Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

_-Mia-_

2013. augusztus 15.

Borzalmas szaga van, és nekem nem is használt. Azért elhasználgattam, de eszem ágában nem volt újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

timea_fekete

2013. július 6.

Minden 2. nap használtam kb. 2 hónapig, amíg el nem fogyott. Semmi változást nem vettem észre, ugyan úgy hullik a hajam, mint előtte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

nayao

2013. május 18.

Vagy két hónapig használtam hajhullás ellen, de nem nagyon vettem észre bármi változást anno tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

zsuzsuska

2013. március 27.

nekem beválik,kb.1,5 centit nő a hajam egy hónapban,de sajnos annyira törik a vége,hogy nem látszik a növekedés.arra kéne még valami nagyon jó megoldás.4 csillag,mert csodaszernek nem mondanék semmit,amit a boltban veszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

kovacsrekaa

2013. március 26.

Még annó, egyik barátnőm küzdött néha hajhullással, említette hogy a Bánfi szesz/sampon stb. kapható nagy áruházakban, meg természetesek az összetevői.. Hát, én elhasználtam a tonikból 1 flakont. Az illata nagyon erős, 2-3 napig érzem minimum.. Hatása semmi.. Hajam nem nőtt, babahajam sincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Dynu

2013. március 19.

Hajnövesztés céljából vettem, de nekem semmit nem használt, pedig fél évig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Bogirl*

2013. február 26.

Kb. egy hónapja használom így már úgy érzem megérett a dolog arra, hogy véleményt írjak. Sokan írtátok, hogy erős szaga van és ez bizony egy ideig visszatartott attól, hogy kipróbáljam. De van növesztem a hajam, és magától elég lassan nő, így úgy gondoltam egy próbát megér. Végül is gyógynövényes termék, veszítenivalóm nincs vele. Tényleg erős szaga van, de miután megszárítom a hajam alig érzem, így annyira nem zavar.
Hogy a hajhullást mennyire csökkenti nem tudom, mert szerencsére nem nagyon hullik a hajam. 1 hónap használat után azt sem tudom, mennyire nő gyorsabban a hajam, ezt 3-4 hónap használat után lehetne megállapítani. Viszont észrevehetően több babahajam lett. Régebben is szenvedtem a babahajakkal, ha összefogtam a hajam, de most, amikor kontyot csináltam valamelyik nap, a fülem mellett két oldalt és a tarkómnál babahajak tömkelege volt. Életemben először örültem is neki, mert ezek szerint tényleg jó ez a termék. :)
Egyenlőre erős 4*-ot adok neki, aztán pár hónap múlva jövök és updatelek, hogy mennyit nő a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 26.

renszalai

2013. február 7.

Nemrég használtam el egy flakonnal, így pár hónap elteltével tervezem, hogy újra megveszem, mert eléggé elkezdett hullani a hajam. Előzőleg heti egyszer használtam becsületesen, és annyit tapasztaltam, hogy jobban nőtt a hajam, havonta átlagosan 1,5-2 cm-t. A hajhullásról nem nagyon tudok mit írni, mert akkoriban nem hullott a hajam. Most viszont a hajhullás ellen akarom megvenni, remélem segíteni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

orsolyanovak

2013. január 25.

Erről sem tudok semmi jót írni sajnos. Mondjuk én a hajnövekedést szerettem volna serkenteni, de semmilyen változást nem tapasztaltam. Úgy vettem észre, hogy akiknek hajhullásuk volt az esetek nagy többségében belülről kellett orvosolni a problémát (vitaminok,stb). Talán fényesebb volt tőle a hajam ezért kap 2*-ot. Az illata nekem nagyon nem tetszik nagyon erős, gyógynövényes. Túl híg nagyon pepecselni kell vele szerintem; és ahogy előttem szabbka írta én is tapasztalta, hogy sötétebb lett tőle a hajam, aminek nagyon nem örültem :S A másik Bánfi hajszesz sem vált be, nem kísérletezek velük többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

szabbka

2013. január 19.

Nagy reményekkel dobtam be a kosaramba...de...
Az illatát meg tudtam vna szokni, ha használt volna...sajnos nem állította meg a hajhullásomat, igaz csak 8 hétig használtam intenzíven, mert a szőke hajamat rezesre színezte... :( Talán teszek még egy próbát, ha már nem lesznek ennyire világos szőkék a tincseim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Nagy reményekkel dobtam be a kosaramba...de...

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.