Lady Stella

Ár:   680 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Natura Vita szőrtüszőgyulladést gátló krém a Lady Stella gyártmánya. Minden bőrtípusra, gyantázás, borotválás, epilálás után. Hónaljra, bikinivonalra, bárhová.

alma827

2014. január 21.

Én elhasználtam kitartóan egy tégelyt, de a bőröm megnyugtatásán kívül semmit nem segített... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 21.

mrs.imperator

2013. október 3.

Csúnya gyantázási balesetek miatt vettem meg, alapból a gyantázás nem igazán jött be, nagyon sokszor benőttek a szőrszálaim. Nem is piros pöttyök, hanem a benövés miatt kiemelkedő kis pontok lettek a lábamon. Kenegettem, de túlzott javulást nem vettem észre. Maradok a borotvánál, sokkal kényelmesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 3.

stenonis

2013. július 26.

Ez sem csodaszer, sajnos, de segít. A lábam nem tűr semmilyen szőrtelenítést, benőnek a szőrszálak, gyulladnak a tüszők, a legújabb dilije, hogy viszket, de rettenetesen, félálomban többször véresre kapartam már. Mivel a szőrbenövést nem gátolja, és a viszketéssel sem tud mit kezdeni, még mindig nincs tökéletes állapotban a bőröm, a téli réteges beöltözést amúgy sem viseli jól. De jobb, határozottan jobb a helyzet, mintha egyáltalán nem használnám, és ez nekem sokat számít. Mindennap kell használni, így kicsit gyorsan fogy, de ha hosszabb távon többet is tud nyújtani, akkor nekem megéri. És amúgy imádom használni, könnyed állagú, hűsít, és szerintem az illata is nagyon jó.

Egy kis update:
Megváltozott a csomagolás, pár száz forinttal drágább is lett (dm-ben legalábbis biztosan), és én úgy vettem észre, hogy hatékonyabb is. Most csekkoltam, az összetevők is változtak. Ez annyiból megnyugtat, hogy nem csak pszichés hatás, hogy jobb, mint volt :) mert szerintem jobb. Nyáron amúgy is jobb a helyzet nálam tüszőgyulladás és benövés ügyben, de ennek is látványos a hatása. Azonnal lenyugtatja és sokáig puhán tartja a bőrömet, akár borotválás, akár nyomkodás után használom, vagy csak egyszerűen mielőtt kilépnék az utcára. A régi fajtája sem volt rossz, de így még jobban szeretem. Meglátom, ez mit tud később, de már merek felhúzni rövid sortokat, szóval elégedett vagyok, kap is még egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Egy kis update:

S.K

2013. június 27.

Enyhít valamennyit a gyulladásokon, de nem az igazi! Van amikor tök jól működik, máskor meg mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

kisemese

2013. április 13.

Én is használom már pár napja, de eddig még semmi javulást nem látok. :( Van néhány pötty a lábamon gyantázás miatt, azt kellene eltüntetnem nyárra... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 13.

bigsista

2013. április 7.

Nekem állandó termék a gyantázófelszerelés részeként, nem találtam még csak ehhez hasonlót sem!
Totál gazdaságos, én haljatoknál használom, mert ott főleg nyáron de télen is gyantázás után benövések keletkeztek és gyulladások is...mondom ezt múlt időben, mert 3 éve már nem is tudom mi ez! Ja, miről is beszéltem eddig???:))))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

rufio

2013. április 4.

Már első alkalom után a javulás látványos volt, mintha új lábaim lettek volna, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

nitavondee

2013. január 22.

Én bikinivonalra használom csak. Nekem bevált, enélkül elég csúnya lenne borotválkozás után, Nincs viszketés és 90%-ban eltünteti a piros-"fehér" gyulladást! Én megadom neki az ötöt szerintem újra fogom vásárolni, bár én is sokallom az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 22.

Szaszmancs

2012. november 11.

Elég rég óta használom bikinivonalon,de nem kifejezetten válik be. Borotválkozás után jól eső érzés bekenni vele az adott területet,mert hűsít és nyugtat,de 1-2 nap után ugyanúgy begyullad szinte az összes szőrtüszőm,a szőr is ugyanúgy benő, szóval túl sokat nem segít ez a krém,még akkor sem,ha nem csak közvetlenül borotválkozás után,hanem minden fürdés után bekenem. Sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. november 10.

Évek óta ezt használom, és nagyon sokat javított a helyzeten, persze még mindig vannak gyulladt szőrtüszők, de sokkal kevesebb, úgyhogy számomra majdhogynem csodaszer, de mivel igazából nem az, ezért négy csillagot adok, viszont nagyon örülök hogy rátaláltam erre a kencére, rettegek hogy egyszer csak hipp-hopp megszüntetik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.