Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Katisza89

2018. november 4.

Evek ota erosen hullik a hajam, már szinte mindent kiprobáltam. A hajhullásomat ez sem allitja meg, viszont kb 2 honap rendszeres használat után a hajam elképesztő fényes lesz tőle. A szaga vállalhatatlan, amit szerencsére hajmosás után már nem lehet érezni :D évek alatt rengeteg flakonnal elhasználtam belole kisebb nagyobb szüneteket tartva. ameddig nem árt, addig én használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Shopie

2018. szeptember 19.

Évekkel ezelőtt ajánlotta egy ismerősöm, mikor panaszkodtam, hogy a festés miatt gyenge a hajam és nem nő meg. Hát számomra csodaszer! Minden évben tartok egy nagyobb kúrát vele (addig veszem újra a sampont és a hajszeszt amíg a balzsam el nem fogy hozzá) és nagyon megnőtt a hajam, azóta se hullik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

sophiie

2018. július 19.

A szaga kritikán aluli, borzasztó büdös és használat után még napokig érezni... Nekem a hajhullásomon nem segített, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Eszter4

2018. július 6.

Nem igazán segített a hajhullásomon, a szaga meg egyszerűen borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

Nem igazán segített a hajhullásomon, a szaga meg egyszerűen borzasztó.

zana525

2018. június 29.

Hát nekem ez egyáltalán nem vált be. A szagát még úgy ahogy kibírtam, de tele lettem kiütésekkel:( A hajhullásban sem igazán segített. Remélem azért másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Pappetra99

2018. május 30.

Nagyon hullott a hajam és az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.
Már a 3. használat után csökkentette a hajhullást. Alig várom már ,hogy a hetek elteltével még több pozitívumot figyelhessek meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Nagyon hullott a hajam és az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.

Domika95

2018. május 10.

Egy idő után irritáló az illata, de nem elviselhetetlen. Szárítja a fejbőröm, ami jó, hiszen nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, így legalább két napot tudom kiengedve hordani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Csucsi08

2018. április 23.

Csak néha-néha használom, én csak hajmosás idejére, amikor a saját samponjával mosok hajat. Különösebb tapasztalatom nincs. Én is a pozitív visszajelzések alapján próbáltam ki. Talán aktívabban kellene alkalmaznom, de azt hiszem a hajhullásom mennyisége jelenleg normálisnak tekinthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Nicole97

2018. április 10.

Őszintén szólva a sok pozitív véleményt olvasva lelkesen szaladtam érte a boltba, csodákat vártam tőle. Már használom néhány hónapja, de a hajam talán csak egy icipicit hullik kevésbé, nem nő gyorsabban, viszont gyönyörű fényes és selymes lesz tőle, már csak ezért is megéri használni, újra fogom venni, még akkor is, ha a hajhullásomon nem sokat segít. Ami a szagát illeti, töményen tényleg nagyon kellemetlen, de miután kimosom belőle kellemes illatot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

pillangolany7

2018. március 12.

Kúraszerűen használom, a használati útmutató szerint. A kiszerelése valóban nem túl praktikus, én eddig úgy használtam, hogy a kezembe öntöttem egy kisebb mennyiséget, és azt masszíroztam a fejbőrömbe. Látom, hogy többen használjátok egy fújós flakonba átöntve, ez nagyon jó ötlet, ki fogom próbálni. Én úgy vettem észre, hogy picivel gyorsabban nő tőle a hajam, rengeteg a babahajam is, és kevesebb a kihullott hajszálak mennyisége is. Ja, és nagyon szép fényes lesz tőle a sörényem. :) Az illata elég megosztó, engem különösebben nem zavar, de megértem azt, akit igen, mert elég intenzív, gyógynövényes illatot áraszt magából, amit lemosás után is lehet érezni. A samponját még sose használtam, de lehet teszek vele egy próbát, hátha úgy még intenzívebb a hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.