Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

bluebird27

2013. december 30.

Nekem korpa ellen vált be... Persze hajhullásra vettem, de azon nem segített sokat, de ez nem a termék hibája... Kiderült hogy vashiányos vagyok és ez nagyon kezdett megmutatkozni a hajamon... Kutattam minden hajnövesztő csodaszer után, közben idegeskedtem és ettől csak mégjobban hullott, aztán rávettem magam arra, hogy elmegyek orvoshoz és megnézetem magam. Ott gyorsan kiderült mi a baj és így sikerült megszüntetni a gyökerénél a problémát és nem felületesen kezelgetni. Úgyhogy mindenkinek ajánlom, aki kétségbe van esve, hogy forduljanak vele orvoshoz, mert rengeteg kisebb-nagyobb baj tünete lehet. Visszatérve a termékre ... 2 éve rendeszeresen használom, nem árt a fejbőrömnek egy kis ápolás főleg a sok szilikonos termék mellett. Megszűnt a fejviszketésem, gyorsabban nő a hajam és a korpa sem keseríti meg a mindennapjaimat. Én szeretem és a szagával is meg lehet barátkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

mklari

2013. december 13.

Két hónappal a hajszesz használatának elkezdése után látványosan elkezdett nőni a hajam azokon a területeken, ahol eredetileg nagyon ritkás volt a hajam (a választéknál és a fülem mögött).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

jfran

2013. december 5.

Én harmadik hónapja használom és látványos javulást tapasztaltam. Első két hónapban valóban alig-alig észrevehetően hatott, de legalább már nem hullott annyira a hajam, ezért nem adtam fel és használtam tovább, a samponnal együtt. Nekem bevált. (Azt is hozzátenném, hogy heti egyszer ricinus-olíva olajas pakolást is alkalmaztam, szóval szerintem az is rásegített.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 5.

biankaquenn

2013. november 19.

Nagyon jó én ricinus olajjal együtt használom.Tényleg csökkenti a hajhullást:) Csak a szagával nem vagyok megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 19.

failedstardoll

2013. október 29.

Hajnövesztés céljából vettem meg, de sajnos hullott tőle a hajam :( Aki erre a célra szeretné használni, azért egy esélyt szerintem adhat neki, mert olcsó, és volt akinek bevált. Annyira durván nem hullott a hajam, csak jobban a szokásosnál. Annyit még had mondjak hogy csak a fejtetőre kell tenni, senkinek esze ágába ne jusson a hajvégeit tönkretenni ezzel... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Kimi

2013. szeptember 7.

Használata után egy marék hajamat mindig elvesztem, ráadásul jobban hullik mint a kúra előtt. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Masnilány

2013. szeptember 1.

nagy reményekkel megvettem egy flakonnal belőle. csak félig használtam el, mert semmi hatás, ráadásul olyan szagom volt tőle, mintha fejbeborítottam volna magam nagymamám bödön céklájával. nagyon sajnálom, pedig sok jót hallottam róla, de nekem nem vált be :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

cila

2013. augusztus 19.

Ilyenem nekem is volt, amikor erősen hullott sajnos a hajam.Na, kár volt megvennem,pedig reménykedtem ,hogy hatni fog.A harmadik doboz után már nem vettem többet,mert egy nagy nulla volt.Semmit nem használt,pedig még a samponját is használtam kiegészítésként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Tündérke

2013. augusztus 19.

Vagy két évig, folyamatosan festettem a hajam, ráadásul vasaltam is minden nap, amitől nagyon elkezdett hullani a hajam. Kipróbáltam a bánfit és amikor először elkezdtem használni 3 hónapig bírtam, mert nem vettem észre, hogy valamit is javított volna a hajhullásomon, viszont mikor abbahagytam, kb. a második hajmosásnál észrevettem ,hogy már csak kb. 50 szál hajam hullott ki, ami elég érdekes volt, mert előtte ilyet nem tapasztaltam. Ez 3 éve volt. Utána ismét befestettem a hajam, amit nem kellett volna, mert ismét borzalmasan elkezdett hullani a hajam, ismét elkezdtem használni, de most nem hat úgy mint az első használatkor. Kevésbé hullik tőle a hajam, mint amikor abbahagyom a kúrát, de még így is rengeteg hajam kihullik. De még mindig jobb használni, minthogy nélküle plusz 60 szállal több hulljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

_-Mia-_

2013. augusztus 15.

Borzalmas szaga van, és nekem nem is használt. Azért elhasználgattam, de eszem ágában nem volt újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.