Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lumena

2017. február 12.

Kicsit szárította a fejbőröm, és át kell tölteni fújós flakonba,hogy rendesen használni lehessen, de 3-4 hónap használat után sok és sűrű babahajam lett tőle. Előnyös, hogy elég hetente egyszer 20 percet rászánni és így is hatásos. Az illata/szaga nem a legkellemesebb, de a hatása kárpótol ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Vicamici

Korcsoport: >54
2017. január 15.

Nekem sokat segített. Az illata kellemetlen, de hát gyógynövényes, így elfogadtam? Régen sokkal büdösebb volt, valamit alakíthattak rajta, mert most már szerintem elviselhető. A csomagolása borzalom, ezzel nem is lehet normálisan kezelni a fejbőrt. Átöntöttem egy másik flakonba, aminek hosszúkás a kiöntője, így közvetlenül a fejbőrre tudtam juttatni. Pár használat után megállította a hajhullásomat, vagy minimum sokkal kevesebb haj jött ki hajmosás közben. Én úgy használom, hogy bekenem vele a fejem, bekötöm törivel, vagy sapkát húzok rá és úgy mászkálok pár órát. Egy óra elteltével újra bekenem, és várok még legalább egy órát. Néha egész éjszakára rajta hagytam. Nálam ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 15.

gombolyag

2017. január 5.

Első dolgom volt hogy átöntöttem egy fújós flakonba. Nekem hajhullásra nem nagyon vált be, növesztésre szintén, viszont úgy vettem észre hogy tökéletes akkor, ha elkezd korpásodni a hajam. Ahogy meglátom a kis bőrdarabkákat, következő hajmosásnál már fújom is rá. Töményen elég büdös, de ha már lemostam akkor csak a gyógynövényes illatot érzem, ami engem nem zavar annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Nyuszoka

2016. december 29.

A csomagolása nem praktikus, ahhoz, hogy egyáltalán használható legyen át kellett töltenem egy pumpás flakonba. Egy hónapig használtam heti 1-2 alkalommal úgy, hogy hajmosás előtt kb. fél - 3/4 órával bedörzsöltem vele a fejbőrömet (szinte elviselhetetlen volt kivárni ezt az időt a borzalmas szaga miatt), majd rendesen megmostam a hajamat (nem a Bánfi hajhullás elleni samponnal), bár néha még így is érződött egy kicsit a hajamon az a brutál gyógynövényes szaga. A hatásával elégedett lettem volna, mert tényleg csökkentette a hajhullásomat már ennyi idő alatt is, de nekem nagyon erősen kiszárította a fejbőrömet és száraz korpát okozott, így abba kellett hagynom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Viiviien91

2016. december 26.

Számomra 0. Száraz korpám lett tőle, teljesen kiszárította a fejbőröm. Nem illata van hanem SZAGA. Bűzös ,büdös volt a fejbőröm és a hajam is egyaránt.Sapka,ágyneműhuzat minden átvette ezt a szagot ....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

AdriennZsofia

2016. november 30.

Igaz az illatát meg kellett szoknom, de többször is tartottam 2-3 hónapos kúrákat vele heti kétszeres használattal, csomó babahajam lett. Nem nehezítette el a az egyébként zsírosodásra hajlamos hajam, nagyon puha lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

hairgirl

2016. november 29.

Nagyon akartam szeretni, ezért is lett csalódás. Nem a termékkel volt bajom, hanem az illatával. A termék nagyon jó lenne, tényleg 3 hajmosás után fele mennyiségű hajam jött ki de folyton míg rajta volt a hajamon, nagyon erős migrénes fejfájás gyötört. Nagyon sajnálom, nagyon szerettem volna szeretni, sajnos továbbajándékozásra került. A nyáron használtam párszor.Természetesen az illata miatt nem fogom lepontozni mert a termék jó,csak szárít már 3 hajmosás után észrevehető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

becca483

2016. augusztus 23.

szeretem, nekem nagyon sokat segített annó mikor letörtem a hajamat és elkezdett hullani :) nőtt egy sor hajam. Most újra használom. Aki a dobozával nincs megelégedve, és túl nehéznek tartja a felvitelét annak ajánlom átönteni egy fújkálós flakonba :) így sokkal könnyebb és egy csepp se vész kárba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Luckuska

2016. augusztus 16.

Egyszer egy flakonnal elhasználtam hajhullás ellen, de semmilyen jótékony hatást nem tudok neki tulajdonítani. Konkrétan semmi nem történt a hajammal, ellenben a termék rettentően büdös, és túlzottan szárító hatású, a flakon pedig tökéletesen használhatatlan. Pumpás kiszerelés egy ilyen termékhez sokkal praktikusabb lenne. Így viszont sok fölöslegbe ment, illetve oda folyt, ahova nem is kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

ramonanagy0669

2016. augusztus 16.

3 hónapig használtam és azalatt az idő alatt nagyon gyorsan és sok hajam nőtt! A hajam sem hullott annyira, mint előtte! Az illata érdekes, de hát mit várunk egy hajszesztől..:) Nekem elnyerte a tetszésemet, mindig újra veszem. 3 hónapig rendszeresen használom, utána egy hónap pihi. :) És hetente csak egyszer használom, különben nagyon kiszárítaná a fejbőrt és a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.