Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Domika95

2018. május 10.

Egy idő után irritáló az illata, de nem elviselhetetlen. Szárítja a fejbőröm, ami jó, hiszen nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, így legalább két napot tudom kiengedve hordani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Csucsi08

2018. április 23.

Csak néha-néha használom, én csak hajmosás idejére, amikor a saját samponjával mosok hajat. Különösebb tapasztalatom nincs. Én is a pozitív visszajelzések alapján próbáltam ki. Talán aktívabban kellene alkalmaznom, de azt hiszem a hajhullásom mennyisége jelenleg normálisnak tekinthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Nicole97

2018. április 10.

Őszintén szólva a sok pozitív véleményt olvasva lelkesen szaladtam érte a boltba, csodákat vártam tőle. Már használom néhány hónapja, de a hajam talán csak egy icipicit hullik kevésbé, nem nő gyorsabban, viszont gyönyörű fényes és selymes lesz tőle, már csak ezért is megéri használni, újra fogom venni, még akkor is, ha a hajhullásomon nem sokat segít. Ami a szagát illeti, töményen tényleg nagyon kellemetlen, de miután kimosom belőle kellemes illatot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

pillangolany7

2018. március 12.

Kúraszerűen használom, a használati útmutató szerint. A kiszerelése valóban nem túl praktikus, én eddig úgy használtam, hogy a kezembe öntöttem egy kisebb mennyiséget, és azt masszíroztam a fejbőrömbe. Látom, hogy többen használjátok egy fújós flakonba átöntve, ez nagyon jó ötlet, ki fogom próbálni. Én úgy vettem észre, hogy picivel gyorsabban nő tőle a hajam, rengeteg a babahajam is, és kevesebb a kihullott hajszálak mennyisége is. Ja, és nagyon szép fényes lesz tőle a sörényem. :) Az illata elég megosztó, engem különösebben nem zavar, de megértem azt, akit igen, mert elég intenzív, gyógynövényes illatot áraszt magából, amit lemosás után is lehet érezni. A samponját még sose használtam, de lehet teszek vele egy próbát, hátha úgy még intenzívebb a hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

gizellagreen

2018. február 22.

Imádom! Fél év utan egy csodat müvelt!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Imádom! Fél év utan egy csodat müvelt!:)

adri0419

2018. február 4.

Gyógynövényes erős illata van, gondoltam hátha segít. 3/4 flakont elhasználva sem érzek változást, nem csökkent a hajhullásom :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

laural

2018. január 28.

Egyértelműen segített a hajhullásomon, a samponnal együtt használom. Büdös, szàrít, de ezzel együtt szerintem megéri kipróbálni hajhullás esetèn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

Szuzy

2018. január 23.

Marok számra képes hullani a hajam (ráadásul nagyon tud gubancolódni hajmosás/alvás után..). Folyamatosan. Árát tekintve nagyon jókat ígért, írtak róla, gondoltam, megpróbálom. Gyógynövényes, rosszabb csak nem lesz. Első használat után, még vizes hajjal feküdtem le aludni, reggel eszméletlen puha, egészséges tapintású volt, ráadásul semmi gubancolódás, tökéletes. Már ezért megérte, ha pedig a későbbiekben hat a hajhullásra, akkor meg pláne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Mona0404

2018. január 15.

Sok reményt fűztem hozzá. Lehet samponnal a leghatasosabb... En semmit nem vettem észre hogy jobb lenne. A hajam nem nőtt október óta nem csokkent a hajhullas. En csalódtam :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

paranoidcat

2017. november 16.

A hajam hossza jelenleg nem izgat, nem figyelem, hogy a növekedés gyorsaságára mennyire segít rá, de nőtt egy csomó babahajam tőle, és erősödött a már meglévő bozont is. Ez volt a cél, mert a sok stressz, éjszakázás, vitaminhiány összeadódott egy jó kis intenzív hajhullás formájában. Át kell tölteni fújós flakonba, mint ahogy már sokan írták, és teljesen használható, plusz még meg szoktam bolondítani egy kis rozmaring illóval, csak hogy fokozzuk az élvezeteket. Amúgy engem nem zavar az illata, páromat már igen, de megmondtam neki, hogy ha dús hajú menyecskét akar, akkor ki kell bírnia ezt a kis kellemetlenséget. Nincs panasz azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.