Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

anidek

2017. november 12.

Egyetlen hátrányt tudok felróni a hajszesznek: miért nem tudtam eddig, hogy ez működik? Ha ez nem velem történik meg, el sem hiszem. Két hete használom a samponnal együtt. Még csak csupán két hete. Amióta az eszemet tudom, mindig hullott a hajam. De mindenki azt mondta, hogy csak soknak tűnik, mert hosszú, csak túlreagálom. Úgy tűnik mégsem. Már az első használat után az eredeti hullásnak a negyede, ha megmaradt. A hajgumijaim, amiken rendszeresen nagy gubancok maradtak, mikor kiszedtem a hajamból, teljesen hajmentesek. A reggeli fésülés után nem marad a kefében egy marék haj, csak néhány szál. Nekem is hihetetlen, de működik a cucc. Plusz nem várt mellékhatása, hogy teljesen elmúlt a korpám is. Babahajakat még nem látok, de gondolom majd megjelennek. :) A hajam már most két nappal tovább bírja mosás nélkül. A szaga engem egyáltalán nem zavar, sima gyógynövényes, alkoholos. Nyilván aki nem szereti az alkoholt, vagy volt vele valamilyen rossz emlékezetű estéje, az lehet tőle rosszul. A flakonja használhatatlan valóban, én áttöltöttem egy régi hajszeszes flakonba (amit 10.000 forintért vettem hajhullás megállítására, és nem csinált semmit......), és így kiválóan fel tudom vinni a hajtövemre. Szóval: imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Beuka

2017. november 11.

aug 27. első nap.
En 2hete vettem meg, nem hajhullas miatt, próbakent hiszen ami hajhullasra jó, altalaba növesztesre, ápolásra is. A. Kivitelezés az tényleg rossz... Viszont én bele öntöttem egy sprays flakonba amivel nagyon könnyű csak a hajtőre fújni .. Az hogy előtte hajmosas.. Bánfi, megint hajmosas, én nem tettem.. Meleg vízzel át oblitem előtte hogy kicsit ki taguljanak a pórusok, rá fujom a hajtőre mindenhol, törölköző vagy valamit ra rakok melegen tartani... 1orat biztos hogy mindig rajta hagyom.. Majd lemosom, balzsam.. Es voalá.. A szaga. Hát.. Nem is tudom... Nem kifejezetten budos, gyógynövény illatú.. Nem liter számra kell a hajra rakni és akkor 1 mosassal ki jön. Szárítani biztos szárít balzsam nélkül, de mivel én mindig használok felse tűnik. Viszont sokkal fényesebb és jobb a hajam állaga szárítás után.. Hajnovesztesrol még nem tudok be számolni.. De majd később update.. Egyenlőre semmi rosszat nem tudok mondani. :) étekelest 4 et adok, de csak mert a kivitelezése nem túl praktikus.

november.11.update
Lassan 3 hónapnál járok...gondoltam irok egy pár mondatot. Extra nagy növekedést nem vettem észre, de segit..! viszont... Nekem ami fontos a 2 helyett most már ki tolodótott 4 napra a hajmosás... a hajtőre szoktam fujni mint irtam is elötte...hogy ne száiritsa... iszonyat erős lett a hajam.. a baba szálak mint a gomba úgy nőnek..(ebből gondolom hogy a szoksásos 3-4 honapnál szokott látszolag neki indulni a növekedés) REMÉLEM még jobban nekikezd... :) Azt még nem tudom újra veszem-e ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

aug 27. első nap.

november.11.update

Lea2

2017. október 28.

Az elso használton vagyok túl. Az utóbbi hetekben megritkult a hajam és lelapult. Reggel mostam hajat, de előző este rákentem a fejbőrömre és úgy aludtam. Hajmosás után nagyon szép erős lett a hajam, amin meg is lepődtem mert 3 hét hatóidőre számítottam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

Melka

2017. október 21.

Nem az illata miatt szerettem meg, hanem azért, amikor a tükörben megláttam a kis újoncokat, hello babahajacskák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Regina0206

2017. október 13.

Na ennek aztán erős illata van, ennek ellenére imádom! Nagyon szépen visszajöttek a babahajaim mióta használom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

N0N0

2017. szeptember 4.

Egy időben viszonylag gyakran használtam hajmosás után, és tény, hogy valamit nagyon tud, mert sok új hajam nőtt tőle. Viszont nem volt felhőtlen az öröm, mert az idétlenül felálló, pöndörödő végű babahajaim kb tincsekben meredeztek a fejem tetején, és még hajlakkal is nehezen tudtam leragasztani őket. Ez már utólag komikus, de akkor nem voltam elragadtatva, főleg, hogy nem esett le az összefüggés, hogy ettől a hajszesztől lehet, azt hittem, valami baj van az egészségemmel.
Szóval csökkentettem az adagon, de azért még jóban vagyunk. Most kb. havi 1x használom, és inkább a választékomtól távolabbi részeken. És hajmosás+hajpakolás előtt inkább, mert szárít, és erős az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

vivienalbertina

2017. augusztus 26.

Heti egyszer használtam, mégis pár hét után már megjelentek a babahajak. A hajhullásom határozottan megszűnt, azt viszont álmomban sem gondoltam, hogy babahajaim lesznek :D A gyógynövényes illatát imádom, szeretem, hogy felfrissíti a fejbőrömet. Nekem kicsit macerás az egész folyamat ( megmosni a hajat, fejbőrbe dörzsölni a szeszt, fél óra után újra megmosni...) mégis megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nita11

2017. május 13.

Szülés utáni hajhullás miatt kezdtem el használni. Használtam becsületesen 2 naponta (hamar zsírosodó hajam van, így minden mosás után befújtam a szesszel és kb. 30 percig hagytam rajta) ezt is és a hajsampont is. Végigcsináltam egy kúrát, de az igazat megvallva a hajhullás egyáltalán nem csökkent. Még több is hullott szerintem. :((( Rengeteg babahajam lett tőle és gyorsabban is nőtt, de ez egyáltalán nem ért számomra semmit, mert a többi viszont nagyon hullott. Végül megelégeltem a rengeteg hajat a kádban és a fésűmben, ezért leváltottam. Azóta lényegesen kevesebb hajam hullik. :) Az illata elviselhető volt, nem annyira büdös, mint ahogyan annyian írják. Valamit valamiért kedveseim. :) Nekem nem vált be hajhullás ellen, de lehet másnak ez a csodaszer. Nem hiszem, hogy újra megvenném. :D A sok babahajért és a hajam hosszáért 2 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

novakagie

2017. február 27.

Kb. egy hónapja használom, egyenlőre a hajhullásom nem szűnt meg, de a hajam határozottan egészségesebb, fényesebb, élettel telibb! Szeretem a gyógynövényeket, úgyhogy nekem nincs bajom az illatával, heti 1x használom,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Macska27

2017. február 19.

Használata után hiába mostam hajat mégegyszer, hiába balzsamoztam, hiába fújtam be magam parfümmel, csak ezt a rettenetet lehetett érezni rajtam, a hajamon. Párszor használtam csak, azóta is ott áll a polcon. Nem tudtam elviselni a szagát. Így a hajhullás elleni hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.