalat lehetett vele húzni :(, lehetett volna egy kicsit puhább, többször át kellett húznom hogy látszódjon..(Csoda ha nem karcoltam, húztam a szemhéjam). Vagy én fogtam ki selejtesebb darabot vagy ez a szín eleve ilyen kemény és nem látszik a színe..Az estét kibírta, meg se mozdult, de akkor is..
A többi szín nem tudom milyen, a lila ami amúgy szép lenne sajnos pénz kidobás volt. :( Arra számítottam intenzívebb színe lesz..(Nem is tudom mit csináljak vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.