Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   680 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Natura Vita szőrtüszőgyulladést gátló krém a Lady Stella gyártmánya. Minden bőrtípusra, gyantázás, borotválás, epilálás után. Hónaljra, bikinivonalra, bárhová.

pixybaba

2015. június 12.

Nekem nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Nekem nem csinált semmit.

ememem

2015. június 5.

Nekem sokszor segített, főleg a bikinivonalamat teszi mindig rendbe. Nagyon kellemes az illata és imádom, hogy hűsít. Melegebb időben indulás előtt nem ajánlom felkenni, mert nagyon le tudja izzadni az ember. Szerintem nem túl olcsó, olyan 1500 Ft körül van (ha jól emlékszem), de viszonylag sokáig elég, feltéve ha nem kened be vele hetente többször a lábad.
DM-ben is kapható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

DM-ben is kapható!

Csermely

2015. május 24.

Hűsíteni hűsít, de szőr tüsző gyulladásra vettem, arra pedig halottnak a csók. Totál pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Cristally

2015. május 13.

Fodrász kellékes boltban szerzem be nagyon jó áron, így teljesen megéri, a pirosságot szinte azonnal leviszi, így nekem ez egy életmentő készítmény. :) Kellemes hűsítő hatású és nagyon selymes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

FerJuci

2015. január 31.

Hú, pár éve hagytam fel a használtatával, azt hiszem 2 dobozzal fogyott el. Az irritációt megszüntette, hűsítő volt a felvitel után, de sajnos ugyanúgy benőttek a szálak. Régebben epiláltam a lábam, akkor mélyen benőttek a szőrök, amiket csak hosszú idő után sikerült előcsalogatni, gyanta után szintén benövés, úgyhogy visszatértem a jó öreg borotvához. Azóta nem használom a krémet, mert nincs rá szükség. Kávézaccal radírozok, utána borotva, testápolásnak meg a saját készítésű testtömb, aztán semmi gyulladás a lábamon. Néha látom, hogy a növő szőr nem jut át a bőrön, de azt előkaparom és nincs gond. Az a baj ezzel a krémmel, hogy pont az alapvető funkcióját nem látja el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Marzia

2014. szeptember 7.

Valóban hűsít, és csökkenti az irritációt, de nem javít a szőrtüszőgyulladásokon, és nem lesz tőle kevesebb. Nekem csalódás volt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

foxgirl

2014. július 30.

Már régóta kerestem a tökéletes krémet, amit borotválás után használhatok. Főleg az intim területeken jelentkeztek nálam problémák, akármilyen óvatos is végeztem a szőrtelenítést, 1-2 nappal utána mindig begyulladtak a szőrtüszők, kipattogott és nagyon viszketett. Ez a krém szerencsére bevált, mióta használom elmúltak a borotválás utáni tünetek, a viszketés is alábbhagyott. Nekem megéri, ha elfogy mindenképpen újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Aquariusgirl

2014. június 26.

Bikinivonalam gyantáztatom, egyéb helyeimen géppel ügyködök. A szőrbenövés nekem is gond. Néha nagyon csúnya gyulladások keletkeznek, amit persze én egy kis házi "műtéttel" még tetézek :-( Ez a krém nekem nem vált be, semmit sem segített. Néhány hete beszerzetem viszont egy igazán jó natúr szappant, ami igen rendesen radíroz (Happy Skin Jóreggelt) kb 2 naponta használom (kell utána bőven testápoló) és nagyon szépen kezdi rendbetenni a szőreimet :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 26.

levendula72

2014. május 13.

Én már évek óta használom minden szőrtelenítés után, először fazon borotválásnál próbálkoztam vele, mert nagyon ronda gyulladásaim voltak, és folyamatosan viszketett, erre kerestem valamit, és tényleg nagyon bevált, megszüntette a kipirosodást, és a viszketést is.
Eddig csak a DM - ben sikerült beszereznem, úgy rémlik legutoljára olyan 1000 - 1200 ft körül volt az ára.
Nálam 5 *, mert nekem tényleg használ + pár barátnőm is egy ideje használja, akiknél szintén jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

karmi

2014. január 27.

Meglepődve olvastam a véleményeket.Nekem sajnos nem használt semmit:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Meglepődve olvastam a véleményeket.Nekem sajnos nem használt semmit:(

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.