Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

hairmaniac

2016. június 16.

1 hete használom, és már sokkal kevesebb hajam jött ki mint azelőtt. Az illata szörnyű, tényleg. De emiatt nem fogom leértékelni. Tényleg szárít, ennyi idő után már észrevehető. De lehet korrigálni. Furcsa a tapintása a hajamnak míg vizes, de a végeredmény dús és puha. Egyébként samponjával és balzsamjával használom. Szívem szerint újravenném majd. de az illatát nem bírom, még a 20 perc kivárása is nehezen megy. De nem az illat a lényeg, hanem amit tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 16.

Dorah1

2016. június 5.

Nagyon bevált, bedúsult tőle a hajam, szépen serkenti a fejbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Nagyon bevált, bedúsult tőle a hajam, szépen serkenti a fejbőrt.

zsuzsu92

2016. május 8.

Nem tudom, hogy mi a különbség a sima változat és ez között, de nekem nagyon bevált mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

barabara

2016. május 6.

Nem használom hosszú ideje (4-5 hete kb), de már a második használat körül láthatóan kevesebb hajszálam hullott ki. Tényleg nagyon erős szaga van, az első használatkor nagyon émelyítő volt, azóta megszoktam. Valamit valamiért. :)
Plusz pont, hogy mióta használom 1, max 2 nappal kitolhatom a hajmosást, mert később kezd el zsírosodni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

fedorkaa

2016. április 29.

Nekem bevált, de szerintem elèg kellemetlen az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Nekem bevált, de szerintem elèg kellemetlen az illata.

NeversaynotoPanda

2016. április 21.

Eddig a hatasarol nem tudok nyilatkozni, egyedul azt tudom mondani hogy a voros hajfesteket azutan is szivja mikor mar sima hajmosasnal nem jon ki a szin.A szaga elsore nekem is szokatlanul budos volt...Aztan a 40 perc vegere megis szerettem, igazi gyogynovenyes illat.Megelolegezem az ot csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 21.

Kishoshi

2016. április 10.

Eleinte kellemesen bizsergette a fejbőröm,aztán ez elmaradt. A szagát meg lehet szokni,én is átöntöttem fújósba,mert máshogy kivitelezhetetlen volt.Tény,h nagyon szárít a samponjával együtt,de sokáig elég,és nőnek a pici hajak tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

siss

2016. március 28.

Upd.: Közben már a 3.flakonnal használom.Csodát ez sem tesz,de rosszat se,így továbbra is fújom.Amíg vannak apró hajak,addig jó.

Majdnem elhasználtam már egy flakonnal,sok-sok babahajam nőtt tőle.Nincs frufrum,de elöl konkrétan új sor hajam nőtt,így most olyan mintha lenne.
Kevés hajam van,sok helyen kilátszó fejbőrrel,de amióta ezt használom azóta jobban néz ki,az ősszel sokkal gázabb volt.Minimálisra csökkentette a kihullott hajszálak számát is.
A szaga nem a legjobb,de már megszoktam és egyáltalán nem zavar.Átöntögetem fújós flakonba és nem okoz problémát az adagolása.Hajmosás előtti este és mosás előtt fújom,rajtahagyom pár órára,addig elvagyok kapucnival a fejemen.
Jelenleg szeretem,aztán majd elválik.
Már újra is vettem,megvan az utánpótlás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Jelenleg szeretem,aztán majd elválik.
Már újra is vettem,megvan az utánpótlás.

Katie

2016. március 10.

Szórófejes üvegből szoktam fújni, úgy kevésbé szárít. 1-2 hetente használom (elvileg hetente egyszer, de gyakran elfelejtem), így nem tudom, mennyire lesz hatásos hosszú távon, de az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

akrofox

2016. február 5.

a samponnal együtt szörnyen szárít, nélküle még nem próbáltam, viszont a szaga olyan szörnyű hogy hánytam tőlle, de használat után 2 mm-ert nőtt a hajam 1 nap alatt, szóval megpróbálom majd lefedni a fejem amkor használom, ahogy lentebb is olvastam, és remélem jó lessz :) a macerás használata, és a szaga ami a legjobban zavar, de a csomagolása sem előnyös, és szárít, deeeee amit ígér azt betartja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.