Lady Stella

Ár:   1640 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. március 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Lábápolók

Gazdag tápláló krém, mely a különösen érzékeny, igénybevett bőrfelületek ápolására szolgál. Sűrű összetételének és gazdag ápoló hatóanyagainak köszönhetően mélyen regenerálja, ápolja a kéz, a sarok és a könyök igénybevett, kiszáradt bőrét. A repedezett, durva érzés helyett bársonyossá és puha tapintásúvá varázsolja a kényes bőrfelületetket. Kifejezetten ajánlott kozmetikai, valamint manikűrös és pedikűrös kezelésekhez.

Réka001

2013. január 30.

Nekem nem vált be. Nagyon nem szeretem, hogy ha bekenem a kezeim és később megfeledkezem róla és elrágok egy kiflit, akkor a kiflim parfümös ízű lesz:(( Bármihez hozzányúlok, vagy eszek, az illatos lesz, így aztán éjszakára használom, de sokat nem ér. A reggeli mosakodás után ismét full száraz kezeket kapok...odaadtam a férjemnek hogy használja sarokpuhítónak:) De állítása szerint, arra sem a legjobb:S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 30.

vergen

2013. január 22.

Fodrászkellékesnél vettem ezerpárszáz forintért és nagyon szerettem. Sajnos jó ideje nem látom sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Kyraemett

2012. november 13.

Ha épp nincs idő egy professzionális paraffinkezelésre, tökéletes helyette:) Akár mindennapos használatra is. Mivel ekkora adag, jobb, ha spatulával halászunk ki belőle picit. Az illatanyagot kihagyhatták volna belőle, jártam már úgy hogy furcsa savanykás illata lett ( lejárati idő környékén)
Eurós boltokban, illetve a gyártó webáruházában is megvehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Eurós boltokban, illetve a gyártó webáruházában is megvehető.

gerocseva78

2012. szeptember 11.

Jászberénybe lehet kapni! ( "kis drogériába" 1.390.-/ 500ml.)Szuper!Isteni az illata és az állaga is.Nem ragad,nem folyik.Hirtelen drágának tűnhet ennyiért,de simán tovább tart más 500 ml.testápolónál!Nálam bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Ms.Xixin

2011. március 11.

Eddig sajnos csak egyetlen egyszer akadtam rá,és imádtam én is és a párom is.Az ő kezét is nagyon szépen rendbe hozta.Munkája során eléggé ki szokott repedezni,de ez a krém rendbe hozta.Én azért szerettem,mert könnyen és gyorsan beivódott,nem hagyott zsíros érzést.990Ft-os áron vettem amikor ráakadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.