Best of Beauty 2019

Lady Stella

Ár:   680 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Natura Vita szőrtüszőgyulladést gátló krém a Lady Stella gyártmánya. Minden bőrtípusra, gyantázás, borotválás, epilálás után. Hónaljra, bikinivonalra, bárhová.

ohanxi

2012. szeptember 5.

Én bajuszgyanta után használtam. Korábban nagyon csúnya pattanásszerű gyulladásos pöttyök jelentek meg a bőrömön, a krém sokat segített rajta. Habár sokszor csak utólag 1-3 nap elteltével kenem fel, utólag is képes orvosolni a bajt. Megéri az árát, mert nagyon kevéske kell belőle, és ha valakinek az arca úgy néz ki gyantázás után mint Jokeré, az ne sajnálja azt a pár forintot. Csodaszernek nem mondanám, de ha elfogy tuti hogy veszek még.
u.i.: A sima körömvirág hasonlóan hatásos krém lehet, de az általában zsíros, és eltömíti a pórusokat. Tehát gyulladás nincs, pattanás van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

musume

2012. augusztus 28.

Én a bikini vonal mentén borotválkozás után használom, és bár így is vannak gyulladt szőrtüszőim, szerintem kevesebb, mintha nem használnám ezt a krémet. Én szeretem azt a frissítő érzést is, ami a felkenés után még 5-10 percig érződik. Nem bántam meg, hogy megvettem, sőt szerintem ha kifogy, újra megveszem, de nem kap 5 csillagot, mert nem teljesít 100 %-osan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Roxanne

2012. augusztus 7.

Keményen kűzködtem a begyulladt szőrtüszőkkel. Beruháztam rá, gondoltam, ártani csak nem árt. Szorgalmasan elhasználtam 1 tégelyt, majd fogcsikorgatva az ára okán, megvettem még egyet. A második felénél tudatosult bennem véglegesen, hogy ez nem az igazi. Effektíve semmit sem változott a helyzet. Nagy nehezen elhasználtam.
Érdekes módon viszont, a kifejezetten érzékeny bőrre kifejlesztett, csökkentett illat- és adalékanyaggal bíró testápolók megteszik mindazt, amiben ez a kis krém elbukott. Harmad-negyed áron. Tiszta bolondéria!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Linuxo

2012. augusztus 7.

Tuti kis krém! Mostanában kicsit sokkalom az árát"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Tuti kis krém! Mostanában kicsit sokkalom az árát"

sheetmusic

2012. június 10.

Nagyon bevált nekem. Könnyen beszívódik és tényleg leviszi a bőrpírt. A titka az, hogy egy picit minden este fel kell vinni belőle, mert akkor hamarabb hat és megelőzi a további gyulladást. Ötös:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

bambi023

2012. június 10.

háát őszintén szólva nem tudom eldönteni hogy van-e hatása. mióta használom ugyanúgy vannak gyulladásaim, bár igaz hogy kevesebb, viszont azóta áttértem a gyantára. úgyhogy 3 pontot kap, mert kevesebb lett, de ugyanúgy megmaradt a probléma, viszont jól hűsít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Heléna

2012. június 1.

hol használom, hol nem, néha elfelejtem. nem nagyon vettem észre hogy segített volna a szőrbenövéseken, de ez lehet, hogy pont azért van mert nem használom kitartóan. de nem adom fel:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 1.

Orchid

2012. május 6.

Nagyon jó krém! Szőrtelenítés után mire lelohadtak a gyulladások, már újra szőrös voltam, ez a krém viszont egy éjszaka alatt rendbe hozta! Csak azt sajnálom, hogy lassan már duplája az ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 6.

bandita

2012. április 23.

Sajnos, bár nagy reményeket fűztem hozzá és tartósan használtam, nekem nem működött ez a termék sem bikinivonalon, sem lábon, sőt irritálta az érzékeny felületet. A Weleda calendula babycreme hozta el számomra a megváltást ebben az ügyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 23.

szisz5

2012. április 23.

Gyógyszertárban röpianyagként kaptam, de mint általában az ilyeneket, meg sem nézem mi az, a polcon porosodnak, amíg egy nagy lomtalanítást nem csinálok... Most is ez történt, ám rápillantottam a feliratra, és mivel jelenleg épp elég brutális szőrtüszőgyulladással küzdök a bikinivonalon, gondoltam megnézem mit tud. Álmomban nem gondoltam volna, hogy egy csodaszert őrizgetek :) már az első használat után nagyon látványosan enyhítette a gyulladást, remélem a rendszeres használattal + hidratálóval és luffa szivaccsal teljesen el tudom tüntetni ezt a förmedvényt. A szaga valóban nem túl kellemes, de ez legyen a legkisebb baj :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.