Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

mscintia

2015. május 21.

Ma reggel használtam először, hát mit ne mondjak :D Az illata erősen facsarta az orromat, azonban úgy tizenöt perc után megszoktam és többé nem zavart (lekopogom azért!). Lényegesen kevesebb hajam hullott ki már az első hajmosás alkalmával! Később mindenképp update-elek, mert nagyon korai kifejtenem a véleményt erről a termékről, mindenesetre pozitívan állok hozzá és bízom az eredményességben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

RekaRu

2015. március 4.

Használat: heti egyszer mosok hajat, így minden alkalommal használom a hajszeszt, amelyet 40 percig tartok a fejemen (sorozatot nézek addig)- hajfesték tubusba öntöm, ígykönnyebb.
Eredmény: 1. flakon után: hajhullásom jelentősen csökkent, 2. flakon után: 4 centis hajszálakat vettem észre, sokat. --> happiness :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

mnikc

2015. február 25.

4 falkonnal elhasználtam belőle szerettem mert csökkentette a hajhullást és nőtt is a hajam :) egy időre abba hagytam mert úgy éreztem picit szárít de most jöhet az újabb kúra belőle :) az adagolója nem a legjobb lehetne csőrős igy nehéz a fejbőrre folyatni :S az illata nem zavar hozzá szoktam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 25.

KlauCica

2015. február 1.

3 hónapja használom, most kezdem a második flakonnal. Nem mondom, hogy csodaszer, igazából a hajhullásom nem csökkent, babahajaim eddig is nőttek de talán egy ideje már több nő :) Ezt a flakont még elhasználom, hátha segít a hajhulláson de aztán valószínűleg egy darabig nem veszem újra. Az illatával semmi bajom, gyógynövényes minimális hatása miatt 3-mast adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Csilla91

2015. január 30.

Nagyon büdös. Nehéz felkenni, mert csurog össze vissza. Viszont a hajhullásomat tényleg csökkentette. Egy baj van, hogy túl macerás a használata és nagyon ritkán van rá időm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Pingvinke2000

2015. január 26.

Hajnövesztés céljából vettem ÉSS jelentem tette a dolgát :D :D Elhasználtam egy flakonnal, ami nekem 3 hónapig bőven elég volt, heti 2x-i hajmosás mellett. A hajszeszt át kellet töltenem egy spriccelős flakonban, és azzal szépen lehetett fújni mindenhova, egy órát szoktam fent hagyni, majd megmostam valamilyen samponnal és balzsamoztam. Az első 1-2 hónapban tapasztalatom szerint nem kell csodákat várni, hanem várjuk ki szépen a kúra végét, mert ugye kúra szerűen kell alkalmazni. Én a hajnövekedést a 3. hónapban vettem észre, most tartom a 2 hónapos szünetemet, és még mindig nőnek a picike babahajak, de valami brutális mennyiségben. Nekem abszolút ez a nyerő hajnövesztő szer, igaz ki kell várni az eredményt, de utána...... Én hónap végén veszem az újabb flakonnal és kezdem megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

dkingaa20

2015. január 26.

Egyszer tudtam kipróbálni, szörnyű volt az illata... Nem bírta a gyomrom, úgyhogy kuka volt... Akinek van gyomra hozzá, bizonyára jó lehet. Ismerőseim körében valakinek bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

dorinahezso

2015. január 22.

Szerintem szórófej nélkül egy üveg -ha tényleg mindenhova juttatsz a fejbőrödön hajszeszt- 5 alkalomra elég. Ami nem túl sok, ráadásul annyira nem is olcsó a termék, hogy havonta meg tudjam venni. Pedig amúgy nagyon tetszik. 40 perc után mosom le, jó az illata is, tetszik amikor bemasszírozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

trudee

2015. január 11.

Nem tudom miben különbözik ez a termék a sima Bánfi hajszesztől, mindenesetre én megelőzés céljából vettem meg, mert eddig sem nagyon hullott a hajam, maximum hajmosásnál. Hetente 2x mosok hajat és 1x használom ezt a terméket és kb. 1,5-2 hónapja amióta használom, észrevehetően kevesebb hajszál van a kádban hajmosás után és fésülködéskor is. A szaga kicsit erős, de másnapra már nem érződik. Nekem bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Rure90

2014. november 15.

Eddig egyszer használtam, úgyhogy nem biztos, hogy hasznos a véleményem, viszont azt már most látom, hogy kissé koptatta a hajam színét (ami mondjuk nekem most jól jön, mert sötétebbel lett festve, mint akartam), a felső részt szárította, amitől kevésbé lesz zsíros, úgyhogy ez is jó pont. Hajhullásról és hajnövésről majd később tudok nyilatkozni.
Viszont. A szag. A szaga valami rettenetes. Nem tudtam kimosni a hajamból 3x-i samponozással sem, plusz a balzsam sem segített. Azt hittem, hogy majd szárításkor eltűnik a szag, mint az ecetnél. Hát nem. Egész nap éreztem, és olyan szinten hányingerem volt, hogy konkrétan legyengültem tőle:D
Nagyon remélem, hogy megszokom, mert ha így marad, akkor el kell ajándékoznom, pedig nagyon szeretném használni:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.