Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

gizellagreen

2018. február 22.

Imádom! Fél év utan egy csodat müvelt!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Imádom! Fél év utan egy csodat müvelt!:)

adri0419

2018. február 4.

Gyógynövényes erős illata van, gondoltam hátha segít. 3/4 flakont elhasználva sem érzek változást, nem csökkent a hajhullásom :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

laural

2018. január 28.

Egyértelműen segített a hajhullásomon, a samponnal együtt használom. Büdös, szàrít, de ezzel együtt szerintem megéri kipróbálni hajhullás esetèn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Szuzy

2018. január 23.

Marok számra képes hullani a hajam (ráadásul nagyon tud gubancolódni hajmosás/alvás után..). Folyamatosan. Árát tekintve nagyon jókat ígért, írtak róla, gondoltam, megpróbálom. Gyógynövényes, rosszabb csak nem lesz. Első használat után, még vizes hajjal feküdtem le aludni, reggel eszméletlen puha, egészséges tapintású volt, ráadásul semmi gubancolódás, tökéletes. Már ezért megérte, ha pedig a későbbiekben hat a hajhullásra, akkor meg pláne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Mona0404

2018. január 15.

Sok reményt fűztem hozzá. Lehet samponnal a leghatasosabb... En semmit nem vettem észre hogy jobb lenne. A hajam nem nőtt október óta nem csokkent a hajhullas. En csalódtam :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

paranoidcat

2017. november 16.

A hajam hossza jelenleg nem izgat, nem figyelem, hogy a növekedés gyorsaságára mennyire segít rá, de nőtt egy csomó babahajam tőle, és erősödött a már meglévő bozont is. Ez volt a cél, mert a sok stressz, éjszakázás, vitaminhiány összeadódott egy jó kis intenzív hajhullás formájában. Át kell tölteni fújós flakonba, mint ahogy már sokan írták, és teljesen használható, plusz még meg szoktam bolondítani egy kis rozmaring illóval, csak hogy fokozzuk az élvezeteket. Amúgy engem nem zavar az illata, páromat már igen, de megmondtam neki, hogy ha dús hajú menyecskét akar, akkor ki kell bírnia ezt a kis kellemetlenséget. Nincs panasz azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

anidek

2017. november 12.

Egyetlen hátrányt tudok felróni a hajszesznek: miért nem tudtam eddig, hogy ez működik? Ha ez nem velem történik meg, el sem hiszem. Két hete használom a samponnal együtt. Még csak csupán két hete. Amióta az eszemet tudom, mindig hullott a hajam. De mindenki azt mondta, hogy csak soknak tűnik, mert hosszú, csak túlreagálom. Úgy tűnik mégsem. Már az első használat után az eredeti hullásnak a negyede, ha megmaradt. A hajgumijaim, amiken rendszeresen nagy gubancok maradtak, mikor kiszedtem a hajamból, teljesen hajmentesek. A reggeli fésülés után nem marad a kefében egy marék haj, csak néhány szál. Nekem is hihetetlen, de működik a cucc. Plusz nem várt mellékhatása, hogy teljesen elmúlt a korpám is. Babahajakat még nem látok, de gondolom majd megjelennek. :) A hajam már most két nappal tovább bírja mosás nélkül. A szaga engem egyáltalán nem zavar, sima gyógynövényes, alkoholos. Nyilván aki nem szereti az alkoholt, vagy volt vele valamilyen rossz emlékezetű estéje, az lehet tőle rosszul. A flakonja használhatatlan valóban, én áttöltöttem egy régi hajszeszes flakonba (amit 10.000 forintért vettem hajhullás megállítására, és nem csinált semmit......), és így kiválóan fel tudom vinni a hajtövemre. Szóval: imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Beuka

2017. november 11.

aug 27. első nap.
En 2hete vettem meg, nem hajhullas miatt, próbakent hiszen ami hajhullasra jó, altalaba növesztesre, ápolásra is. A. Kivitelezés az tényleg rossz... Viszont én bele öntöttem egy sprays flakonba amivel nagyon könnyű csak a hajtőre fújni .. Az hogy előtte hajmosas.. Bánfi, megint hajmosas, én nem tettem.. Meleg vízzel át oblitem előtte hogy kicsit ki taguljanak a pórusok, rá fujom a hajtőre mindenhol, törölköző vagy valamit ra rakok melegen tartani... 1orat biztos hogy mindig rajta hagyom.. Majd lemosom, balzsam.. Es voalá.. A szaga. Hát.. Nem is tudom... Nem kifejezetten budos, gyógynövény illatú.. Nem liter számra kell a hajra rakni és akkor 1 mosassal ki jön. Szárítani biztos szárít balzsam nélkül, de mivel én mindig használok felse tűnik. Viszont sokkal fényesebb és jobb a hajam állaga szárítás után.. Hajnovesztesrol még nem tudok be számolni.. De majd később update.. Egyenlőre semmi rosszat nem tudok mondani. :) étekelest 4 et adok, de csak mert a kivitelezése nem túl praktikus.

november.11.update
Lassan 3 hónapnál járok...gondoltam irok egy pár mondatot. Extra nagy növekedést nem vettem észre, de segit..! viszont... Nekem ami fontos a 2 helyett most már ki tolodótott 4 napra a hajmosás... a hajtőre szoktam fujni mint irtam is elötte...hogy ne száiritsa... iszonyat erős lett a hajam.. a baba szálak mint a gomba úgy nőnek..(ebből gondolom hogy a szoksásos 3-4 honapnál szokott látszolag neki indulni a növekedés) REMÉLEM még jobban nekikezd... :) Azt még nem tudom újra veszem-e ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

aug 27. első nap.

november.11.update

Lea2

2017. október 28.

Az elso használton vagyok túl. Az utóbbi hetekben megritkult a hajam és lelapult. Reggel mostam hajat, de előző este rákentem a fejbőrömre és úgy aludtam. Hajmosás után nagyon szép erős lett a hajam, amin meg is lepődtem mert 3 hét hatóidőre számítottam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

Melka

2017. október 21.

Nem az illata miatt szerettem meg, hanem azért, amikor a tükörben megláttam a kis újoncokat, hello babahajacskák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.