Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

eszti98

2016. január 17.

Életem megmentője! Nyár után nagyon elkezdett hullani a hajam, szinte csomókban. Egy szeptemberi napon szemet szúrt ez a kis aranyos, jött is velem haza. Minden hajmosásnál használom úgy, ahogy a flakonon írja. A korábban fennálló fejbőrviszketésem elmúlt, a hajam már szinte alig hullik, fényes, egészséges, soha nem volt még ilyen szép. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Pampilla

2015. december 22.

2 flakonnal használtam el,kúraszerűen,a samponnal és a balzsammal együtt. Sokkal kevésbé hullik most a hajam,új kis hajak is megjelentek. Most egy időre pihentetem,de úgy február környékén tervezek vele megint egy kört. Gyorsabban nem nő tőle a hajam egyébként,de már az is valami,hogy a kefémben nem marad egy maréknyi kihullott hajszál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

synerella987

2015. november 23.

Júliusban - életemben először - hajfestésre szántam el magam. Kb. 2 hónapra rá hajmosás során fokozott hullást tapasztaltam (persze nem teljesen biztos, hogy a festék vegyi anyagai miatt, de nagy valószínűséggel, hiszen korábban sosem hullott a hajam), majd az internetet hívtam segítségül a hajhullás elleni "csodaszer" megtalálásához. Erre a hajszeszre esett a választásom.
Eddig csupán négy alkalommal használtam, heti egyszer, a flakonon leírtak szerint. Számomra kellemes, gyógynövényesnek mondható az illata, tetszik! A legutóbbi hajmosásom, majd fésülködésem során már sokkal kevesebb (mondhatni normál mennyiségű) haj maradt a hajkefében - bevallom, ez meglepett :) Azért még néhány hétig használni fogom, remélem, továbbra is beválik ez a termék, ajánlom minden sorstársamnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

elfi777

2015. november 8.

Sokszor próbálkoztam már vele, teljesen értelmetlenül, semmiféle hatása nincs. Kettest kap, mert bár más hasonló termék sem csinált semmit, ettől viszont hamarabb zsírosodott a hajtövem, nem bírta ki a harmadik napig sem. Babahajjal nem vesznek meg kilóra, ömlik a hajam, de nő is, csak az is kihullik, így állandóan van babahajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

melir

2015. november 8.

Évek óta használom kúraszerűen. Száraz a hajam, de nem tapasztaltam hogy jobban szárítaná. Türelem kell hozzá, de meghozza az eredményt. Csökkenti a hajhullást, és sok kis babahajam szokott kinőni tőle pár hét után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Andici

2015. szeptember 20.

Hajhullásos időszakomban találtam rá, a samponnal és a balzsmmal együtt használtam kúra szerűen. Életmentő :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

sttpcsillag

2015. augusztus 29.

Anno tartós használat mellett csökkentette a hajhullásom. Jó kis termék, ma már csak amikor van időm és a következő 2-3 napban viselhető hajat szeretnék akkor használom. A zsírosodásra nagyon jó hatással van, szárít bár kicsit talán korpásít is, de nekem ez még belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

zsofbar77

2015. július 4.

Sajnos nem tudtam elhasználni, mert a hajam nagyon zsíros kinézetű lett tőle. :(, de anya használja, és ő szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Someone92

2015. június 18.

Nagyon sokféle hajhullást csökkentő szert kipróbáltam már. Úgy érzem idáig ez a leghatásosabb nekem. Nagyon sok babahajam nőtt, mondhatni egy új sor "frufrum" lett és kevesebb hajam hullik ki azóta. Az ára elég kedvező, de mivel nem sajnálom használni, így nálam gyorsan fogy. A Bánfi samponnal együtt használom, azzal is nagyon meg vagyok elégedve. Szerintem egy jó fél évig biztosan nem fogok másik terméket kipróbálni. Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Alexandra91

2015. május 25.

Még nem használtam el egy égész flakonnal de máris szebb lett a hajam és alig hullik és az ára is kedvező

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.