Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Regina0206

2017. október 13.

Na ennek aztán erős illata van, ennek ellenére imádom! Nagyon szépen visszajöttek a babahajaim mióta használom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

N0N0

2017. szeptember 4.

Egy időben viszonylag gyakran használtam hajmosás után, és tény, hogy valamit nagyon tud, mert sok új hajam nőtt tőle. Viszont nem volt felhőtlen az öröm, mert az idétlenül felálló, pöndörödő végű babahajaim kb tincsekben meredeztek a fejem tetején, és még hajlakkal is nehezen tudtam leragasztani őket. Ez már utólag komikus, de akkor nem voltam elragadtatva, főleg, hogy nem esett le az összefüggés, hogy ettől a hajszesztől lehet, azt hittem, valami baj van az egészségemmel.
Szóval csökkentettem az adagon, de azért még jóban vagyunk. Most kb. havi 1x használom, és inkább a választékomtól távolabbi részeken. És hajmosás+hajpakolás előtt inkább, mert szárít, és erős az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

vivienalbertina

2017. augusztus 26.

Heti egyszer használtam, mégis pár hét után már megjelentek a babahajak. A hajhullásom határozottan megszűnt, azt viszont álmomban sem gondoltam, hogy babahajaim lesznek :D A gyógynövényes illatát imádom, szeretem, hogy felfrissíti a fejbőrömet. Nekem kicsit macerás az egész folyamat ( megmosni a hajat, fejbőrbe dörzsölni a szeszt, fél óra után újra megmosni...) mégis megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nita11

2017. május 13.

Szülés utáni hajhullás miatt kezdtem el használni. Használtam becsületesen 2 naponta (hamar zsírosodó hajam van, így minden mosás után befújtam a szesszel és kb. 30 percig hagytam rajta) ezt is és a hajsampont is. Végigcsináltam egy kúrát, de az igazat megvallva a hajhullás egyáltalán nem csökkent. Még több is hullott szerintem. :((( Rengeteg babahajam lett tőle és gyorsabban is nőtt, de ez egyáltalán nem ért számomra semmit, mert a többi viszont nagyon hullott. Végül megelégeltem a rengeteg hajat a kádban és a fésűmben, ezért leváltottam. Azóta lényegesen kevesebb hajam hullik. :) Az illata elviselhető volt, nem annyira büdös, mint ahogyan annyian írják. Valamit valamiért kedveseim. :) Nekem nem vált be hajhullás ellen, de lehet másnak ez a csodaszer. Nem hiszem, hogy újra megvenném. :D A sok babahajért és a hajam hosszáért 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

novakagie

2017. február 27.

Kb. egy hónapja használom, egyenlőre a hajhullásom nem szűnt meg, de a hajam határozottan egészségesebb, fényesebb, élettel telibb! Szeretem a gyógynövényeket, úgyhogy nekem nincs bajom az illatával, heti 1x használom,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Macska27

2017. február 19.

Használata után hiába mostam hajat mégegyszer, hiába balzsamoztam, hiába fújtam be magam parfümmel, csak ezt a rettenetet lehetett érezni rajtam, a hajamon. Párszor használtam csak, azóta is ott áll a polcon. Nem tudtam elviselni a szagát. Így a hajhullás elleni hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

lumena

2017. február 12.

Kicsit szárította a fejbőröm, és át kell tölteni fújós flakonba,hogy rendesen használni lehessen, de 3-4 hónap használat után sok és sűrű babahajam lett tőle. Előnyös, hogy elég hetente egyszer 20 percet rászánni és így is hatásos. Az illata/szaga nem a legkellemesebb, de a hatása kárpótol ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Vicamici

2017. január 15.

Nekem sokat segített. Az illata kellemetlen, de hát gyógynövényes, így elfogadtam? Régen sokkal büdösebb volt, valamit alakíthattak rajta, mert most már szerintem elviselhető. A csomagolása borzalom, ezzel nem is lehet normálisan kezelni a fejbőrt. Átöntöttem egy másik flakonba, aminek hosszúkás a kiöntője, így közvetlenül a fejbőrre tudtam juttatni. Pár használat után megállította a hajhullásomat, vagy minimum sokkal kevesebb haj jött ki hajmosás közben. Én úgy használom, hogy bekenem vele a fejem, bekötöm törivel, vagy sapkát húzok rá és úgy mászkálok pár órát. Egy óra elteltével újra bekenem, és várok még legalább egy órát. Néha egész éjszakára rajta hagytam. Nálam ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

gombolyag

2017. január 5.

Első dolgom volt hogy átöntöttem egy fújós flakonba. Nekem hajhullásra nem nagyon vált be, növesztésre szintén, viszont úgy vettem észre hogy tökéletes akkor, ha elkezd korpásodni a hajam. Ahogy meglátom a kis bőrdarabkákat, következő hajmosásnál már fújom is rá. Töményen elég büdös, de ha már lemostam akkor csak a gyógynövényes illatot érzem, ami engem nem zavar annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Nyuszoka

2016. december 29.

A csomagolása nem praktikus, ahhoz, hogy egyáltalán használható legyen át kellett töltenem egy pumpás flakonba. Egy hónapig használtam heti 1-2 alkalommal úgy, hogy hajmosás előtt kb. fél - 3/4 órával bedörzsöltem vele a fejbőrömet (szinte elviselhetetlen volt kivárni ezt az időt a borzalmas szaga miatt), majd rendesen megmostam a hajamat (nem a Bánfi hajhullás elleni samponnal), bár néha még így is érződött egy kicsit a hajamon az a brutál gyógynövényes szaga. A hatásával elégedett lettem volna, mert tényleg csökkentette a hajhullásomat már ennyi idő alatt is, de nekem nagyon erősen kiszárította a fejbőrömet és száraz korpát okozott, így abba kellett hagynom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.