Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Airin

2016. augusztus 13.

Talán 2 hónapja használom,de hajnövekedést még nem tapasztalok, a hajam is még hullik. :( Már több éve nem nő a hajam,aztán egy gyulladás miatt hullani is kezdett,így gondoltam beszerzem. Hát eddig semmi hatást nem észleltem,de a fejbőröm szárítja,korpás leszek tőle. Azért nem adom fel,elhasználom már a flakont,de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Dorici

2016. augusztus 12.

A Bánfi samponnal együtt alkalmazom egy évben kétszer 3 hónapig, míg szépségvitamin kapszulát szedek hajhullásom ellen. Tapasztalatom szerint remekül kiegészítik egymást. Hátránya közé tartozik, hogy rettentően szárítja a hajam, ezért mellette mindenképp használok olajos sampont, balzsamot, hajvégápolót. Kiszerelése sem a legkedvezőbb, ezért egy pumpás flakkonba szoktam belőle átönteni a könnyebb felvitel érdekében. E kellemetlenségek miatt 4 csillaggal értékelem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Melcsi922

2016. július 18.

Nekem semmit nem csinált sajnos.Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Nekem semmit nem csinált sajnos.Pénzkidobás.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. július 16.

Nem szeretem. Büdös,szárít,a hajam ugyanannyit hullik. Nem sok mennyiség,de azért vettem meg,hogy dúsabb legyen. A fejbőrt viszont nagyon szárítja!
Csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 16.

Csalódás!

hairmaniac

2016. június 16.

1 hete használom, és már sokkal kevesebb hajam jött ki mint azelőtt. Az illata szörnyű, tényleg. De emiatt nem fogom leértékelni. Tényleg szárít, ennyi idő után már észrevehető. De lehet korrigálni. Furcsa a tapintása a hajamnak míg vizes, de a végeredmény dús és puha. Egyébként samponjával és balzsamjával használom. Szívem szerint újravenném majd. de az illatát nem bírom, még a 20 perc kivárása is nehezen megy. De nem az illat a lényeg, hanem amit tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Dorah1

2016. június 5.

Nagyon bevált, bedúsult tőle a hajam, szépen serkenti a fejbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Nagyon bevált, bedúsult tőle a hajam, szépen serkenti a fejbőrt.

zsuzsu92

2016. május 8.

Nem tudom, hogy mi a különbség a sima változat és ez között, de nekem nagyon bevált mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

barabara

2016. május 6.

Nem használom hosszú ideje (4-5 hete kb), de már a második használat körül láthatóan kevesebb hajszálam hullott ki. Tényleg nagyon erős szaga van, az első használatkor nagyon émelyítő volt, azóta megszoktam. Valamit valamiért. :)
Plusz pont, hogy mióta használom 1, max 2 nappal kitolhatom a hajmosást, mert később kezd el zsírosodni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

fedorkaa

2016. április 29.

Nekem bevált, de szerintem elèg kellemetlen az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Nekem bevált, de szerintem elèg kellemetlen az illata.

NeversaynotoPanda

2016. április 21.

Eddig a hatasarol nem tudok nyilatkozni, egyedul azt tudom mondani hogy a voros hajfesteket azutan is szivja mikor mar sima hajmosasnal nem jon ki a szin.A szaga elsore nekem is szokatlanul budos volt...Aztan a 40 perc vegere megis szerettem, igazi gyogynovenyes illat.Megelolegezem az ot csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.