Bánfi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolás

Fanni97

2014. november 6.

Én már 6 hete használom,eddig azt vettem észre, hogy egyre több babahajam van, szépen növögetnek :) sajnos nekem is szárit, de szerencsére csak a fejbőrömbe masszírozom bele, így a hajszálaim nem károsítja. Talán a zsírosodást is ki lehet vele tolni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 6.

Tiko

2014. október 11.

A szaga elég sajátságos, de azért kibírható. Pár hónap használat után a fodrászom megjegyezte, hogy nagyon sok új kis babahajam nőtt tőle, úgyhogy nekem bevált. Mostanában csak ősztől-tavaszig használom, úgy is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

orkriszti

2014. július 30.

Sajnos Nekem nem vált be... Gennyes kiütések lettek tőle a fejbőrömön... Sok ismerősömnek viszont nagyon bejött! Én azért csalódott vagyok eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Lory

2014. július 19.

Vegyes véleménnyel vagyok róla.Majdnem 3 hónapja használom,mert most nyáron csak kicsit de ősszel-télen elég rendesen hullik a hajam.Először csökkentette a hajhullást de úgy látom most ismét hullik kicsit,pedig megszakítás nélkül rendszeresen használtam.Viszont egyértelműen gyorsabban nő hajam,csak hát én nem pont emiatt vettem,mert derékig érő,hanem a hajhullásommal kellett volna valamit kezdenie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

deko

2014. július 13.

A termék beváltja az ígéretét, használata valóban hatásos.
Sokan panaszkodnak a szagára, na de Hölgyeim, a szépségért időnként meg kell szenvedni. Mondjuk engem egyáltalán nem zavar.
Ami zavar: az a csomagolása, mert igazából nem a hajra kell juttatni, hanem a fejbőrre, ezzel a kiképzéssel pedig nem lehet.
Én úgy használom, hogy régi félretett hajfestő flakonba töltöm, így csak a fejbőrre juttatom fel, amit bemasszírozok a fejbőrbe és egy zuhany sapkát húzok fel a 20-40 perc hatóidőre. Így a szag sem olyan zavaró.
Nem ajánlom az egész hajra feltenni, mert nagyon szárítja a hajat.
A hajhullásra tökéletes, de ezt a pár apróságot érdemes kipróbálni.
4 csillagot csak azért kap, mert rossz a csomagolása, pontatlan tájékoztatás csak a fejbőrre kell, amúgy szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 13.

A termék beváltja az ígéretét, használata valóban hatásos.
Nem ajánlom az egész hajra feltenni, mert nagyon szárítja a hajat.
A hajhullásra tökéletes, de ezt a pár apróságot érdemes kipróbálni.

TerraNostra

2014. július 1.

A szaga számomra elviselhetetlen. 2 hónapja használom, a hajhullásom nagymértékben csökkent. Örülnék egy sprayes változatnak, mert így pocséklós és macerás a felvitele. Várom a további hatást, egyelőre 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Chi-Annie

2014. június 27.

Úgy érzem meg tudnék lenni a használata és hatása nélkül is (nem hullik a hajam, de gondoltam rosszat nem tudok tenni vele), viszont szeretem használni, jó érzés amíg fent van, kellemes bizsergető érzés. Emellett tudom, hogy jót teszek vele fejbőrömnek és hajam növekedésének serkentésére is, akkor különösen szívesen használom ha érzékeny a fejbőröm hiszen erre is bevált. Igazából újravásárolt termék, nincs "szükségem" hajszeszre, de ha használok biztosan ezt.
Nem max. pont, szerintem olyan termék ami sokáig és közvetlenül érintkezik a fejbőrrel szerintem legyen natúr,pedig nem vagyok ilyen "bio-lady".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

juhasz.noncsi

2014. június 11.

Már a harmadik flakonnal van :) nekem nagyon jó ,tényleg nem hullik tőle a hajam sőtt fényes lesz bár én nem kúra szerűen használom akkor biztos többet tudnék róla mondani, hanem egy hónapban 2 szer . Ha másra nem de arra jó hogy természetes anyagokhoz is jut a fejbőröm.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 11.

Mandula24

2014. március 5.

Nekem hajhullás terén nem segített. Pedig bőrgyógyász ajánlotta ugyanúgy hullott a hajam. Tisztítani tísztít, de a szagát nem bírtam elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

tmscsilla

2014. március 4.

Nagyon hosszú hajam van (~80 cm), és eléggé hullott, hát gondoltam, kipróbálom. Egy hónapja használom, és nagyon látványos eredménye van, egyötöde sem hullik ki annak a mennyiségnek, amihez ezelőtt hozzá voltam szokva, és már a babahajaim is kezdtek megszaporodni, bár azok még csak mértékkel. És csak a hajszeszt használom, a hozzárendelt sampont nem - viszont az is igaz, hogy mindig a fejemen hagyom az ajánlott 30-40 percig, fürdősapkával betakarva. Szerintem abszolút megérti kipróbálni, én biztos újraveszem. Remélem nektek is beválik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Torma kivonat. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semelgesítése). A Herbária honlapja szerint a torma élénkíti a vérellátást, így a hajhagymákat hajnövekedésre serkenti. A Bánfi féle hajhullás elleni termékcsalád hatóanyaga a torma kivonat.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.