Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

mattmania

2019. január 23.

Büdös és sokkal jobban zsirosodott a hajam egyebekent én a samponnal használtam de két hét után ugyanúgy hullott a hajam
Akinek hullik a haja szerintem előbb mindenképp orvossal próbálja ki deríteni mi lehet a háttérben mégha nem is komoly bármi lehet illetve csodákra nem hiszem hogy képes egy sampon vagy egy hajszesz mindenképpen vitaminok amik segithetnek szerintem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

bluejay8

2019. január 2.

Tényleg büdös, de szerintem valamit azért használhat. Elájulni nem fogok tőle persze. Én a sampont szeretem legjobban a termékcsaládból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

erasm98

2018. december 21.

Nekem rengeteg babahajam nőtt ki a homlokom tövében néhány hónap használat után. (És ennek örültem, mert elég magas a homlokom :D)
Hajhullással nem vol még eddig komolyabb problémám (kopp-kopp), de félévente/évente beiktatok egy pár hetes kúrát (és általában őszre időzítem...).
A szaga kibírható, annyira nem is borzalmas szerintem, ha használ akkor meg egyébként is érdemes elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Ioploik

2018. november 19.

Körülbelül 3 éve használom a szeszt a samponnal együtt (eleinte használtam a balzsamot is, de nem szeretem), hajhullás miatt és hajnövesztés célból rengeteg üveggel elhasználtam és még nagyon sokkal fogok valószínűleg. Aki kényes a szagokra az ne vegye meg, de ha megvetted, akkor valahogy csak elviseled, nehogy már az tartson vissza... Nekem sem tetszett eleinte, de aztán tapasztaltam a hatását és természetesen azért megéri (a hajbalzsamom teljesen elveszi az illatát különben). Azt vettem észre, hogy egy év folyamatos használat után ismét hullik a hajam, szóval általában tartok 2-3 hónapos szüneteket. A hajam hatalmasat nőtt és mindenkinek, aki megdicséri ajánlom a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Katisza89

2018. november 4.

Evek ota erosen hullik a hajam, már szinte mindent kiprobáltam. A hajhullásomat ez sem allitja meg, viszont kb 2 honap rendszeres használat után a hajam elképesztő fényes lesz tőle. A szaga vállalhatatlan, amit szerencsére hajmosás után már nem lehet érezni :D évek alatt rengeteg flakonnal elhasználtam belole kisebb nagyobb szüneteket tartva. ameddig nem árt, addig én használom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Shopie

2018. szeptember 19.

Évekkel ezelőtt ajánlotta egy ismerősöm, mikor panaszkodtam, hogy a festés miatt gyenge a hajam és nem nő meg. Hát számomra csodaszer! Minden évben tartok egy nagyobb kúrát vele (addig veszem újra a sampont és a hajszeszt amíg a balzsam el nem fogy hozzá) és nagyon megnőtt a hajam, azóta se hullik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

sophiie

2018. július 19.

A szaga kritikán aluli, borzasztó büdös és használat után még napokig érezni... Nekem a hajhullásomon nem segített, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Eszter4

2018. július 6.

Nem igazán segített a hajhullásomon, a szaga meg egyszerűen borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

Nem igazán segített a hajhullásomon, a szaga meg egyszerűen borzasztó.

zana525

2018. június 29.

Hát nekem ez egyáltalán nem vált be. A szagát még úgy ahogy kibírtam, de tele lettem kiütésekkel:( A hajhullásban sem igazán segített. Remélem azért másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Pappetra99

2018. május 30.

Nagyon hullott a hajam és az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.
Már a 3. használat után csökkentette a hajhullást. Alig várom már ,hogy a hetek elteltével még több pozitívumot figyelhessek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nagyon hullott a hajam és az itt olvasott vélemények alapján vettem meg.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.