Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Viiviien91

2016. december 26.

Számomra 0. Száraz korpám lett tőle, teljesen kiszárította a fejbőröm. Nem illata van hanem SZAGA. Bűzös ,büdös volt a fejbőröm és a hajam is egyaránt.Sapka,ágyneműhuzat minden átvette ezt a szagot ....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

AdriennZsofia

2016. november 30.

Igaz az illatát meg kellett szoknom, de többször is tartottam 2-3 hónapos kúrákat vele heti kétszeres használattal, csomó babahajam lett. Nem nehezítette el a az egyébként zsírosodásra hajlamos hajam, nagyon puha lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

hairgirl

2016. november 29.

Nagyon akartam szeretni, ezért is lett csalódás. Nem a termékkel volt bajom, hanem az illatával. A termék nagyon jó lenne, tényleg 3 hajmosás után fele mennyiségű hajam jött ki de folyton míg rajta volt a hajamon, nagyon erős migrénes fejfájás gyötört. Nagyon sajnálom, nagyon szerettem volna szeretni, sajnos továbbajándékozásra került. A nyáron használtam párszor.Természetesen az illata miatt nem fogom lepontozni mert a termék jó,csak szárít már 3 hajmosás után észrevehető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

becca483

2016. augusztus 23.

szeretem, nekem nagyon sokat segített annó mikor letörtem a hajamat és elkezdett hullani :) nőtt egy sor hajam. Most újra használom. Aki a dobozával nincs megelégedve, és túl nehéznek tartja a felvitelét annak ajánlom átönteni egy fújkálós flakonba :) így sokkal könnyebb és egy csepp se vész kárba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Luckuska

2016. augusztus 16.

Egyszer egy flakonnal elhasználtam hajhullás ellen, de semmilyen jótékony hatást nem tudok neki tulajdonítani. Konkrétan semmi nem történt a hajammal, ellenben a termék rettentően büdös, és túlzottan szárító hatású, a flakon pedig tökéletesen használhatatlan. Pumpás kiszerelés egy ilyen termékhez sokkal praktikusabb lenne. Így viszont sok fölöslegbe ment, illetve oda folyt, ahova nem is kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

3 hónapig használtam és azalatt az idő alatt nagyon gyorsan és sok hajam nőtt! A hajam sem hullott annyira, mint előtte! Az illata érdekes, de hát mit várunk egy hajszesztől..:) Nekem elnyerte a tetszésemet, mindig újra veszem. 3 hónapig rendszeresen használom, utána egy hónap pihi. :) És hetente csak egyszer használom, különben nagyon kiszárítaná a fejbőrt és a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Airin

2016. augusztus 13.

Talán 2 hónapja használom,de hajnövekedést még nem tapasztalok, a hajam is még hullik. :( Már több éve nem nő a hajam,aztán egy gyulladás miatt hullani is kezdett,így gondoltam beszerzem. Hát eddig semmi hatást nem észleltem,de a fejbőröm szárítja,korpás leszek tőle. Azért nem adom fel,elhasználom már a flakont,de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Dorici

2016. augusztus 12.

A Bánfi samponnal együtt alkalmazom egy évben kétszer 3 hónapig, míg szépségvitamin kapszulát szedek hajhullásom ellen. Tapasztalatom szerint remekül kiegészítik egymást. Hátránya közé tartozik, hogy rettentően szárítja a hajam, ezért mellette mindenképp használok olajos sampont, balzsamot, hajvégápolót. Kiszerelése sem a legkedvezőbb, ezért egy pumpás flakkonba szoktam belőle átönteni a könnyebb felvitel érdekében. E kellemetlenségek miatt 4 csillaggal értékelem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Melcsi922

2016. július 18.

Nekem semmit nem csinált sajnos.Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Nekem semmit nem csinált sajnos.Pénzkidobás.

3tara2

2016. július 16.

Nem szeretem. Büdös,szárít,a hajam ugyanannyit hullik. Nem sok mennyiség,de azért vettem meg,hogy dúsabb legyen. A fejbőrt viszont nagyon szárítja!
Csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 16.

Csalódás!

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.