Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

csika

2012. február 3.

Pár hónapja el kezdett hullani a hajam. Próbáltam multivitaminokat szedni, vasat, minél több zöldség , gyümölcs, ami kell, nem használt. Elkezdtem használni ezt a herbária csalán samponjával. Pár héten belül érződött a hatás, sokkal kevesebb hajam jött ki, kb 2 hónap használat után már rengeteg babahajam van, hosszban is sokat nőtt. (hozzátenném, hogy lehet az is segített, hogy kevesebb stressz ért, mert állítólag az is okozhat hajhullást). A flakont igazán lehetne spriccelős, én áttöltögettem üres spriccelős flakonba, mert nagyon megkönnyíti a felvitelét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

szamoca

2012. február 2.

Gyorsan nőtt a hajam tőle, viszont szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.

Gyorsan nőtt a hajam tőle, viszont szárít.

lilly77

2012. január 27.

Nekem bevált, ez is. és a sima változat is, nagyon gyorsan nőtt a hajam tőle, és új hajszálak is előbukkantak. A szagával sem volt semmi problémám, én bírom az ilyen gyógynövényes illatokat. Csak azért nem adok maximális pontszámot, mert azt nem tudom, hogy alapvetően amit ígér - vagyis a hajhullás csökkentését -, betartja-e, mert én nem arra használtam, szerencsére a hajam nem hull, csak a növekedést akartam felgyorsítani, ami sikerült is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

Sephira

2012. január 19.

Jobb mint a ''sima'' hajszesz, egy ideig használtam, úgy éreztem kevésbé hullik a hajam és gyorsabban nő, viszont sajna szárítja a fejbőrt, főleg annál hátrány akinek zsírosodásra hajlamos a haja. Nem egy rossz termék annak akinek nincsenek hajzsírosodási problémái vagy nem érzékeny a fejbőre, nem kerül sokba és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

natasha

2011. december 2.

tényleg van hatása! kb fele annyi hajam van mint a használata előtt és tele vagyok babahajak tömkelegével!nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

noxibaba

2011. október 2.

4 hónapja használom a samponnal együtt. Sajnos semmi változás nem történt. Ugyan gy hullik a hajam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 2.

tothdyna

2011. szeptember 5.

Én 5-6x próbáltam, de az utolsó alkalmakkor már szörnyen zavart a szaga, illetve egyre gyorsabban égett tőle a fejbőröm, ami máskor nem jellemző rá (13 éve festem és még közben sem tapasztaltam ilyet). Amúgy szenvedtem az eloszlatással, macerás a fejbőrhöz lögybölni hosszú haj esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

momo

2011. augusztus 26.

Módosítom a véleményemet. Lehet, hogy valamelyik összetevőjét nem bírja a fejbőröm, de állandóan viszket tőle és nagyon száraz :-( Próbáltam csak 20 percre fent hagyni (ez a minimális hatóidő), de semmi sem változott. Nagyon sajnálom, mert sokat vártam tőle :-( /Csak azért 2 csillag, mert nem tudom hogyan értékelhetném csillagokban kifejezve.../

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

szzsu19

2011. augusztus 25.

1éve használom, derékig érő barna hajam van ezért eléggé hullik, bár lehet ,hogy csak a hossz miatt gondolom soknak a mennyiséget . Vastagabb lett a hajam tőle, sajnos még hullik, de a baba hajakon lehet észre venni hogy serkenti a növekedést ugyanis nagyon sok baba hajam lett:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 25.

momo

2011. augusztus 17.

Kb 2 és fél hete használom. A hajhullásomon nem változtatott eddig, de a hajam tartása sokkal jobb lett. Az illata nem is olyan vészes, egyetlen hátránya, hogy eléggé szárít, így még inkább zsírosodásra sarkallja a fejbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.