Lady Stella

Ár:   680 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: afonya, Módosítva: 2011. március 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Natura Vita szőrtüszőgyulladést gátló krém a Lady Stella gyártmánya. Minden bőrtípusra, gyantázás, borotválás, epilálás után. Hónaljra, bikinivonalra, bárhová.

kissacko

2012. április 1.

Ez a krém csodákat művel. A bikinivonalamon megszüntette a gyulladásokat. Mindenkinek ajánlani tudom, aki szőrtüszőgyulladással küzd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 1.

coramie

2012. március 11.

Ez egy csodaszer! Soha nem tudtam úgy elrendezni a bikinivonalam, hogy borotválás után ne legyen az egész egy halom Szőrtüszőgyulladás. Egyedül ez a krém kínál komplett megoldást a gyulladásra - semmi nem pattogzik ki a használata után. Nagyon érzékeny, fehér, nem túl jó minőségű bőröm van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 11.

jns.melinda

2012. február 24.

Sokat javított a lábam állapotán. Minden fürdés után vékonyan felkenem. Szerintem büdös, de nem érdekel, nagyon jó, bár lehetne nagyobb a kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Vichy

2011. november 30.

Annyira tetszett a hűsítő hatása, hogy hamar elhasználtam. Egyetlen bajom csak vele a mérete, nekem túl kevés. Egyébként teljesen rendben van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 30.

khaisa

2011. október 3.

Nagyon könnyen begyulladnak a szőrtüszőim bikinivonalon. Sokat segített nekem is ez a krém. Én nem csak szőrtelenítés, hanem minden fürdés után használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 3.

morning_glory

2011. augusztus 8.

Nem csodaszer, de egy sima krémnél jobb a szőrtelenítés után, az tuti. Megnyugtatja a bőrt, talán kicsit hűsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Lanie

2011. augusztus 8.

Szörnyen problémás bőröm van ha borotválásról van szó, ez a krém azonban elég hamar enyhített a panaszaimon, érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

Erzsi73

2011. július 27.

Még bébi koromba első szőrtelenítéseknél használtam (bikinivonal) és nagyon hatásos volt . Már nem használom megedződött a bőröm de nagyon ajánlom mindenkinek akinek ilyenkor begyulladnak a szőrtüszői vagyis megelőzésként szőrtelenítés után .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 27.

csillag1219

2011. július 27.

Nekem nem volt csodaszer, a Balea szőrtelenítés utáni krémje sokkal hatásosabb nekem. Ráadásul ez még büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

afonya

2011. március 20.

Én meg vagyok vele elégedve, mert tényleg megakadályozza hogy a szőr begyulladjon, és beforduljon a szőr a bőr alá...ez főleg gyantázáskor szokott előfordulni...bár most, hogy látom, ceteareth-20 nem éppen egészséges :S pedig nagyon szerettem ezt a krémet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 20.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.